5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Donna Karan Cashmere & Wild Fig Eau De Parfum Spray 100ml
118,86 €
1 188,60 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfum Spray 150ml1 089,00 €/1l
163,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 200 ml M1 543,65 €/1l
308,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Carlisle Woda perfumowana, 125ml2 218,96 €/1l
277,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 75 ml M2 967,87 €/1l
222,59 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan Golden Delicious Eau De Parfum Spray 50ml
539,00 €/1l
26,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau De Parfum Spray 30ml
1 155,33 €/1l
34,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Donna Karan Dkny Be Delicious Crystallized Eau De Parfum 50ml Spray
1 136,00 €/1l
56,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Donna Karan Be Delicious Edp Spray 100ml
535,30 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums De Marly Delina Exclusif Edp Spray
6 531,33 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Wild Vanilla EDP 100ml
186,30 €/1l
18,63 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

DKNY Donna Karan Be 100% Delicious EDP 50 ml W
601,40 €/1l
30,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau De Parfum Spray 100ml
341,40 €/1l
34,14 €
Predajca: MANADA

Ajmal - Cashmere Musc EDP 100ml
709,50 €/1l
70,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cavalli Roberto - Wild Incense Parfum 100ml
970,40 €/1l
97,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Bvlgari Le Gemme Azaran Eau De Parfum 125ml
3 057,92 €/1l
412,90 €
-30,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
382,24 €
Predajca: somnia24

Paris Corner Emir Wild a Tocabbo Eau De Parfum, 100 ml, sprej
295,47 €/1l
22,16 €
Predajca: NutraBestBG

Scalpers Her y The Wild Flower Edp Spray 100ml
548,90 €/1l
57,55 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,89 €
Predajca: Parfumtoi

Donna Karan Dkny Be Delicious For Her Edp 30ml
883,33 €/1l
26,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boucheron - Oud de Carthage EDP 125ml
671,44 €/1l
83,93 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Donna Karan Nectar Love EDP 100 ml W
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Donna Karan Cashmere & Wild Fig Eau de Parfum – sprej, 100 ml – pre ženy
Donna Karan Cashmere & Wild Fig je parfum, ktorý oslavuje komplexnosť a hĺbku ženskosti. Vôňa sa otvára živou kombináciou čierneho korenia a bergamotu, ktoré sa spájajú s freziou a ružou a vytvárajú sviežu, kvetinovú vôňu. Neskôr sa objavujú teplé tóny divokej figy a bambusu, ktoré parfumu dodávajú hĺbku a komplexnosť. Kompozíciu uzatvára harmonická zmes zemitých, pižmových, minerálnych a slaných tónov, ktoré ponúkajú neočakávaný olfaktorický zážitok.
Vôňové tóny:
- Vrchné tóny: Čierne korenie, bergamot
- Stredné tóny: Frezia, ruža
- Základné tóny: Divoká figa, bambus
Podrobnosti o produkte
- Značka: Donna Karan
- Produkt: Donna Karan Cashmere & Wild Fig Eau de Parfum – sprej, 100 ml
- Určené pre: Ženy
- Objem: 100 ml
- Charakter vône: Svieža, kvetinová, drevitá
- EAN: 0085715940186
Donna Karan Cashmere & Wild Fig Eau De Parfum Spray 100ml
Donna Karan Cashmere & Wild Fig, parfémová voda, sprej, 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Donna Karan Cashmere & Wild Fig, parfémová voda, sprej, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 008571594018685715940186
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Donna Karan Cashmere & Wild Fig, parfémová voda, sprej, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 008571594018685715940186
Hodí sa k tomu

Donna Karan Cashmere & Vanilla Essence parfumovaná voda v spreji 100 ml
1 066,90 €/1l
106,69 €
Predajca: Scentist

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain Idylle Woda perfumowana, 75 ml
1 134,53 €/1l
85,09 €
Predajca: PerfumTraders

sada miniatúr YSL 4x7,5 ml
2 600,00 €/1l
78,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain La Petite Robe Noire Absolue parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 302,00 €/1l
39,06 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain La Petite Robe Noire, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Oranžový kvet, Ruže, Jablko, Čierne ríbezle, Čerešňa (ovocie), Jantár, biele pižmo
1 236,67 €/1l
37,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
700,25 €/1l
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi XIX March Woda perfumowana, 100ml
892,70 €/1l
89,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
2 066,67 €/1l
62,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum edp 100ml
852,20 €/1l
85,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Matine Into The Wild EDP 50 ml UNISEX
855,00 €/1l
42,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chopard Imperiale Vanille Malika parfémovaná voda pre ženy 100 ml
590,60 €/1l
59,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Donna Karan Cashmere & Palo Santo parfumovaná voda v spreji 100 ml
1 156,60 €/1l
115,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
4 213,20 €/1l
210,66 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy EauDemoiselle Eau Florale, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Hruška, Sprej
698,00 €/1l
69,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne, Olympea Blossom, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Moresque Rosa Ekaterina Woda perfumowana, 50 ml
4 073,40 €/1l
203,67 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Shalimar, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
1 919,00 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Guerlain La Petite Robe Noire Absolue EDP 100 ml W
709,30 €/1l
70,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Guerlain La Petite Robe Noire Velours, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čerešňa (ovocie), Mandarínka, Ruže, Fialový, Pačuli, Tonka
1 278,40 €/1l
63,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Parfumér sa tu podarilo vytvoriť niečo naozaj výnimočné. Jedinečná vôňa, výrazná, ale nie dotieravá. Stala sa mojou obľúbenou vôňou.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l