5,0



Na základe 7 hodnotení
VIGANTOLVIT Vitamín D3 2000 I.U., 120 kapsúl
12,93 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,33 €-4%
570,83 € / 1l
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OLEOFARM D-Vitum Forte 2000 IU K2 - 120 kapsúl | Posilňuje kosti a imunitný systém | Vitamín D pre dospelých209,91 €/1kg
23,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Glukosamín kapsuly 50 kapsúl244,10 €/1kg
24,41 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Espara Magnesium 400 mg kapsuly, 50 kapsúl131,00 €/1kg
13,10 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Dvojité srdce Vitamín D 2000 I.U. 50ks189,05 €/1kg
7,94 €
Predajca: AllYouNeed

VIGANTOLVIT Vitamín D3, K2 a vápnik, 60 tabliet
150,82 €/1l
14,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vigantolvit 2000 I.U. vitamín D3 Softgels 60 ks
44,75 €/1kg
9,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Vitamín D3+K2 Osteo 2 000 IU vitamínu D3 + 80 ug K2, 120 kapsúl KAP
1 105,35 €/1kg
47,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Femibion 2 tehotenské tablety a kapsuly, 56 porcií
465,55 €/1kg
67,97 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
184,60 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

D-Vitum Forte 2000 j.m. dla dorosłych 120 kapsułek
322 923,08 €/1kg
20,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Taxof.Vitamín D3 2500 I.U. 50Tbl.7.
1 390,91 €/1kg
10,71 €
Predajca: AllYouNeed

NICApur Vitamín D 1.000 kapsúl, 120 kapsúl
171,67 €/1kg
20,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

Taxofit Vitamín C 1300 tabliet 30 kapsúl
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

DOPPELHERZ Vitamín E 600 N Softgels
147,08 €/1kg
19,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

MensSana Isoflavone Capsules, 60 kapsúl
525,15 €/1kg
35,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

WARNKE Vitalstoffe Vitamín A 10 000 I.U., 100 tabliet
130,16 €/1kg
8,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

NICApur Ferroverde 14 kapsúl, 60 kapsúl
425,09 €/1kg
24,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvercetín s vitamínom C, 60 kapsúl
141,95 €/1kg
11,64 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje vitamín D3
- na cielené zásobovanie
- Kapsule na perorálne použitie
- Výživový doplnok z lekárne
- Výrobca: P&G Health, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 12423869
Vigantolvit 2000 I.E. vitamín D3 mäkké kapsuly 120 ks - Prezentácia: Mäkké kapsuly
- Objem
- 21.6 ml
- Zloženie
- Želatína (hovädzia), alfa-tokoferol, triglyceridy, palmový olej, kokosový olej, cholekalciferol, glycerol
- Hmotnosť
- 21.6 g
- Potravinársky podnik
- WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH
- Obchodný názov
- VIGANTOLVIT Vitamín D3 2000 I.U., 120 kapsúl
- Výrobca
- P&G Health Germany GmbH
- Počet kusov
- 120
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- 12423869
- EAN kód
- 870021661810608700216618106
- Objem
- 21.6 ml
- Zloženie
- Želatína (hovädzia), alfa-tokoferol, triglyceridy, palmový olej, kokosový olej, cholekalciferol, glycerol
- Hmotnosť
- 21.6 g
- Potravinársky podnik
- WICK Pharma - Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH
- Obchodný názov
- VIGANTOLVIT Vitamín D3 2000 I.U., 120 kapsúl
- Výrobca
- P&G Health Germany GmbH
- Počet kusov
- 120
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- 12423869
- EAN kód
- 870021661810608700216618106
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Sada na stavbu domčeka pre vtáky (veľká), farba: červená (ako chvost bobra)
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ManufakturMartinshof

Oral-B Pro 3 3500, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 2 min, 4 x 30 sec, Čierna
173,66 €/1kg
96,90 €
Predajca: M_plus_L

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Spálne, Čierna, Chlapec / dievča, E14
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

VIGANTOLVIT Vitamín D3, K2 a vápnik, 60 tabliet
150,82 €/1l
14,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

OLEOFARM D-Vitum Forte 2000 IU K2 - 120 kapsúl | Posilňuje kosti a imunitný systém | Vitamín D pre dospelých
209,91 €/1kg
23,09 €
Predajca: BRAT_PL

Forever Kids See Me! 3 KW-320 4G/LTE, GPS, WiFi čierne inteligentné hodinky pre deti
68,29 €
Predajca: somnia24

Blumtal prestieradlo 180x200cm - Priedušné a mäkké prestieradlo z mikrovlákna v sivej farbe - 180x200 cm Prestieradlo pre maximálne pohodlie
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dielov | Krájač na zeleninu | Krájač na špirály | Krájač Julienne | Krájanie na kocky
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
129,68 €/1l
32,42 €
Predajca: Parfumtoi

VIGANTOLVIT Vitamín D3 2000 I.U. Kapsule, 60 kapsúl
641,67 €/1l
6,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Bion 3 vitamíny, minerály, tablety s bakteriálnou kultúrou, 90 tabliet
247,92 €/1kg
38,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vigantolvit 2000 I.U. vitamín D3 Softgels 60 ks
44,75 €/1kg
9,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Vitamín D3+K2 Osteo 2 000 IU vitamínu D3 + 80 ug K2, 120 kapsúl KAP
1 105,35 €/1kg
47,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Femibion 2 tehotenské tablety a kapsuly, 56 porcií
465,55 €/1kg
67,97 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
184,60 €/1l
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Počet kusov 120Hmotnosť 0,022 kg
Všetko podľa reklamy
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 120Hmotnosť 0,022 kg
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 60Hmotnosť 0,011 kg
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 120Hmotnosť 0,022 kg
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 120Hmotnosť 0,022 kg
Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 120Hmotnosť 0,022 kg
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 90Hmotnosť 0,154 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg