4,6



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W7 978,60 €/1l
398,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
YODEYMA Ambrax Eau de Parfum Pánska vôňa drevitá orientálna 50 ml511,40 €/1l
25,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Yodeyma Boreal parfumovaná voda pre ženy 100ml
350,90 €/1l
35,09 €
Predajca: swee

Yodeyma Valia parfémovaná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Yodeyma Black Elixir parfumovaná voda pre ženy 50ml
363,00 €/1l
18,15 €
Predajca: swee

YODEYMA Sophisticate EDP 318/15
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Parfumy Yodeyma Linet 50 ml
396,00 €/1l
19,80 €
Predajca: swee

Yodeyma Iris toaletná voda 50 ml
441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Yodeyma Yode Parfumovaná voda pre ženy 50ml
384,40 €/1l
19,22 €
Predajca: swee

YODEYMA Parfum Nicolas for her - Parfumovaná voda pre ženy (15 ml)
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

YODEYMA Parfum Red - Eau de Parfum pre ženy (15 ml)
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Yodeyma Nicolás White Parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

YODEYMA Parfum Silk Elixir – orientálna dámska vôňa (100 ml)
339,90 €/1l
33,99 €
Predajca: swee

Lattafa Mashrabya, Ženy, 100 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Glamperfeu

Acqua di Sardegna Desvelos Ammajante Eau de Parfum pre ženy, orientálna vôňa, 50 ml
1 682,00 €/1l
84,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lattafa Jasoor, Ženy, 100 ml
271,00 €/1l
27,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

PHEROSTRONG – PARFÉM S FEROOMÓNMI PRE ŽENY, 50 ml
489,00 €/1l
24,45 €
Predajca: LBD
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
YODEYMA - Eau de Parfum Amira - orientálna vôňa pre ženy 100 ml
Orientálna - zmyselná - zvodná
Táto exotická vôňa si vyžaduje pozornosť. Tajomná a zvodná, spája v sebe všetky kúzla Orientu. Ideálna na špeciálne príležitosti a chladnejšie mesiace. Jej nositeľka je silná, zvodná žena a zvádza ju kúzlo Orientu.Harmonické tóny sa rozvinú do nezabudnuteľnej cesty vôňou plnej elegancie a zmyselnosti.
Skupina vôní
orientálna
Smer vône
ženská, zmyselná
Zloženie vône
Vrchné tóny: hruška - Ovocná a jemná, poskytuje svieži úvod.
Srdcové tóny: lieskový orech, kosatec - dodáva vôni hĺbku, teplo a krémovú eleganciu.
Základné tóny: vanilka, pižmo - Zmyselné, dlhotrvajúce a zvodné.
Charakter a účinok
YODEYMA Amira je kvetinová, orientálna vôňa, ktorá zaujme svojimi intenzívnymi, teplými a mierne púdrovými tónmi.Úvodné tóny hrušky a konvalinky jej dodávajú jemnú, no zároveň mystickú a vznešenú auru. Srdcové tóny kosatca, lieskového orecha a jazmínu dodávajú hlbokú zmyselnosť a klasický, mierne krémový nádych. V základe sa rozvíja ná zmes vanilky, santalového dreva, pižma a civetu, ktorá dodáva vôni jemnú, dlhotrvajúcu a živočíšnu, púdrovú hĺbku.
Pre koho je YODEYMA Amira ideálna?
- Pre ženy, ktoré milujú orientálne vône.
- Ideálna na elegantné príležitosti, večerné nosenie a výnimočné okamihy.
- Ideálna na chladnejšie dni, pretože má hrejivú a zmyselnú hĺbku.
Nechajte sa vôňou YODEYMA Amira uniesť do sveta kúziel a zvádzania! Objednajte si teraz a zažite kúzlo umenia orientálnych vôní.
Ďalšie dámske vône s orientálnou vôňou:
YODEYMA Celebrity Woman - kvetinová orientálna vôňa pre veselú ženu.
YODEYMA Harpina - orientálna kompozícia sladkej, kvetinovej a slanej.
YODEYMA Black Elixir - sladká a tajomná orientálna vôňa.
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT. PARFUM (VÔŇA). AQUA (VODA). HYDROXYCITRONELLAL. LIMONÉN. LINALOOL. BENZYLBENZOÁT. BENZYLALKOHOL. BENZYLCINAMÁT. CI 17200 (ČERVENÁ 33). CI 14700 (ČERVENÁ 4). CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8436615704118
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT. PARFUM (VÔŇA). AQUA (VODA). HYDROXYCITRONELLAL. LIMONÉN. LINALOOL. BENZYLBENZOÁT. BENZYLALKOHOL. BENZYLCINAMÁT. CI 17200 (ČERVENÁ 33). CI 14700 (ČERVENÁ 4). CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8436615704118
Hodí sa k tomu

Yodeyma VALIA 100 ml EDP parfumovaná voda pre ženy
339,90 €/1l
33,99 €
Predajca: swee

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Yodeyma Nicolás White Parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Yodeyma Mía Parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Yodeyma Boreal Parfumovaná voda pre ženy 15ml
622,00 €/1l
9,33 €
Predajca: swee

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yodeyma Amira toaletná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yodeyma Valia parfémovaná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

YODEYMA Parfum Nicolas for her - Parfumovaná voda pre ženy (15 ml)
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Lalique Perles de Lalique parfémovaná voda pro ženy 100 ml
302,70 €/1l
30,27 €
Predajca: PerfumTraders

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dámsky zlatý náhrdelník Guess 46 cm
38,53 €
Predajca: SellMore

Yodeyma Suerte Parfumovaná voda pre ženy 15ml
0,55 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

YODEYMA Parfum Tayda (15 ml) – kvetinová parfémová voda pre ženy
971,33 €/1l
14,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

YODEYMA Sophisticate EDP 318/15
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
371,63 €/1l
29,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

YODEYMA Parfum Adriana - Parfumovaná voda pre ženy 15 ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Lattafa Perfumes - Shahd EDP 100ml
372,00 €/1l
37,20 €
Predajca: IdoBuy

Parfumy Yodeyma Linet 50 ml
396,00 €/1l
19,80 €
Predajca: swee

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
56% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
56%44% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
44%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre!
Objem 0,015 l
Veľmi sa mi to páči!
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Objem 0,05 l
Všetko super
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvetinová
Objem 0,05 l
Bohužiaľ, na mojej pokožke vonia príliš sladko
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa, ktorá dlho vydrží
Objem 0,1 l
Raz ráno, večer ešte vonia.
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Objem 0,1 l
Krásna vôňa,
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 23. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l