Taška C-EASY, 2 RAMENNÉ RÚČKY, 1 VNÚTORNÉ VRECKO, KONTRASTNÉ DETAILY, ZAPÍNANIE NA CVIČOK, LOGO
Kategória: Kabelka. Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Určené pre: Ženy. Typ: Na každodenné nosenie.
Táto taška cez rameno od Coccinelle z talianskej kože spája jednoduchú eleganciu a vysokú kvalitu spracovania. Ponúka nadčasový štýl a funkčnosť pre každú príležitosť.
Taška C-EASY, 2 RAMENNÉ RÚČKY, 1 VNÚTORNÉ VRECKO, KONTRASTNÉ DETAILY, ZAPÍNANIE NA CVIČOK, LOGO
Kategória: Kabelka. Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Určené pre: Ženy. Typ: Na každodenné nosenie.
Táto taška cez rameno od Coccinelle z talianskej kože spája jednoduchú eleganciu a vysokú kvalitu spracovania. Ponúka nadčasový štýl a funkčnosť pre každú príležitosť.
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(200)Počet hodnotení: 200
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
vidaXL 4-dielna záhradná obývacia súprava s vankúšmi Masívne agátové drevo
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
524,45 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
COCCINELLE - Women's Tebe bag with logo shoulder strap - Size One size
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
136,55 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16,55 €
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Massama
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(820)Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
WISFOR nástenné hodiny 60 cm, okrúhle dekoratívne hodiny, Atmosphera kuchynské hodiny do obývačky kancelárske hodiny, tiché rímske číslice, sklo, strieborná farba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
149,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(79)Počet hodnotení: 79
10,99 €
10% poukaz
Predajca: LaRoseCare
Lindt Lindor Winter Gift Box extra horká čokoláda 186g
50,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(153)Počet hodnotení: 153
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(121)Počet hodnotení: 121
140,51 €
Predajca: Dragtek-com
Apple MT1Q3ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 15 Pro Max, 17 cm (6.7"), Šedá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(132)Počet hodnotení: 132
156,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
CLEANmaxx žehlička na košele PRO STEAM – automatické osvieženie, sušenie a žehlenie – čierna
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
149,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-36,00 €
113,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Dvojzásuvkový adaptér 2x Schuko 230V s vypínačom sivo-biely
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(51)Počet hodnotení: 51
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Leifheit 71820, Rukávnik, Biela, Jednofarebné, Šedá, 570 x 105 mm, 4,5 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(44)Počet hodnotení: 44
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2036)Počet hodnotení: 2036
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Toaletný stolík MADA ELITE so zrkadlom a osvetlením biely / biely vysoký lesk
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(47)Počet hodnotení: 47
325,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(281)Počet hodnotení: 281
389,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(194)Počet hodnotení: 194
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: ScorpionElektro
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(816)Počet hodnotení: 816
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Dámske kabelky Čierne veľké kabelky Kožená moderná dámska kabelka Veľká dámska kabelka cez rameno Dámska kabelka cez rameno (čierna)
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
27,68 €
Predajca: odsellingaaa
GSenhui Dámy kabelka Tote Bag rameno taška veľké ShopperPolyuretánkožené rameno taška
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Elegantná dámska nákupná taška na zips - taška cez rameno, kabelka, školská a pracovná taška v modrej farbe, vhodná do formátu A4
53,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Eleganci dámska nákupná taška so zipsom - taška cez rameno, kabelka, veľkosť A4, čierna
53,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Eleganci dámska nákupná taška so zipsom - taška cez rameno, kabelka, školská taška, pracovná taška, vhodná pre formát A4, béžová
53,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Gallantry dámska kabelka na zips - Taška cez rameno - Taška cez rameno - Čierna - Štýlová a priestranná
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Gallantry dámska taška shopper so zipsom - kabelka, školská taška, pracovná taška, vhodná pre formát A4, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Gallantry Ladies Bag - Schoudertas - Handbag - Shopper - Weekendtas - Boodschappentas - Beachtas - Black
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Gallantry dámska taška shopper so zipsom - kabelka, taška cez rameno, vhodná pre formát A4, modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,94 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Eleganci
Gallantry dámska taška shopper so zipsom - taška cez rameno, kabelka, veľkosť A4, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2