4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Woman in Gold parfumovaná voda pre ženy 100 ml2 684,80 €/1l
275,37 €
-6,89 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
268,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Ylang In Gold parfémovaná voda pre ženy 100 ml1 212,50 €/1l
124,98 €
-3,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,25 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Zimaya Mazaaj Infused parfumovaná voda pre mužov 100 ml
245,40 €/1l
24,54 €
Predajca: Glamperfeu

Zimaya Rabab unisex parfumovaná voda 100 ml
275,80 €/1l
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Hawas Elixir parfumovaná voda pre mužov 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
400,60 €/1l
40,06 €
Predajca: Glamperfeu

Zimaya Modhesh Aura parfémovaná voda pre mužov 100 ml
246,00 €/1l
24,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya - Mazaaj EDP 100ml
208,50 €/1l
20,85 €
Predajca: Glamperfeu

Le Falcone Mirsaal Valentine parfumovaná voda pre ženy 100 ml
379,20 €/1l
37,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Arabiyat Prestige La Di Da For Him Edp 100ml
459,00 €/1l
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
298,80 €/1l
29,88 €
Predajca: Glamperfeu

Zimaya Awatif Black parfémovaná voda unisex 100 ml
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Itqan Gold Pour Homme je drevitá parfumovaná voda pre mužov. Kolekcia Itqan predstavuje dve odlišné, ale navzájom sa dopĺňajúce vône. Jedna stelesňuje autenticitu a sebavyjadrenie a ponúka univerzálnu a univerzálne príťažlivú vôňu, zatiaľ čo druhá vyžaruje odvahu a eleganciu, inšpirovanú štedrosťou prírody a zmyslom pre dobrodružstvo. Tieto vône spolu vytvárajú nú a podmanivú čuchovú cestu, ideálnu pre tých, ktorí hľadajú individualitu a rafinovanú sofistikovanosť. Itqan Gold Pour Homme sa otvára sladkými tónmi mučenky a jemným pohladením ruže, zatiaľ čo srdce vône je venované silným oudovým tónom agarového dreva. Kompozíciu uzatvára zemitá elegancia pačuli a živicovo-čokoládová stopa benzoínu.
Itqan Gold je sofistikovaná a zmyselná vôňa, ktorá sa otvára podmanivou kombináciou zamatovej ruže a šťavnatej mučenky. Srdcu kompozície dominuje intenzívny akord oudu, ktorý dodáva vôni hĺbku a tajomstvo. Celok je doplnený hrejivým základom s tónmi pačuli a benzoínu, ktoré poskytujú elegantný, dlhotrvajúci záver.
Nótyvône:
Hlava: mučenka, ruža
Srdce: ruža:
Základ: pačuli, benzoín
Parfumovaná voda značky bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda od značky Zimaya bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Zimaya Itqan Gold je odvážna a exotická vôňa, v ktorej sa harmonicky snúbi bohatstvo agarového dreva so žiarivou sladkosťou mučenky. Táto jedinečná kombinácia vytvára neočakávanú čuchovú cestu a ponúka nový pohľad na tradičné oudové zmesi. Táto vôňa, inšpirovaná kontrastnými dojmami sviežich tropických záhrad a hlbokých, tajomných lesov, zachytáva podstatu u a dobrodružstva. Tento parfém je vhodný na večerné nosenie alebo špeciálne príležitosti. Vyžaruje eleganciu a sebavedomie, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú urobiť dojem.
- Model
- Itqan Gold
- Hmotnosť
- 0.755 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Sonstige
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171075165
- Číslo od výrobcu
- 2050469
- Model
- Itqan Gold
- Hmotnosť
- 0.755 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Sonstige
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171075165
- Číslo od výrobcu
- 2050469
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
489,38 €/1l
39,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,00 €/1l
48,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Afnan Historic Sahara čistý parfém unisex 100 ml
395,20 €/1l
39,52 €
Predajca: Glamperfeu

Rue Broca Hooked Azure parfémovaná voda pre mužov 100 ml
202,00 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Prive Platinum parfémovaná voda unisex 100 ml
196,60 €/1l
19,66 €
Predajca: NutraBestBG

Afnan 9 pm Elixir čistý parfém unisex 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
361,80 €/1l
36,18 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
298,80 €/1l
29,88 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobrá kvalita. Jednoducho super
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny parfum
Spokojný
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,90 €
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l