4,6



Na základe 5 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Objem:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Počet kusov:
1- 1
- 100
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
DIETTER kvapky 30 ml1 399,67 €/1l
54,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Propolisové kvapky419,80 €/1l
33,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ostropest plamist elixr - 500 ml26,68 €/1l
13,34 €
Predajca: superbrandshop

Organický propolisový extrakt Hoyer bez alkoholu
355,67 €/1l
10,67 €
Predajca: taleoo

Calendula officinalis L. 100 ml
118,80 €/1l
11,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bioherba Vel propolis 300 mg - Bioherba Vel propolis 300 mg
72,20 €/1l
7,22 €
Predajca: NutraBestBG

Eucommia Ulmoides kvapky tinktúra 50 ml
118,20 €/1l
11,82 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Propolisový výluh – kvapky, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Doprava zdarma
Predajca: GREENIDEA

Propolisové kvapky 1 x 50 ml
444,60 €/1l
22,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvapky Passedan, 100 ml roztoku
140,00 €/1l
14,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Propolisová tinktúra (50 ml)
0,00 €/1l
7,43 €
Predajca: Lymeherbs

Bioherba | Tinktúra Broncho
524,00 €/1l
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

naturvit® Melatonín kvapky 50 ml
899,80 €/1l
44,99 €
Predajca: AM-Onlinehandel

Cryptolepis tinktúra 1:5 (500 ml)
143,02 €/1l
71,51 €
Predajca: Lymeherbs

Damiána – tinktúra 1:3 (100 ml)
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: Lymeherbs

Andrographis tinktúra 1:5 (100 ml)
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Lymeherbs

allcura vitamín E kvapky, 30 ml roztok
716,67 €/1l
21,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šišiak bočnokvetý – tinktúra 1:3 (100 ml)
310,00 €/1l
31,00 €
Predajca: Lymeherbs

Škorica cejlónska Cinnamomum zeylanicum kvapky tinktúra 100 ml PZN 17188002
119,30 €/1l
11,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Weicode - kvapky 30 ml
38 600,00 €/1l
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kvapky propolisu, tinktúra, 100 ml
Zloženie: Nosná látka: voda, glycerol; extrakt z propolisu 5:1; komplexotvorná látka: kyselina citrónová; pyridoxín hydrochlorid.
Odporúčané dávkovanie: 2-krát denne po 1,4 ml (2x35 kvapiek) zriedené vo vode.
Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.*
Výživový doplnok s propolisom a vitamínom B6. Odporúčané denné dávkovanie by nemalo byť prekročené. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrá stravy a zdravého životného štýlu. Nie je odporúčané pre deti, dospievajúcich, tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Produkt nie je ekologický podľa nariadenia (EÚ) 2018/848. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Použite do 60 dní po otvorení obalu.
PZN 20211696
EÚ pre:
Bioherba Reichenbach GmbH
Greizer Str. 18B 08468 Reichenbach
Nemecko
Objavte teraz kvapky propolisu od Bioherba online – pohodlné a spoľahlivé objednávanie.
Prírodná podpora pre imunitný systém a celkovú pohodu.
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Pečlivo získaný propolisový extrakt (v pomere 5:1) tento účinok dopĺňa a zaisťuje vyvážené zloženie, ktoré sa ľahko začlení do každodenného života.
Čisto prírodný produkt a laboratórne testovaný
Naše kvapky tinktúry Bioherba Propolis sú vyrábané v súlade s prísnymi európskymi štandardmi kvality. Neobsahujú umelé prísady, cukor, lepok ani laktózu. Sú vyrábané v EÚ v súlade s nariadeniami (EÚ) č. 432/2012 a (ES) č. 852/2004 o hygiene potravín.
Vaše výhody na prvý pohľad
Vysoko kvalitný propolisový extrakt (v pomere 5:1)
S vitamínom B6 na podporu imunitného systému*
Tekutá forma pre jednoduché a presné dávkovanie
Bez farbív a konzervačných látok
Laboratórne testovaná kvalita – EÚ
Odporúčané dávkovanie
Dvakrát denne po 1,4 ml (2x35 kvapiek) s vodou. Pred použitím dobre pretrepte. Po otvorení použiteľné 60 dní.
Prečo Bioherba?
Bioherba predstavuje starostlivo vybrané suroviny, transparentné receptúry a kontrolovanú kvalitu. Kvapky Propolis spájajú tradičné zložky s modernými doplnkami stravy a ponúkajú praktický, vysoko kvalitný doplnok vašej každodennej rutiny.
*V súlade s nariadením (EÚ) č. 432/2012 a § 5 zákona o ochrane spotrebiteľa (UWG).
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nosná látka: voda, glycerol; extrakt z propolisu (5:1); komplexotvorná látka: kyselina citrónová; pyridoxín hydrochlorid.
- Potravinársky podnik
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Bioherba Reichenbach GmbH
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Číslo od výrobcu
- BH7503
- EAN kód
- 3800223417503
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nosná látka: voda, glycerol; extrakt z propolisu (5:1); komplexotvorná látka: kyselina citrónová; pyridoxín hydrochlorid.
- Potravinársky podnik
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Bioherba Reichenbach GmbH
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Číslo od výrobcu
- BH7503
- EAN kód
- 3800223417503
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Korana Apiprogram Propolisový koncentrát SOS 10 ml
2 699,00 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
8,91 €/1m
13,37 €
Predajca: BRaUN_Elektro

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

15 párov bielych bavlnených rukavíc, Soft-Hand Bavlna veľkosť L, látkové rukavice biele, bavlnené rukavice, lekárske rukavice zo 100% bavlny
1,91 €
Predajca: odsellingaaa

Kvetinový peľ z ImkerPur, 500 g, úplne bez zvyškov, sladkastý, jemný
108,44 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 2 kg
5,00 €/1kg
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Pestrec mariánsky olej 250 ml
46,44 €/1l
11,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Organický propolisový extrakt Hoyer bez alkoholu
355,67 €/1l
10,67 €
Predajca: taleoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Hoyer Propolis v mede organický
21,28 €/1kg
5,32 €
Predajca: taleoo

Pestrec marinsky Silybum marianum L. kvapky tinktra 50 ml
111,30 €/1l
11,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Calendula officinalis L. 100 ml
118,80 €/1l
11,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
482,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
60% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
60%40% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
40%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 1
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 100
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg