5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ShiVital Shiitake extrakt – 20 kapsúl8 282,21 €/1l
54,00 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
DIETTER kvapky 30 ml1 399,67 €/1l
54,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Tsarska ADEK FORTE 50 ml kvapky857,80 €/1l
42,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Propolisové kvapky419,80 €/1l
33,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KATZENKRALLE Uncaria tomentosa 50 ml PZN 17186977
279,60 €/1l
13,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hamamelis Virginiana kvapky tinktúra 100 ml PZN 17187238
135,00 €/1l
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Propolis kvapky tinktúra 100 ml
98,80 €/1l
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Alchornea (Alchornea cordifolia) Tinktúra 1:5 (100 ml)
190,50 €/1l
19,05 €
Predajca: Lymeherbs

Srdcovník kvapky, 50 ml TEI
130,27 €/1kg
14,33 €
Predajca: AbisZ-Markt

allcura vitamín E kvapky, 30 ml roztok
716,67 €/1l
21,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvapky Passedan, 100 ml roztoku
140,00 €/1l
14,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extrakt z ruje (Artemisia Abrotanum) 260 mg 100 kapsúl PZN 19112173
423,16 €/1kg
16,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rue Artemisia abrotanum L. kvapky tinktúra 100 ml PZN 19112196
125,30 €/1l
12,53 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dekristolvit D3K2 kvapky, 25 ml roztoku
910,40 €/1l
22,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bioherba | Tinktúra Broncho
524,00 €/1l
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dekristolvit D3 kvapky 1000 I.U., 10 ml roztoku
989,00 €/1l
9,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abslim kvapky 20ml
38 600,00 €/1l
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Extrakt z jujuby 280 mg 100 kapsúl PZN 19680049
244,83 €/1l
14,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

SinoPlaSan, kvapky s melatonínom, 50 ml
323,60 €/1l
16,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extrakt z horkho melnu 360 mg 60 kapsl PZN 18215439
121,00 €/1l
13,05 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kvapky z drobokvetého ibišteku, tinktúra 100 ml, Epilobium parviflorum
Zloženie: Nosná látka: voda, glycerín; drobokvetý ibištek (Epilobium parviflorum, bylina, extrakt 5:1); komplexotvorná látka: kyselina citrónová; pikolinát chrómu.
Odporúčané dávkovanie: 2-krát denne po 1,4 ml (2x 35 kvapiek) zriediť vo vode.
Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a podporuje normálny metabolizmus makroživín.*
Výživový doplnok s rastlinným extraktom a chrómom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrá stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené pre deti, dospievajúcich, tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Produkt nie je certifikovaný akopodľa nariadenia (EÚ) 2018/848. Nepoužívajte, ak je tesnenie poškodené. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Použite do 60 dní po otvorení obalu.
PZN 20211414
EÚ pre:
Bioherba Reichenbach GmbH
Greizer Str. 18B, 08468 Reichenbach
Nemecko
Kúpte si kvapky z drobokvetého ibišteku, tinktúru online za výhodnú cenu!
Kvapky z drobokvetého ibišteku od spoločnosti Bioherba obsahujú starostlivo vyrobený extrakt z byliny Epilobium parviflorum (extrakt 5:1) a sú kombinované s pikolinátom chrómu. Voda a rastlinný glycerín slúžia ako nosné látky, zatiaľ čo kyselina citrónová prispieva k stabilizácii zloženia. Kvapky sú dostupné v praktickej 100-ml fľaši a dajú sa ľahko dávkovať.
Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a podporuje normálny metabolizmus makroživín.* Týmto produkt doplňuje rastlinný extrakt v jasne deklarovanom výživovom doplnku. Odporúčané dávkovanie je dvakrát denne 1,4 ml (2x35 kvapiek) – najlepšie s vodou.
Spoločnosť Bioherba stojí za overenými surovinami, transparentným zložením a kontrolovanou výrobou. Táto tinktúra je vhodná pre všetkých, ktorí preferujú kvapky alebo tinktúru z ibišteku v tekutej forme a ktorí si cenia jednoduché použitie v každodennom živote. Tento produkt tiež ponúka praktické riešenie v koncentrovanej kvapkatej forme pre tých, ktorí hľadajú extrakt z ibišteku alebo drobokvetný ibištek.
*Zodpovedá nariadeniu (EÚ) č. 432/2012 a § 5 zákona o ochrane spotrebiteľa (UWG).
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Obchodný názov
- Epilobium parviflorum tinktúra / Verbena drobnokvetá
- Výrobca
- Bioherba
- Počet kusov
- 50
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Číslo od výrobcu
- BH9231
- EAN kód
- 3800223419231
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Bioherba Reichenbach Gmbh, Greizer Str. 18b, 08468 Reichenbach
- Obchodný názov
- Epilobium parviflorum tinktúra / Verbena drobnokvetá
- Výrobca
- Bioherba
- Počet kusov
- 50
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Číslo od výrobcu
- BH9231
- EAN kód
- 3800223419231
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tabliet x4
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: The-Fast-Order
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

GLura výživové doplnky, sada 3 balenia, 60 kapsúl v každom balení
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
196,27 €/1kg
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Bach Original Bachove kvety č. 1-38 a RESCUE kvapky v dekoratívnej kartónovej krabičke, 40 ks fľaštičiek
138,24 €/1kg
219,67 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
722,22 €/1kg
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

4x Prostoxalen - kapsuly Sabalová palma na prostatu
141 569,99 €/1l
141,57 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Altrient C 1000 mg gél - lipozomálny doplnok stravy
64 500,00 €/1l
64,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Altermedic

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Priorin kapsuly pre výživové požiadavky vlasového koreňa, 120 kapsúl
502,02 €/1l
47,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prostalis - komplex na podporu dobrého stavu prostaty (30 kapsúl)
38,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

MANHOOD PLUS – Rastlinný doplnok stravy a produkt pre mužskú pohodu – 30 kapsúl
2 533,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

SuperSmart Noopept doplnok stravy - 90 tabliet
453,12 €/1kg
29,00 €
Predajca: SuperSmart

Wobenzym imunitné tablety, 240 tabliet
364,21 €/1kg
78,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatín monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín monohydrát v prášku
57,96 €/1l
28,98 €
Predajca: NutraBestBG

Pantovigar Vital Kap Haare, 180 ks
606,39 €/1kg
93,99 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

VitroCap N kapsuly vybrané mikroživiny pre oči, 90 kapsúl
607,19 €/1kg
54,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému
1 715,71 €/1kg
36,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Dlhovekosť | Energia a zdravie buniek | 30 kapsúl | Bestager | Vegánsky
3 887,78 €/1l
34,99 €
Predajca: beLIVELY

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

3x Nemanex - kvapky na čistenie tela 30 ml
1 822,33 €/1l
54,67 €
Predajca: NewGenMarketing

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsl
991,22 €/1kg
48,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

VigorPeak
94,44 €/1l
39,95 €
Predajca: Natucap

Vitabay Vitamín D3 Depot 20000 IU + vitamín K2 200 mcg, 180 tabliet
525,09 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 lPočet kusov 50
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg