5,0



Na základe 2 hodnotení
TROVET Hypoallergenic HPD with horse - suché krmivo pre psov - 10 kg
70,98 €
7,10 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Granule pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg9,50 €/1kg
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive4,14 €/1kg
76,90 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,17 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg8,96 €/1kg
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg9,00 €/1kg
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Wolfsblut VetLine Urinary, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Sladký zemiak, 2 kg
13,58 €/1kg
27,16 €
Predajca: VISO

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, Hydina, ryža, 2 kg
12,95 €/1kg
25,90 €
Predajca: VISO

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €/1kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Green Petfood 310546, Dospelý, Losos, 7,5 kg
10,98 €/1kg
82,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Renal Special, Dospelý, Hydina, ryža, 2 kg
12,60 €/1kg
25,19 €
Predajca: VISO

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
11,10 €/1kg
110,97 €
Predajca: e-zooo_com

Dehner Wild Nature krmivo pre psov Heidetal, suché krmivo bez obilnín a cukru, pre dospelé psy, králik, 12 kg
100,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

TROVET Hypoallergenic VPD s jelením mäsom - suchá krmivo pre psov - 10kg
15,42 €/1kg
154,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 3 Kg
16,47 €/1kg
49,40 €
Predajca: Dragtek-com

Josera 15kg JosiDog Senior/Light
3,98 €/1kg
61,65 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Myslím si Josera Mini Senior Kuracie mäso ryža 3 kg
17,65 €/1kg
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Josera 200059, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
4,48 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera 200128, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
7,49 €/1kg
93,63 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Green Petfood Dog - Hypoallergenic 3kg
3,93 €/1kg
35,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Josera 200080, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
5,90 €/1kg
73,77 €
Predajca: superbrandshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vlastnosti
- Kategória produktu: Suché krmivo
- Ďalšie vlastnosti: Problémy s trávením, Alergie na potraviny, Alergie
- Vek zvieratka: Dospelé
- Hlavná príchuť: Koňské mäso
- Bez gluténu: Áno
- Bez umelých farbív: Áno
- Hmotnosť: 10 kg
- Špecifické potreby zvieratka: Dobrá trávenie, Alergické, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny
- Plemeno psa: Všetky plemená
- Bez sóje: Áno
- Bez cukru: Áno
- Forma dávkovania: Pevná
- Typ balenia: Vrecúško
- Hmotnostný rozsah: 10 kg - 15,9 kg
- Kategória: Pre psa
- Veľkosť plemena: Vhodné pre všetky plemená
Nutričné hodnoty
- Hrubá vláknina: 1,5%
- Bielkoviny: 23,5%
- Obsah tuku: 18,5%
- Hrubý popol: 6,5%
- Obsah vlhkosti: 8%
- Hmotnosť
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 8 %
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Neobsahuje žiadne prídavné látky
- Počet kusov
- 50
- EAN kód
- 8413037376659
- Číslo od výrobcu
- VETTVTKSP0030
- Výrobca
- TROVET
- Registračné číslo
- 8413037376659
- Hmotnosť
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 8 %
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Neobsahuje žiadne prídavné látky
- Počet kusov
- 50
- EAN kód
- 8413037376659
- Číslo od výrobcu
- VETTVTKSP0030
- Výrobca
- TROVET
- Registračné číslo
- 8413037376659
Hodí sa k tomu

Wolfsblut VetLine Urinary, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Sladký zemiak, 2 kg
13,58 €/1kg
27,16 €
Predajca: VISO

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 400 g, Bez obilnín
43,50 €/1kg
17,40 €
Predajca: e-zooo_com

Josera Help Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
11,10 €/1kg
110,97 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospelý, Hydina, ryža, 2 kg
12,95 €/1kg
25,90 €
Predajca: VISO

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 2 kg, Obsahuje antioxidanty
18,50 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Kids, Šteňa, Akékoľvek plemeno, Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Kuracie mäso, ryža, 12,5 kg, Bez gluténu
4,40 €/1kg
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera 200080, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
5,90 €/1kg
73,77 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Gastro Intestinal, Univerzálne, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Malé (5-10 kilogramov), Extra..., Hydina, ryža, 2 kg
12,27 €/1kg
24,53 €
Predajca: VISO

Myslím si Josera Light & Vital Adult 3 Kg
11,94 €/1kg
35,81 €
Predajca: Dragtek-com

Josidog JOSIDOG JUNIOR 15KG
3,03 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera JosiDog 15 kg dospelá hydina
3,07 €/1kg
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera 200112, Dospelý, Kuracie mäso, 12,5 kg, Bez gluténu
8,05 €/1kg
100,57 €
Predajca: e-zooo_com

Granule pre mačky Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary Health 2 kg
9,87 €/1kg
19,73 €
Predajca: VISO

Josera Lamb Mini Adult 3 kg
20,32 €/1kg
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Josera Balance, Senior, Akékoľvek plemeno, 12,5 kg
11,12 €/1kg
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Josera Festival 900 g
7,87 €/1kg
19,09 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,08 €
Predajca: superbrandshop

JosiCat Tasty Beef 1,9 kg
17,95 €/1kg
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Josera Help Weight & Diabetic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
9,83 €/1kg
98,33 €
Predajca: e-zooo_com

TROVET Urinary Struvite 400g, Dospelý, Kuracie mäso, Bravčové, 400 g
19,60 €/1kg
7,84 €
Predajca: VISO

Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
10,99 €/1kg
109,91 €
Predajca: e-zooo_com

Suché krmivo pre psov Josera JosiDog Mini 10 kg
3,90 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Myslím si Josera High Protein Kuracie 3 Kg
12,50 €/1kg
37,50 €
Predajca: Dragtek-com

Josera Kitten mačky suché krmivo 2 kg hydina, ryža, losos
11,75 €/1kg
23,50 €
Predajca: VISO

Josicat Crunchy Poultry 10Kg
4,37 €/1kg
55,86 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,25 €
Predajca: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Senior/Light
3,98 €/1kg
61,65 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Josera Salmon & Potato, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zemiakov, Losos, 12,5 kg
12,96 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Suché krmivo pre mačky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
61,38 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €/1kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera 15kg JosiDog Master Mix
3,75 €/1kg
56,21 €
Predajca: superbrandshop

Krmivo pre staršie mačky Josera 9702 Senior 2 kg
8,22 €/1kg
16,43 €
Predajca: velmontask
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 12,5 kg
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hmotnosť 10 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop

MAC's Dog 12 kg DOG Mono – Králičie mäso a zemiaky



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
136,68 €
Predajca: e-zooo_com
11,39 €/1kg

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
113,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg

Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg

WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,20 €/1l

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
125,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg

Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg

Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
88,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,90 €/1l

Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg

Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg

Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
77,87 €
Predajca: e-zooo_com
6,49 €/1kg

Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg