Obsah - 30 porcií - 250 mg DHA 70 mg EPA + 10 mcg vitamínu D/porciu Podrobnosti o produkte - Vyrobené z rybieho oleja z nórskej voľne ulovenej tresky - pomarančová príchuť
Arctic Blue Omega-3 Gummies - rybí olej s vitamínom D - jahoda citrus - 30 gummies
Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Mollers Tran Norweski Płyn cytrynowy, 250ml
85 678,57 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt
SinoPlaSan Omega-3 Algae Oil | DHA & EPA | 100 ml | s príchuťou krvavého pomaranča | vegánska alternatíva rybieho oleja
251,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,12 €
Predajca: AbisZ-Markt
Arctic Blue Omega-3 Algae Oil DHA - 60 kapsúl
487,40 €/1l
24,37 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
DOPPELHERZ Omega-3 rybí olej 1000 kapsúl
24 070,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,07 €
Predajca: AbisZ-Markt
Bestseller
Doppelherz Omega-3 Sea Fish Oil 1000 kapsúl 120 kapsúl
71,71 €/1kg
12,55 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rule1 | Ryb olej - Omega-3 1000 mg
209,80 €/1l
20,98 €
Predajca: NutraBestBG
Sovita Omega-3 rybí olej 120 kapsúl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,26 €
Predajca: AbisZ-Markt
Salus Omega-3 Compact 30 kapsúl
473,91 €/1kg
10,90 €
Predajca: taleoo
GSE - Omega 3 rybí olej - 90 kapsúl
464,23 €/1kg
45,03 €
Predajca: taleoo
Bioherba | Omega 3 rybí olej 1000 mg
106,20 €/1l
5,31 €
Predajca: NutraBestBG
Lucovitaal Super rybí olej Omega 3 (120 kapsúl)
2 297,50 €/1kg
59,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-23%
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Obsah - 30 porcií - 250 mg DHA 70 mg EPA + 10 mcg vitamínu D/porciu Podrobnosti o produkte - Vyrobené z rybieho oleja z nórskej voľne ulovenej tresky - pomarančová príchuť
Objem
50 ml
Zloženie
Omega-3 žuvačky
Hmotnosť
51 g
Potravinársky podnik
Arctic Blue Omega b.v.
Europalaan 400
3526KS Utrecht
Obchodný názov
Arctic Blue Omega b.v.
Europalaan 400
3526KS Utrecht
Výrobca
Arctic Blue Omega b.v.
Počet kusov
30
Odporúčania pre konzumáciu
1 žuvačka denne
Číslo od výrobcu
AB-79
EAN kód
8719992626595
Objem
50 ml
Zloženie
Omega-3 žuvačky
Hmotnosť
51 g
Potravinársky podnik
Arctic Blue Omega b.v.
Europalaan 400
3526KS Utrecht
Obchodný názov
Arctic Blue Omega b.v.
Europalaan 400
3526KS Utrecht
tonies 10000320, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Béžová, Hnedá, Šedá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
25,89 €
Predajca: somnia24
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(315)Počet hodnotení: 315
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(870)Počet hodnotení: 870
12,49 €
Predajca: Mobileking
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(368)Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1158)Počet hodnotení: 1158
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší rybí olej
Objem 0,3 lHmotnosť 0,45 kgPočet kusov 60
Používam ho len 2 dni, takže nemám dostatok skúseností. Je to však najlepšie zloženie na trhu.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l
Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg
ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l
100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l
Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l
Bestseller
Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg
Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l
Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l
ArmoLipid, 60 tabletek
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg
Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l
Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1