5,0



Na základe 7 hodnotení
Objem:
80 ml- 35 ml
- 50 ml
- 80 ml
Givenchy Irresistible Nude Velvet, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - LINALOOL -..., 1 kusov
68,17 €
852,13 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 627,80 €/1l
81,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 300 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, 1 kusov1 100,90 €/1l
330,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Desert Dawn, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), butyl methoxydibenzoylmethane, linalool, limonene,..., 1 kusov2 403,80 €/1l
240,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Penhaligon's HALFETI, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov2 129,10 €/1l
212,91 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, Neroli, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Ruže, Pačuli, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
763,00 €/1l
61,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, drevo, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
993,13 €/1l
84,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,45 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible Rose Velvet Woda perfumowana, 35 ml
1 271,43 €/1l
44,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Irresistible Rose Velvet parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 331,40 €/1l
66,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Irresistible Very Floral, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Kokos, Bergamot, Čierne ríbezle, Kosatec, Ruže, Jazmín, Ylang ylang
1 298,60 €/1l
64,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy parfumovaná voda Givenchy Irresistible Eau de Parfum 125ml
1 291,92 €/1l
161,49 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Givenchy Irresistible, Ženy, 35 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
1 385,14 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible, Ženy, 35 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
2 097,43 €/1l
73,41 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Givenchy Gentleman Society, Muži, 200 ml, Tekutý parfém, Kardamon, Šalvia, Narcis, Vetiver, Cédrové drevo, Vanilka
637,05 €/1l
127,41 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 35 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 752,29 €/1l
61,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Irresistible Very Floral, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, Kokos, Bergamot, Čierne ríbezle, Kosatec, Ruže, Jazmín, Ylang ylang
908,13 €/1l
72,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Shalimar, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, #21406 INGREDIENTS : - ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - COUMARIN -..., 1 kusov
2 194,00 €/1l
109,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 469,80 €/1l
73,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Byredo Inflorescence, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl..., 1 kusov
2 908,80 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Olympéa Aqua, Ženy, 80 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) LINALOOL BENZYL SALICYLATE LIMONENE ETHYLHEXYL..., 1 kusov
2 362,50 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 80 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Zloženie:
- ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - LINALOOL - CITRONELLOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - GERANIOL - LIMONENE - COUMARIN - ANISE ALCOHOL - CITRAL - CI 14700 (RED 4) - CI 47005 (YELLOW 10) - CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Táto autentická vôňa je ódou na zmyselnosť - intenzívna a obklopujúca kompozícia, ktorá dodáva silu a sebavedomie. Odhaľuje odvážnu, rozhodnú povahu ženy Irresistible.
Nóty vône:
Hlava: mandle , ambrette (pižmo), neroli
Srdce: kosatec, ruža
Základ: ryžový prášok, pižmo, céder
Parfémovaná voda od značky Givenchy bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vami vybraté vône.
- Model
- Irresistible Nude Velvet
- Hmotnosť
- 0.301 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (VODA) - BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETHAAAN - LINALOOL - CITRONELLOL - ALFA-IZOMETHYLIONON - GERANIOL - LIMONEEN - COUMARINE - ANIJSALCOHOL - CITRAL - CI 14700 (ROOD 4) - CI 47005 (GEEL 10) - CI 60730 (EXT. PAARS 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872479753
- Číslo od výrobcu
- P000269
- Model
- Irresistible Nude Velvet
- Hmotnosť
- 0.301 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (VODA) - BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETHAAAN - LINALOOL - CITRONELLOL - ALFA-IZOMETHYLIONON - GERANIOL - LIMONEEN - COUMARINE - ANIJSALCOHOL - CITRAL - CI 14700 (ROOD 4) - CI 47005 (GEEL 10) - CI 60730 (EXT. PAARS 2)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872479753
- Číslo od výrobcu
- P000269
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, Neroli, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Ruže, Pačuli, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
763,00 €/1l
61,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Estilo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 069,00 €/1l
106,90 €
Predajca: Novada-Shop

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Givenchy Irresistible Nude Velvet, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - LINALOOL -..., 1 kusov
1 318,80 €/1l
65,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Histoires De Parfums This Is Not A Blue Bottle 1/.2 unisex parfumovaná voda 115 ml
1 158,33 €/1l
139,00 €
Predajca: somnia24

Maison Alhambra Monocline 05 Edp 100ml
188,40 €/1l
18,84 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
295,10 €/1l
29,51 €
Predajca: NutraBestBG

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viktor & Rolf Bonbon Woda perfumowana, 50 ml
997,20 €/1l
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa The Kingdom Women, Ženy, 100 ml
241,10 €/1l
24,11 €
Predajca: Glamperfeu

Givenchy Very Irresistible Woda toaletowa, 75ml
1 156,93 €/1l
86,77 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Michael Kors Wonderlust, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
464,60 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa je jednoducho super!
Objem 0,035 l
Som veľmi spokojný. Rýchle dodanie, originálny tovar, špičková cena a krásna vôňa! Objednávky z Kauflandu sa mi páčia.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,035 l
Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 2. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l