4,9



Na základe 23 hodnotení
Model:
Arganöl- AmyrisPfefferminze
- ArganölRizinusöl
- BergamotteRosengeranie
- BlutorangeZobraziť dostupné možnostiRosenholz
- CitronellaZobraziť dostupné možnostiRosmarin
- EukalyptusSüßes MandelölZobraziť dostupné možnosti
- FichteTanne
- GrapefruitTeebaumZobraziť dostupné možnosti
- JojobaölTeebaumöl Ätherisch
- KieferZobraziť dostupné možnostiThymian
- LavendelZobraziť dostupné možnostiWacholderbeere
- MandarineZobraziť dostupné možnostiYlang-YlangZobraziť dostupné možnosti
- MandelölZedernholz
- NeemölZimtZobraziť dostupné možnosti
- NelkeZitrone
- Nelkenöl ÄtherischZobraziť dostupné možnostiZitronengrasZobraziť dostupné možnosti
- OrangeZitronengrasöl Essenz
- PatchouliÄtherisches TeebaumölZobraziť dostupné možnosti
PURE CHEMICAL | Arganový olej | Olej na vlasy | Pleťový olej | Lisovaný za studena | 500 ml
28,85 €
57,70 € / 1l
plus 7,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Vyživujúce telové mlieko 250ml47,96 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Lactovit Lactourea Výživná telová pena 400 ml31,09 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
HERBAMEDICUS Calendula Balsam Masť 250ml (Schmees)9,16 €/1l
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Johnsons, telový olej, aloe vera, 300 ml
42 500,00 €/1kg
12,75 €
Predajca: Zeitburg

Nacomi Olej kokosowy nierafinowany, 100 ml
95,10 €/1l
9,51 €
Predajca: MANADA

Byphasse Vyivujce telov mlieko so sladkm mandovm olejom, 500 ml
46,50 €/1l
4,65 €
Predajca: NutraBestBG

NEOVIDERM pleťová emulzia 30ml
520,33 €/1l
15,61 €
Predajca: somnia24

Dexeryl ošetrujúce mlieko 200 ml
67,50 €/1l
13,50 €
Predajca: Friseurtotal

Vyživujúce telové mlieko 400 ml
21,87 €/1l
8,75 €
Predajca: lithuaniashop

Krém na telo s hydratačným bronzovacím účinkom s Cupuaçu 300 ml
20,60 €/1l
6,18 €
Predajca: Glamperfeu

Sebamed Rich Lotion 1000ml
31,86 €/1l
31,86 €
Predajca: Parfumtoi

Arnika öl Bio 50 ml
213,20 €/1l
10,66 €
Predajca: AbisZ-Markt

Elemis Musclease Active telový olej
441,50 €/1l
44,15 €
Predajca: somnia24

Arganový olej - telové mlieko 150ml
116,73 €/1l
17,51 €
Predajca: taleoo

Pleťové mlieko so salicylovými olejmi Hypa Dry ( Salicylsä ure dry lotion) 30ml
405,67 €/1l
12,17 €
Predajca: Revolution

ARGAN LOCIN CORPORAL ELIXIER 330 ml
33,39 €/1l
11,02 €
Predajca: somnia24

Hydratačné telové mlieko 500ml
52,44 €/1l
26,22 €
Predajca: somnia24

Najel Starostlivosť o pleť a vlasy Jojobový organický olej - 80 ml
231,13 €/1l
18,88 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,49 €
Predajca: Abato_Versand

Kallos Prestige, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Zväčšenie objemu
27,83 €/1l
8,35 €
Predajca: T3S_Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ARGANOVÝ OLEJ NA VLASY Z MAROKA, LISOVANÝ ZA STUDENA, 0,5L
- ? 100% prírodný
- ? Lisovaný za studena
- ? Nerafinované od prvého lisovania
Objavte úžasné vlastnosti nerafinovaného arganového oleja lisovaného za studena od Pure Chemical - kľúč ku krásnej a zdravej pokožke a vlasom.
- Pôvod: Maroko
- Lisovaný za studena: Áno
- Bez prídavných látok a aróm
- Nerafinovaný
- Obsah: 500 ml
- Balenie: hnedá sklenená fľaša (farmaceutická)
- Použitie: Pohodlné kvapkadlo
- Surovina pre kozmetiku
- Zloženie: 100% arganový olej z Maroka
Vlastnosti nášho arganového oleja:
- Hydratuje a vyživuje: Bohatý na vitamín E a omega-6 mastné kyseliny, hĺbkovo hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú, hladkú a žiarivú.
- Spomaľuje starnutie pleti: Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam arganový olej známky starnutia pleti a zachováva jej mladistvý vzhľad.
- Regeneruje vlasy: Nanášanie arganového oleja na vlasy ich posilňuje a obnovuje ich prirodzený lesk, pričom lámavosť a štiepenie končekov.
- Posilňuje nechty: Pravidelné používanie arganového oleja na nechty ich posilňuje, zabraňuje lámaniu a štiepeniu a podporuje zdravý rast nechtov.
- Nekomedogénny: Arganový olej má nekomedogénne zloženie, čo znamená, že neucpáva póry. Je vhodný pre všetky typy pleti.
Príklady použitia:
- Hydratácia pokožky: Po umytí tváre a tela nalejte niekoľko kvapiek arganového oleja do rúk a jemne vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.
- Starostlivosť o vlasy: Naneste malé množstvo arganového oleja na ruky a vmasírujte do suchých alebo vlhkých vlasov. Osobitnú pozornosť venujte končekom, aby ste zabránili štiepeniu a lámavosti končekov. Môže sa používať aj ako kondicionér na nechanie pôsobiť.
- Posilnenie nechtov: Zmiešajte rovnaký diel arganového a olivového oleja. Dvakrát týždenne namočte nechty do zmesi na 10 až 15 minút, aby ste ich posilnili a vyživili nechtovú kožičku.
- Predchádzanie vzniku strií: Vmasírujte arganový olej do oblastí, ako sú boky, stehná alebo brucho, aby ste predišli vzniku strií.
- Zmiernite podráždenie pokožky: Arganový olej sa môže nanášať na podráždenú pokožku, aby priniesol úľavu a urýchlil regeneráciu. Jemne vklepte niekoľko kvapiek do podráždených oblastí, ako je suchosť, pálenie, vyrážky alebo akné.
Podrobnosti o produkte:
- 100% za studena lisovaný a nerafinovaný: Vďaka starostlivému procesu lisovania za studena si náš arganový olej zachováva všetky živiny a liečivé vlastnosti, vďaka čomu je jedným z najčistejších a najúčinnejších arganových olejov na trhu.
- Prírodná čistota: Pure Chemical zaručuje 100 % prírodný, nerafinovaný arganový olej bez umelých prísad, konzervačných látok, parabénov a silikónov. Zameriavame sa na kvalitu a čistotu, vďaka ktorým je náš výrobok mimoriadne účinný.
- Balenie: Hnedá sklenená fľaštička s kvapkadlom
- Stav produktu:
- Značka: Pure Chemical
Skladovanie: Vhodné na skladovanie:
Skladujte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.
Dôležité upozornenia:
- Tento výrobok pochádza z oficiálnej distribúcie.
- Obsah: 500 ml arganového oleja
Pridajte nerafinovaný, za studena lisovaný arganový olej Pure Chemical do svojej každodennej starostlivosti o pleť a zažite výnimočné účinky tohto úžasného daru prírody.
- Model
- Arganöl
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- 100% arganový olej
- Výrobca
- PURE_CHEMICAL
- EAN kód
- 5901138048696
- Číslo od výrobcu
- ARGANÖL 0,5 L
- Model
- Arganöl
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- 100% arganový olej
- Výrobca
- PURE_CHEMICAL
- EAN kód
- 5901138048696
- Číslo od výrobcu
- ARGANÖL 0,5 L
Hodí sa k tomu

100% prírodný arganový olej 250ml
63,00 €/1l
15,75 €
Predajca: somnia24

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou Sérum proti starnutiu tváre Organic Vegan, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

PURE CHEMICAL | Arganový olej | Vlasový olej | Pleťový olej | Lisovaný za studena | 1 liter
43,39 €/1l
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Autorádio s obrazovkou Bluetooth Rádio USB SD Slot Car MP3/WMA/WAV AC9900
57,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung UE55DU7172U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
563,85 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: NetworkTechnologies

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

PURE CHEMICAL | Arganový olej | Olej na vlasy | Pleťový olej | Lisovaný za studena | 100 ml
66,50 €/1l
6,65 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Kesper | Kuchynský vozík so systémom triedenia odpadu | Materiál: Drevovláknitá doska | Rozmery: Š 50 x V 79 x H 37 cm | Farba: biela
126,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

100% prírodný olej s vitamínom E 250ml
62,52 €/1l
15,63 €
Predajca: somnia24

Nanoil Rastlinný ríčny olej na starostlivosť o vlasy a telo, 50ml
253 333,34 €/1kg
15,20 €
Predajca: PerfumTraders

PURE CHEMICAL | Jojobový olej | lisovaný za studena | nerafinovaný | 500 ml
58,80 €/1l
29,40 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm Čalúnená posteľ so zásuvkou, úložná posteľ s lamelovým rámom a úložným priestorom, manželská posteľ zo zamatu, sivá
339,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 5 litrov
10,91 €/1l
54,53 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný – 30 ml
184,67 €/1l
5,54 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Citrónový esenciálny olej | Prírodný, energizujúci | bez prísad | 500 ml
78,16 €/1l
39,08 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Bambucké maslo nerafinované 200 g – 100 % prírodné, čisté a bez prísad
22,15 €/1l
4,43 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Avokádový olej 100%, prvotriedna kvalita, 1 liter
27,74 €/1l
27,74 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Olej z malinových semien, nerafinovaný, v pôvodnom stave, za studena lisovaný, 100 ml
99,80 €/1l
9,98 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Esenciálny olej z mäty piepornej, prírodný – 100 ml
133,10 €/1l
13,31 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 500 ml
32,16 €/1l
16,08 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 20 litrov
9,00 €/1l
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

PURE CHEMICAL | Bambucké maslo | Nerafinované | Prírodné | Čisté | 25 kg
8,60 €/1l
214,92 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
sladký mandľový olej
Objem 0,1 lModel Süßes Mandelöl
Olej namočený na vatičke používam na odstránenie make-upu a večer na starostlivosť o tvár, takže pleť je príjemná aj na druhý deň.
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Objem 1 lModel Thymian
Dobrá kvalita, rýchle dodanie, spravodlivá cena. Všetko sa hodí.
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
perfektné
Objem 0,1 lModel Zitrone
má intenzívnu citrónovú vôňu dokonale spokojný
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitatívny tymiánový olej
Objem 0,03 lModel Thymian
Hneď po vybalení cítiť vôňu tymiánu. Je kvalitný.
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tymiánový olej
Objem 0,1 lModel Thymian
Veľmi dobrý a lacný.
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tak to má byť
Objem 0,1 lModel Bergamotte
Je to síce na hony vzdialené od toho, čo charakterizuje arómu „Earl Grey*“. Ale napriek tomu je to celkom znesiteľné pre Eugenove zmesi s cédrom, pomarančom, paculi a podobne....
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 lModel Arganöl
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Objem 0,1 lModel Zitrone
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg