5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml4 213,20 €/1l
210,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Woman in Gold parfumovaná voda pre ženy 100 ml2 756,50 €/1l
275,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Can't Stop Loving You parfémovaná voda pre ženy 50 ml3 999,60 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Born To Be Unforgettable parfémovaná voda unisex 50 ml
2 622,00 €/1l
131,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 50 ml
3 459,40 €/1l
172,97 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Fiévre Verte parfumovaná voda s náplňou 100 ml
2 474,50 €/1l
247,45 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Black Phantom cestovná sada parfumovanej vody 4 x 7,5 ml
5 858,00 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Woman in Gold Parfumovaná voda 100 ml
3 706,20 €/1l
370,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

By Kilian Woman In Gold Woda perfumowana, 50 ml
5 145,60 €/1l
257,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml
3 393,60 €/1l
169,68 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Black Phantom Memento Mori EDP with Coffret 50ml pre ženy
9 563,60 €/1l
478,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Parfumovaná voda Xtina, 30 ml
607,33 €/1l
18,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Princess Noir parfumovaná voda pre ženy 50 ml
163,00 €/1l
16,30 €
Predajca: Glamperfeu

Escada Absolutely Me parfumovaná voda v spreji 30 ml
5 300,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rasasi Qasamat Morhaf unisex parfumovaná voda 65 ml
303,85 €/1l
19,75 €
Predajca: Glamperfeu

Attri Zainab parfumovaná voda, 100 ml
153,80 €/1l
15,38 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kilian Princess Eau de Parfum 50 ml – Sladká a hravá
Popis
Kilian Princess Eau de Parfum je hravá, sladká vôňa, ktorá kombinuje sladkú sviežosť so súčasným nádychom. Krémová zmes zeleného čaju, zázvoru, marshmallow a vanilky vytvára jedinečnú vôňu, ktorá pôsobí jemne, žensky a prekvapivo. Ideálna pre všetky, ktoré sa chcú cítiť sebavedomo a očarmivo.
Vôňa
Hlava: Zázvor, zelený čaj
Srdce: Marshmallow, heliotrop
Základ: Vanilka, pižmo
Vlastnosti
Sladko-korenistá vôňa
Vhodná na deň aj na večer
Moderná fľaštička s výrazným dizajnom
Použitie
Nastriekajte na pulzné body, ako je krk alebo zápästia.
Neotierajte, aby sa vôňa mohla plne rozvinúť.
Informácie o produkte
Typ produktu: Eau de Parfum
Určené pre: Ženy
Objem: 50 ml
- Model
- I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess
- Hmotnosť
- 0.244 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- By Kilian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700550229278
- Model
- I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess
- Hmotnosť
- 0.244 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- By Kilian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700550229278
Hodí sa k tomu

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
10,99 €
Predajca: EssentialSolution

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Gritti Jacqueline EDP 100 ml W
923,50 €/1l
92,35 €
Predajca: somnia24

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Perfumes - La Collection d´antiquites 1886 EDP 100ml
326,50 €/1l
32,65 €
Predajca: NutraBestBG

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Le Vie Di Milano Aperitivo Milanese Porta Nuova EDP 100 ml UNISEX
968,10 €/1l
96,81 €
Predajca: FragrancesBg

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
1 890,93 €/1l
141,82 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,50 €/1l
36,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Xerjoff Casamorati Italica parfémovaná voda unisex 30 ml
3 201,67 €/1l
96,05 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX
2 137,33 €/1l
160,30 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
371,63 €/1l
29,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Violet Bouquet EDP 80ml
524,25 €/1l
41,94 €
Predajca: somnia24

By Kilian Playing With The Devil Woda perfumowana, 50 ml
4 119,60 €/1l
205,98 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší tovar. Rýchle odoslanie.
Objem 0,05 l
Som rád, že som dostal parfum, pretože inak je ťažké získať v Nemecku.
Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žena
Objem 0,05 l
Veľmi sladké.
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 16. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l