5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tołpa szampon do włosów osłabionych chelatujący 300 ml43,30 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Restorex šampón na objem s kolagénom a biotínom17,80 €/1l
8,90 €
Predajca: mk-tronic

Ďalšie informácie o reklame
Gliss Kur Šampón pre objem 250ml25,24 €/1l
6,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kerasilk Skrotenie šampón 75 ml192,93 €/1l
14,47 €
Predajca: PerfumTraders

Montibello Morphosse šampón na predošetrenie 500 ml
39,56 €/1l
19,78 €
Predajca: Tersorte

Šampón a kondicionér Montibello
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Šampón a kondicionér Montibello
47,50 €/1l
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Cantu 473 ml
12,58 €/1l
5,95 €
Predajca: Friseurtotal

KLETTENWURZEL ŠAMPÓN floracell
45,25 €/1l
9,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šampón STIEPROXAL
150,60 €/1l
15,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pirolam Szampon, 60 ml
154 428,57 €/1kg
10,81 €
Predajca: Tersorte

SEBORIN Šampón Koffein 250 ml
26,12 €/1l
6,53 €
Predajca: LAVONIO

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
47,52 €/1l
11,88 €
Predajca: MANADA

PHILIP B Bezváhový šampón na objem 947 ml
93,85 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Dermz Healpsorin Szampon na łuszczycę i ŁZS, 500ml
69 072,73 €/1kg
37,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Šampón 400ml
33,20 €/1l
13,28 €
Predajca: taleoo

Montibello Silaplex 1 Bond Reinforcer 500ml
182,72 €/1l
91,36 €
Predajca: Tersorte

Alpecin ampn s kofenom 250 ml
50,20 €/1l
12,55 €
Predajca: VISO

Šampón Kerastase Specifique Bain Divalent
172,88 €/1l
43,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Framesi Morphosis zhusťujúci šampón 250ml
75,80 €/1l
18,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Montibello
Objavte litrovú pumpu Montibello, základné príslušenstvo pre všetky 1000 ml fľaše, ktoré vám výrazne uľahčí používanie vašich obľúbených produktov. Táto pumpa bola špeciálne navrhnutá tak, aby zefektívnila a spríjemnila váš každodenný kozmetický rituál.
S litrovou pumpičkou Montibello je ťažkopádne dávkovanie a rozliate tekutiny minulosťou. Táto pumpa zaisťuje vždy konzistentné a presné dávkovanie, čím vám pomáha použiť požadované množstvo bez plytvania.
- Jednoduché používanie - čerpadlo vám umožňuje rýchlo a jednoducho dávkovať požadované množstvo výrobku.
- Všestranné použitie - Ideálne na šampóny, kondicionéry, telové mlieka a iné výrobky na starostlivosť o telo.
- Robustná konštrukcia - Vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť.
Táto pumpa Montibello je mimoriadne užitočná pre profesionálne salóny, kúpeľné zariadenia, ako aj pre domáce použitie náročnými používateľmi. Vďaka svojej všestrannosti je tiež dokonalým doplnkom každej kúpeľne.
Investujte do litrovej pumpy Montibello, aby ste uvoľnili plný potenciál svojich ošetrujúcich produktov a zároveň optimalizovali svoju každodennú rutinu. Vychutnajte si jednoduchosť používania a vyššiu konzistenciu výsledkov, ktoré toto čerpadlo ponúka.
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- n/d
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525413676
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- n/d
- Výrobca
- Montibello
- EAN kód
- 8429525413676
Hodí sa k tomu

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo posilujúci šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy 300 ml
91,67 €/1kg
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Redken - Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
95,67 €/1l
28,70 €
Predajca: PerfumTraders

Najlepší nápoj Body Vital 1:80 – 1000 ml
54,09 €/1l
54,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Montibello Ultra Repair Mask na suché a poškodené vlasy, 200 ml
61,00 €/1kg
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby
26,38 €/1l
26,38 €
Predajca: Katomix

M:C Čerpadlo so zobákom pre 1 litrovú fľašu s úzkym hrdlom
139,00 €/1kg
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Gucci Guilty pour Femme, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT,..., 1 kusov
918,67 €/1l
82,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
85,10 €/1l
25,53 €
Predajca: somnia24

Šampón Wella SP Repair 1000 ml
26,81 €/1l
26,81 €
Predajca: Zeitburg

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
23,75 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Titán
Generálne opravený
766,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilujúci šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Šampón Redken Haircare Extreme
55,35 €/1l
55,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Redken Acid Bonding Concentrate 5min Liquid Mask maska s regeneračným účinkom 250 ml
176,60 €/1l
44,15 €
Predajca: somnia24

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
2,17 €/1l
11,44 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 299,00 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Čerpadlá som si tiež objednal samostatne u tohto predajcu. Dodávajú sa o niečo dlhšie, aby sa dali perfektne prispôsobiť veľkosti vašej fľaše. Veľmi príjemná cena! Veľká vďaka predajcovi!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
55,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l