5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr78,75 €/1l
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml81,67 €/1l
12,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml10,75 €/1kg
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml165,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnosť - objem - rýchle schnutie
67,22 €/1l
60,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Lagoom Jam Styling Gel 75ml
105,07 €/1l
7,88 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel stylingový gél pre definíciu vĺn 150 ml
101,00 €/1l
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml
29,17 €/1l
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Taft Extreme zmrazovací gél
260,60 €/1l
13,03 €
Predajca: somnia24

Joico JoiFull Volumizing Styler stylingový krém pre objem vlasov 100 ml
220,30 €/1l
22,03 €
Predajca: Tersorte

Stylesign Texture Roughman Texturising Paste 50 ml
262,60 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Björn Axén Stylingový gél 100 ml
259,90 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
175,07 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Sculpting Curl Gel tvarovací gél na vlnité a kučeravé vlasy 250 ml
124,20 €/1l
31,05 €
Predajca: Parfumtoi

BARBERTIME Gél na vlasy Stylingový gél 300ml Keratín
109,83 €/1l
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Stylingový gél Syoss Gel (250 ml) 250 ml
29,84 €/1l
7,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Scentist

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
11,25 €/1kg
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
120,80 €/1l
12,08 €
Predajca: VISO

Schwarzkopf Taft 4015100810844, Gél na vlasy, Ženy, 150 ml, Fixačný, Rúra, 48 h
66,20 €/1l
9,93 €
Predajca: M_plus_L

Wella EIMI Curl Shaper 72h Nutricurls 150 ml
89,00 €/1l
13,35 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rýchloschnúci - Objem a pružnosť
- Získajte dokonalú fixáciu svojho účesu s gélom na vlasy Goldwell Stylesign Lagoom Jam!
Objem a pružnosť
- S týmto rýchloschnúcim gélom na vlasy získate nielen požadovanú fixáciu, ale aj pôsobivý objem vašich vlasov. Goldwell Stylesign Lagoom Jam nadvihne pramene vlasov pri korienkoch a dodá im silnú plnosť. Inovatívne zloženie zaručuje, že vaše vlasy budú živé a pružné a zároveň si zachovajú požadovaný tvar.
Podrobnosti o výrobku
- Súprava obsahuje tri praktické fľaštičky, z ktorých každá obsahuje 150 ml džemov Goldwell Stylesign Lagoom Jam. Vďaka optimálnej veľkosti si výrobok môžete ľahko vziať so sebou, kamkoľvek idete, aby ste boli vždy pripravení na svoj účes.
- Obsah jednej fľaše: 150 ml
- Počet fľaštičiek: 3
- Typ: Gél na vlasy
- Vlastnosti: Rýchloschnúci, objem, pružnosť
- Použitie: Pred fénovaním alebo na úpravu vlasov
Technológia pre hladké vlasy
- Vďaka technológii Flexshine poskytuje Goldwell Stylesign Lagoom Jam vašim vlasom nielen fixáciu, ale aj pozoruhodnú pružnosť a pružnosť. Táto pokročilá technológia umožňuje, aby váš účes vyzeral sviežo po celý deň a zároveň zostal pružný. Gél môžete použiť pred fénovaním na extra fixáciu aj na finálnu úpravu účesu.
Výhody produktu:
- Rýchle schnutie: Ideálne pre tých, ktorí sa ponáhľajú, aby rýchlo dosiahli dokonalý styling.
- Zvýšenie objemu: Zdvihne vlasy pri korienkoch a dodá im objem.
- Pružnosť: Umožňuje prirodzený pohyb vlasov bez zlepenia.
- Pevnosť: Poskytuje dlhodobú fixáciu, takže váš styling vydrží celý deň.
- Všestranné použitie: Môže sa použiť pred fénovaním aj na konečnú úpravu vlasov.
Najlepšie výhody používania Goldwell Stylesign Lagoom Jam
- Vyskúšajte kombináciu fixácie, objemu a flexibility s prípravkom Goldwell Stylesign Lagoom Jam. Tento gél na vlasy je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú udržať svoj vzhľad počas celého dňa bez toho, aby obetovali manévrovateľnosť. Doprajte si výhody profesionálnej starostlivosti o vlasy a vyzerajte pri tom fantasticky!
- Model
- Stylesign Lagoom Jam
- Hmotnosť
- 450 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- EAN kód
- 3229399995415
- Model
- Stylesign Lagoom Jam
- Hmotnosť
- 450 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- EAN kód
- 3229399995415
Hodí sa k tomu

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - rýchle schnutie - objem a pružnosť
69,17 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
10,75 €/1kg
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci - Rush EDT 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Einhell 3411125, 24 cm, Plast, 8500 ot/min, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 18 V
114,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 5 L, HEPA, Filtrovanie
278,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnosť - objem - rýchle schnutie
67,22 €/1l
60,50 €
Predajca: MAGUHAAR

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gél na vlasy
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
762,50 €/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
235,00 €/1l

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
81,67 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
11,25 €/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
10,75 €/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,75 €/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,12 €/1l

American Crew, Grooming, Hair Styling Cream, Strong Hold, 85 g
11,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,00 €/1kg

Toppik Stavebné vlákna na vlasy 27,5 g Tmavohnedá
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
1 983,27 €/1kg

Toppik Vlasové vlákna Giant Size Black 55 g
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
1 358,91 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,50 €
Predajca: MAGUHAAR
42 500,00 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
29,17 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kučeravé vlasy, Curling, Všetky farby



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
31,11 €
Predajca: PerfumTraders
155,55 €/1l

Stylingový gél 125 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
135,92 €/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,17 €
Predajca: PerfumTraders
17,17 €/1kg

Schwarzkopf Silhouette Super držant gel - Veľmi silný stylingový gél na vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,50 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l