5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnosť - objem - rýchle schnutie
56,50 €
62,78 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Gély na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml165,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr76,25 €/1l
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml86,67 €/1l
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml10,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - rýchle schnutie - objem a pružnosť
65,00 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Stylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel 75 ml
110,93 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml
27,50 €/1l
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel stylingový gél pre definíciu vĺn 150 ml
102,40 €/1l
15,36 €
Predajca: Glamperfeu

Joico JoiFull Volumizing Styler stylingový krém pre objem vlasov 100 ml
220,30 €/1l
22,03 €
Predajca: Tersorte

BARBERTIME Gél na vlasy Stylingový gél 300ml Keratín
109,83 €/1l
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Björn Axén Stylingový gél 100 ml
259,90 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stylesign Texture Roughman Texturising Paste 50 ml
262,60 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Stylingový gél Syoss Gel (250 ml) 250 ml
29,84 €/1l
7,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,46 €
Predajca: Scentist

Lakmé K.Finish Curls Curl Activator Gel – gél na vlnité vlasy 150 ml
91,93 €/1l
13,79 €
Predajca: Tersorte

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml
17,17 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Taft Extreme zmrazovací gél
260,60 €/1l
13,03 €
Predajca: somnia24

Stylesign Curls Defining Cream 75 ml
175,07 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Taft 4015100810844, Gél na vlasy, Ženy, 150 ml, Fixačný, Rúra, 48 h
65,80 €/1l
9,87 €
Predajca: M_plus_L

Wella EIMI Pearl Styler gél na vlasy 100 ml
155,10 €/1l
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Taft - V12 - Stylingový gél - Super rýchla fixácia - 300 ml - Hodnotné balenie - 10 kusov
34,32 €/1l
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnosť - objem - rýchle schnutie
- Objavte silu gélu na vlasy Goldwell Stylesign Lagoom Jam pre flexibilný styling a maximálny objem.
Objem a flexibilita
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam je inovatívny gél na vlasy, ktorý bol špeciálne vyvinutý tak, aby vašim vlasom dodal neuveriteľný objem a flexibilitu. Vďaka jedinečnému zloženiu tento gél zaručuje, že váš účes vydrží celý deň bez toho, aby vaše vlasy vyzerali strnulo alebo neprirodzene. Tento výrobok je ideálny na rôzne účesy, či už ležérne, alebo elegantné, je to váš dokonalý stylingový partner.
Podrobnosti o výrobku
- Balenie obsahuje 6 tub Goldwell Stylesign Lagoom Jam, každá s objemom 150 ml. Toto praktické balenie vám umožňuje prístup k vášmu obľúbenému stylingovému výrobku kedykoľvek a kdekoľvek. Rýchloschnúce zloženie zaručuje, že vaše vlasy budú rýchlo upravené, zatiaľ čo technológia Flexshine zaručuje pozoruhodnú pružnosť a poddajnosť.
- Obsah: 6 x 150 ml tuby
- Technológia: Flexshine
- Funkcia: Rýchloschnúce, zväčšujúce objem vlasov
- Možnosti použitia: Pred fénovaním alebo na konečnú úpravu vlasov
- Typ vlasov: Vhodné pre všetky typy vlasov
Možnosti použitia
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam možno použiť rôznymi spôsobmi. Naneste malé množstvo na uterákom vysušené vlasy pred úpravou fénom, aby ste dodali objem korienkom. Prípadne ho môžete použiť na dotvorenie účesu a vytvorenie lesklého povrchu. Rýchloschnúce zloženie minimalizuje čas čakania a umožňuje vám rýchlo odísť z domu.
Výhody produktu: - Vlákno na vlasy je vhodné na úpravu vlasov:
- Pružnosť: Poskytuje vynikajúcu flexibilitu, takže si môžete účes prispôsobiť podľa svojich predstáv.
- Objem: Vytvára pôsobivý objem pri korienkoch pre plnší vzhľad.
- Rýchloschnúci: Šetrí čas pri úprave účesu, pretože výrobok rýchlo schne a okamžite účes spevňuje.
- Technológia: Inovatívna technológia Flexshine zvyšuje elasticitu a pružnosť vlasov.
- Všestrannosť: Vhodná pre všetky typy vlasov a ideálna na rôzne účesy, od ležérnych po elegantné účesy.
Najlepšie výhody používania tohto výrobku
- Goldwell Stylesign Lagoom Jam nie je len obyčajný gél na vlasy, je to váš kľúč ku kreatívnemu a flexibilnému účesu. Vychutnajte si objemné a pružné vlasy, ktoré sa ľahko upravujú po celý deň. Rozlúčte sa so strnulými a neprirodzenými vlasmi - so značkou Goldwell môžete zažiť, čo znamená mať skutočne živé vlasy. Dajte voľný priebeh svojej kreativite a ľahko transformujte svoj účes.
- Hmotnosť
- 90 g
- Objem
- 900 ml
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- EAN kód
- 3223708141524
- Hmotnosť
- 90 g
- Objem
- 900 ml
- Zloženie
- n.d
- Výrobca
- EAN kód
- 3223708141524
Hodí sa k tomu

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
10,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell | Gél na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - rýchle schnutie - objem a pružnosť
65,00 €/1l
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
25,83 €/1l
25,83 €
Predajca: NutraBestBG

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml
18,50 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella EIMI Sculpt Force, Gél na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 28 ml, Fixačný, Rúra
324,64 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
23,88 €/1l
23,88 €
Predajca: Zeitburg

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Glynt Volume Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml
139,75 €/1l
139,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture modelujúca guma 100 ml
91,90 €/1l
9,19 €
Predajca: MANADA

Wella EIMI Dry Me suchý šampón 180ml
92,28 €/1l
16,61 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Invigo Color Brilliance ochranný šampón pre normálne až jemné farbené vlasy 500 ml
33,54 €/1l
16,77 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér
19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra Volume mousse - pena na vlasy pre extra objem - chráni pred teplom a dehydratáciou - silná fixácia bez zlepenia a zaťaženia - 1 x 75 ml
134,67 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,20 €/1l
89,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pre suché vlasy 400 ml
53,80 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr
76,25 €/1l
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect Farba na vlasy 60 ml 10/8
380,00 €/1l
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Fusion Intenzívna Oprava Šampón pre Hlbokú Regeneráciu Vlasov, 250 ml
50 370,37 €/1kg
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby
93,25 €/1l
93,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pre poškodené vlasy 200 ml
89,80 €/1kg
22,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella šampón Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo 250ml
63,20 €/1l
16,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Color Brilliance Vitamin Conditioning Mousse 200 ml
179,50 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Profesionálna permanentná farba na vlasy 8/01 60 ml
647,50 €/1l
38,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Goldwell gél na vlasy
Vlasy presne super.
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
812,50 €/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
227,50 €/1l

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
76,25 €/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
86,67 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
11,00 €/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
10,00 €/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,12 €/1l

American Crew, Grooming, Hair Styling Cream, Strong Hold, 85 g
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Toppik Vlasové vlákna Giant Size Black 55 g
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1kg

Eimi gél na vlasy Pearl Styler pre ženy 100 - Wella Professionals



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
379,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
41 250,00 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Toppik Stavebné vlákna na vlasy 27,5 g Tmavohnedá
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
1 983,27 €/1kg

Redken Max Sculpting Gel gel na vlasy pre extra silnú fixáciu 250 ml
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
122,64 €/1kg

Stylingový gél 125 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
135,92 €/1l

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l

Schwarzkopf Silhouette Super držant gel - Veľmi silný stylingový gél na vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,25 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l