4,9



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

VEVOR Sauna pec 9 KW Sauna elektrická pec 380 V - 415 V Elektrická sauna pec 2 režimy (teplota, čas) s externým ovládacím zariadením a 3M teplotným senzorom
198,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR 400V riadiaca jednotka saunového kúrenia Digitálny ovládač saunového kúrenia, displej digitálneho ovládača saunového kúrenia s externou riadiacou jednotkou 25 x 22 x 7,6 cm Externý digitálny ovládač pre hotely a telocvične
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Saunové kamene Harvia Olivindiabas | hranaté 20 kg | 5–10 cm
1,13 €/1kg
22,57 €
Predajca: Sauna

Drevené saunové pece Harvia M3
549,86 €
Predajca: amilano

Saunové pece Sawo KRIOS 6,0 kW | vyžaduje samostatné ovládanie | KRI-60NS-P
200,64 €
Predajca: amilano

Saunové kúrenie Harvia Vega Qubic 6,0 kW | potrebná samostatná riadiaca jednotka | HBQ604E
247,52 €
Predajca: amilano

VEVOR saunové kachle, 8 kW, 400 V, 3N prenosné saunové kachle pre vnútorné a vonkajšie priestory s 3-hodinovým časovačom, integrované ovládanie pre 8-12 m³, komerčné použitie v hotelových kúpeľných sprchách, max. 110 °C
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Saunové kúrenie Harvia Vega Qubic 8,0 kW | s integrovanou riadiacou jednotkou | HBQ804
320,11 €
Predajca: amilano

Harvia Cilindro 9,0 kW | integrované ovládanie | čierne pochrómované
583,00 €
Predajca: amilano

Harvia Vega Compact 3,5 kW | integrovaná riadiaca jednotka | BC35
308,21 €
Predajca: amilano

Saunové kachle SENTIOTEC Viking (E) 9kW
426,00 €
Doprava zdarma
Predajca: GerdaSlovakia

Saunové kachle Sawo Nordex Mini 3,0 kW, oceľ | vyžaduje samostatné ovládanie | NRM-30NS-Z
172,30 €
Predajca: amilano

SucceBuy Externý regulátor saunových pecí, 3 kW - 9 kW, časová/teplotná riadiaca jednotka, 104 - 221 °F, saunová pec
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Saunové ohrievače Sawo Nordex Next 8,0 kW | s integrovanou riadiacou jednotkou | NR-80NB-N
348,00 €
Predajca: amilano

Saunové pece Sawo Nordex Mini 3,6 kW oceľ | s integrovaným ovládaním | NRM-36NB-Z
240,00 €
Predajca: amilano

Saunové kachle Harvia Kip Čierna 4,5 kW | s integrovaným ovládaním | HBK450230
304,64 €
Predajca: amilano

Harvia Vega 9,0 kW | integrovaná riadiaca jednotka | BC90
396,27 €
Predajca: amilano

Súprava saunovej pece Harvia M3 s kameňmi a komínovým systémom
940,27 €
Predajca: amilano

Saunové kachle Harvia Top Steel Black 6,0 kW | s integrovaným ovládaním | HM600400BX
370,09 €
Predajca: amilano

Harvia Vega 4,5 kW | integrovaná riadiaca jednotka | BC45
339,15 €
Predajca: amilano
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dvojité vykurovacie špirály z nehrdzavejúcej ocele 316
S dvoma žiaruvzdornými špirálami z nehrdzavejúcej ocele 316 na rýchle vyhrievanie, ktoré vám umožní rýchly relax počas saunovania.
Jednoduchá inštalácia
Dodáva sa so všetkým príslušenstvom na rýchlu inštaláciu; inštaláciu zvládne jedna osoba za niekoľko minút.
9KW prémiový saunový ohrievač
Na dosiahnutie optimálneho zážitku zo saunovania by ste mali používať saunové kamene a na efektívnu prevádzku vybrať vhodnú saunovú miestnosť.
Vylepšený zážitok zo saunovania
Vychutnajte si cenovo výhodné a časovo úsporné saunovanie doma s našimi účinnými saunovými ohrievačmi, ktoré poskytujú uspokojivý zážitok zo saunovania.
Odolný kryt z nehrdzavejúcej ocele 430
Vyrobené z robustnej nehrdzavejúcej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť proti korózii, vhodné na dlhodobé používanie vo vlhkých priestoroch sauny.
Nastaviteľný čas a teplota
Čas ohrevu a požadovanú teplotu možno jednoducho nastaviť pomocou regulátora. Ponúka používateľsky prívetivé ovládanie a premyslený dizajn.
Špecifiká
- Model: VV-SH-9KWW
-
Výkon: 9 kW
-
Prevádzkové napätie: 380-415 V
-
Prúd: 13,5 A
-
Materiál: nerezová oceľ 430 + nerezová oceľ 316
-
Rozmery spotrebiča (d x š x v): 41 cm x 28 cm x 57 cm (15,8"" x 11"" x 22"")
-
Teplotný rozsah: 10-105 ℃ (50-221 ℉)
-
Vhodná saunová miestnosť: 9-13 m³ (317-459 cm3), výška 190 cm
-
Časové režimy: A+B (max. 12 hodín)
- Potrebný saunový kameň (NIE JE SÚČASŤOU): 16 kg (33 lbs)/li>
Obsah balenia
- 1 x snímač teploty
-
1 x saunový ohrievač
-
1 x návod na použitie
- 1 x externá riadiaca jednotka
- Výška
- 0.57 m
- Hmotnosť
- 16 kg
- Model
- VV-SH-9KWW
- EAN kód
- 087213340784748721334078474
- Číslo od výrobcu
- VV-SH-9KWW
- Výrobca
- SucceBuy
- Výška
- 0.57 m
- Hmotnosť
- 16 kg
- Model
- VV-SH-9KWW
- EAN kód
- 087213340784748721334078474
- Číslo od výrobcu
- VV-SH-9KWW
- Výrobca
- SucceBuy
Hodí sa k tomu

Saunové kamene Harvia Olivindiabas | hranaté 20 kg | 5–10 cm
1,13 €/1kg
22,57 €
Predajca: Sauna

Rám hojdacej siete HMG-06 s hojdacou sieťou HMG-30 Grey
95,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

VEVOR Sauna pec 9 KW Sauna elektrická pec 380 V - 415 V Elektrická sauna pec 2 režimy (teplota, čas) s externým ovládacím zariadením a 3M teplotným senzorom
198,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: VEVOR-Official-Store-EU

ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
38,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH

VEVOR 400V riadiaca jednotka saunového kúrenia Digitálny ovládač saunového kúrenia, displej digitálneho ovládača saunového kúrenia s externou riadiacou jednotkou 25 x 22 x 7,6 cm Externý digitálny ovládač pre hotely a telocvične
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Saunový ohrievač 9 KW, saunový elektrický ohrievač 380 V - 415 V, saunový ohrievač z nehrdzavejúcej ocele, elektrický saunový ohrievač 2 režimy (teplota, čas), s externou riadiacou jednotkou a teplotným senzorom 3M pre domáce hotelové sauny kúpeľné sprchy
192,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ucohome

SucceBuy 9KW elektrická sauna 380V-415V Suchá a mokrá sauna z nerezovej ocele s integrovanou riadiacou jednotkou
170,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

VEVOR saunový ohrievač Sentiotec 9KW saunový elektrický ohrievač 380V-415V nerezový saunový ohrievač pre 9-13 m³ saunovú miestnosť 2 režimy
184,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Saunový ohrievač 9 KW, saunový elektrický ohrievač 380 V - 415 V, saunový ohrievač z nehrdzavejúcej ocele, elektrický saunový ohrievač 2 režimy (teplota, čas), s externou riadiacou jednotkou a teplotným senzorom 3M pre domáce hotelové sauny kúpeľné sprchy
197,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco

Drevené saunové pece Harvia M3
549,86 €
Predajca: amilano

Saunové kúrenie Harvia Vega Qubic 6,0 kW | potrebná samostatná riadiaca jednotka | HBQ604E
247,52 €
Predajca: amilano

Saunové pece Sawo KRIOS 6,0 kW | vyžaduje samostatné ovládanie | KRI-60NS-P
200,64 €
Predajca: amilano

COSTWAY Prenosná domáca parná sauna, saunový box na celé telo s 3 litrovým parným generátorom, ľahký saunový stan pre 1 osobu, 91*91*183 cm, sivá
143,99 €
-11,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
132,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Elektrická saunová pec so zabudovaným ovládaním 5-9 m3 do 110 °C 400 V 6 kW
213,41 €
-13,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
200,18 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Saunové kúrenie Harvia Vega Qubic 8,0 kW | s integrovanou riadiacou jednotkou | HBQ804
320,11 €
Predajca: amilano

8kW saunový ohrievač 8-12m³ saunový ohrievač Spa Integrované ovládanie s časovačom
158,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco

VEVOR saunové kachle, 8 kW, 400 V, 3N prenosné saunové kachle pre vnútorné a vonkajšie priestory s 3-hodinovým časovačom, integrované ovládanie pre 8-12 m³, komerčné použitie v hotelových kúpeľných sprchách, max. 110 °C
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Ohrievač do sauny Ohrievač do sauny Elektrický ohrievač do sauny 9 kW z nehrdzavejúcej ocele
180,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco

VEVOR stanový sporák 394 x 608 x 425 mm kempingový sporák 365 x 250 x 255 mm veľkosť komory záhradný sporák kempingový sporák dielenský sporák na drevo vonkajší sporák vonkajšia kuchyňa na kempovanie vonkajšie vykurovanie
120,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Nafukovacie jacuzzi 239x239x71 cm Greystone Bubble Deluxe Intex 28452
809,74 €
-110,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
699,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LUNOIRStudio

Sauny Sudová sauna Sudová sauna záhradná 46mm suchá sauna so šindľom
19 534,90 €
-4 235,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15 299,00 €
Predajca: JVMShop

Sud sauny Sauny sud vonkajšia sauna sauna záhrada 227cm dom drevo suchá sauna 4-6
19 556,90 €
-4 257,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15 299,00 €
Predajca: JVMShop

VEVOR saunové kachle, 6 kW, 400 V, 3N prenosné saunové kachle pre interiér a exteriér s 3-hodinovým časovačom, digitálny regulátor pre 5-9 m³ v domácnosti, komerčné použitie v hotelových kúpeľných sprchách, max. 110 °C
187,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Súprava saunovej pece Harvia M3 s kameňmi a komínovým systémom
940,27 €
Predajca: amilano

Dvere do sauny Harvia Rám - borovica / číre sklo / 70 x 190
202,00 €
Predajca: amilano

Harvia Vega Compact 3,5 kW | integrovaná riadiaca jednotka | BC35
308,21 €
Predajca: amilano

Saunové ohrievače Sawo Nordex Next 8,0 kW | s integrovanou riadiacou jednotkou | NR-80NB-N
348,00 €
Predajca: amilano

8kW saunový ohrievač 8-12m³ saunový ohrievač Spa Integrované ovládanie s časovačom
153,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ucohome

8kW Elektrické saunové kúrenie Saunové kúrenie Integrované ovládanie 8-12 m³ Spa
174,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spoľahlivé
Bezproblémové dodanie saunových ohrievačov, mimochodom, dobrá kvalita a naozaj za skvelú cenu. Ďakujem. Už fungujú a hlavne som ušetril minimálne 3 tisíc korún, v porovnaní s inými predajcami. .
Hodnotenie z 21. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Saunová pec
Špičkový kachľový ohrievač, rýchlo namontovaný a pripojený. Cena a výkon = super Rád si ho kúpim znova
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a skvelá cena!
Produkt robí to, čo by mal. Cena a kvalita sú správne!
Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý saunový ohrievač
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný kotol za dobrú cenu
Kvalita a cena
Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup