4,6



Na základe 19 hodnotení
Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, Mandle, Čerešňa (ovocie), Ruže, Tuberóza, Cocoa, Vanilka
115,41 €
1 442,63 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml823,73 €/1l
127,67 €
-4,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfum Spray 150ml1 095,67 €/1l
164,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Sweetie Aoud Parfém 100 ml UNISEX4 383,40 €/1l
438,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Good Girl Blush Woda perfumowana, 80 ml1 345,25 €/1l
107,62 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Very Good Girl Glam Perfumy, 50 ml
1 839,40 €/1l
91,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Bowtastic parfumovaná voda v spreji 80ml
1 341,25 €/1l
107,30 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Very Good Girl parfémovaná voda pro ženy 80 ml
1 414,25 €/1l
113,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera Very Good Girl Glam Perfumy, 80ml
2 849,75 €/1l
227,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Carolina Herrera Very Good Girl, Ženy, 50 ml, Liči, Červené ríbezle, Ruže, Vanilka, Vetiver, Sprej
1 738,60 €/1l
86,93 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda 30 ml
1 800,33 €/1l
54,01 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Very Good Girl parfémovaná voda pro ženy 150 ml
984,33 €/1l
147,65 €
Predajca: Scentist

Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Jazmín, Mandle
2 011,00 €/1l
100,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate,...
1 369,13 €/1l
109,53 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
874,13 €/1l
82,48 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandarínka, Jazmín, Mandle
2 344,67 €/1l
70,34 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Fame The Couture Edition, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Incense, Kosatec, Jazmín, Drevo, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
1 500,00 €/1l
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 377,20 €/1l
137,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Heliotrope, Jantár
654,90 €/1l
65,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Heliotrope, Jantár
1 455,00 €/1l
43,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 80 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Mandle, Čerešňa (ovocie)
- Poznámky k srdcu vône:
- Ruže, Tuberóza
- Poznámky k základu vône:
- Cocoa, Vanilka
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ANISE ALCOHOL, ALCOHOL, ISOEUGENOL, CITRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, CI 14700 (RED 4), BENZYL ALCOHOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5).
- Krajina pôvodu:
- Španielsko
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
80 ml
Model:
Tekutý parfém
Poznámky k vrchným tónom vône:
Parfémovaná voda od značky Carolina Herrera bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vami vybraté vône.
Carolina Herrera Very Good Girl parfumovaná voda v spreji 80ml
- Model
- Very Good Girl Elixir
- Hmotnosť
- 0.377 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8411061106228
- Číslo od výrobcu
- 65214251
- Model
- Very Good Girl Elixir
- Hmotnosť
- 0.377 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8411061106228
- Číslo od výrobcu
- 65214251
Hodí sa k tomu

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Tuberóza, kakao, Tonka
1 316,25 €/1l
105,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
312,93 €/1l
23,47 €
Predajca: MANADA

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Bowtastic parfumovaná voda v spreji 80ml
1 341,25 €/1l
107,30 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Mandle, Čerešňa (ovocie), Ruže, Tuberóza, Cocoa, Vanilka
2 215,00 €/1l
66,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

LEHMANN Vysávač bez vreciek, model Zyklon, objem 1,8 l, podlahový vysávač s cyklónovou technológiou, vrátane sady trysiek, turbokefy a HEPA filtra
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 150 ml
823,73 €/1l
127,67 €
-4,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,56 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Valentina EDP 50 ml W
1 162,80 €/1l
58,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Mandle, Čerešňa (ovocie), Ruže, Tuberóza, Cocoa, Vanilka
1 746,40 €/1l
87,32 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Carolina Herrera Very Good Girl parfémovaná voda pro ženy 80 ml
1 414,25 €/1l
113,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Forever Undercover, Fľaša, Tekuté, Béžová, Rosy beige, Matte, 40 ml
1 303,75 €/1l
52,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Flexot® F-2045 | Sada 3 kufrov, cestovná sada, veľkosti M (príručná batožina), L a XL (trolley), kufre s tvrdou škrupinou, odolné, kolieska s otočným mechanizmom 360°, cestovná batožina, kufre
89,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Estilo

Matrac zo studenej peny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
119,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Bomann BS 9019 CB N, 700 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, Filtrovanie, 79 dB
68,93 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,00 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 212,20 €/1l
121,22 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Very Good Girl Glam parfémovaná voda pre ženy 30 ml
4 170,67 €/1l
125,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to originálny výrobok!
Objem 0,03 l
Tento parfum som hľadala všade, pretože je limitovaný a v Nemecku už nie je dostupný. Hľadala som ho všade a našla som ho v Kaufland Marktplatz. Nevedela som však, že pochádza zo Slovenska. Doručenie trvalo 2 dni do baliacej stanice, myslím, že to bolo skvelé. Parfém je originálny, porovnávala som ho s mojím iným parfémom od Caroliny Herrery. Parfém s objemom 30 ml má síce hrdú cenu 74 €, ale vonia tak krásne. Povinnosť pre fanúšikov.
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
výborné
Objem 0,08 l
Som veľmi spokojný s priebehom nákupu v Kauflande, rýchlou dodávkou a produktom, ktorý je skvelý za veľmi výhodnú cenu
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj dobré a krásne
Objem 0,08 l
Veľmi dobrý článok, absolútne odporúčame
Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedinečné
Objem 0,03 l
Perfektná vôňa na leto, bohužiaľ už nie je dostupná v obchodoch.
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
v poriadku
Objem 0,03 l
super
Hodnotenie z 2. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Po dlhom hľadaní
Objem 0,08 l
Dodávka super rýchlo Som veľmi spokojný s produktom Ďakujem
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,08 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l