Kľúčové informácie v kocke

  • Užite si kombinované zariadenie 2 v 1 s vymeniteľnými valcami pre vertikutáciu aj prevzdušňovanie.
  • Ideálne pre trávniky s rozlohou do 600 m², zabezpečujúce efektívnu údržbu.
  • Využite výkonný elektromotor pre konštantný pracovný výkon.
  • Jednoducho nastavte centrálnu 4-stupňovú hĺbku pre rôzne podmienky pôdy.
  • Pracujte čisto vďaka integrovanému zbernému vaku s okienkom na kontrolu naplnenia.
  • Oceníte priestorovo úsporné skladovanie vďaka sklopnej funkcii a držiaku na stenu.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

PARKSIDE® 2v1 Elektrický vertikutátor / prevzdušňovač trávnika PELV 1800

249,99 €

plus 9,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 8. – ut 13. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Nenechajte si ujsť!
Vertikutátory a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Ručný kolesový prevzdušňovač 400 mm Fuxtec RL400
Ručný kolesový prevzdušňovač 400 mm Fuxtec RL400
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre Elektrický prevzdušňovač LEHMANN LGAAR-1530, kultivátor trávnika, 1500 W až 2500 W, nastavenie výšky, 30 l koš
Elektrický prevzdušňovač LEHMANN LGAAR-1530, kultivátor trávnika, 1500 W až 2500 W, nastavenie výšky, 30 l koš
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
89,00 €
-10%
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV320ECO - pracovná šírka 32 cm | prevzdušňovač trávnika 1300 W | nastavenie hĺbky od -12 do +10 mm | 40 l zberný kôš na trávu
Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV320ECO - pracovná šírka 32 cm | prevzdušňovač trávnika 1300 W | nastavenie hĺbky od -12 do +10 mm | 40 l zberný kôš na trávu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
89,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre Vertikutátor Trávniková fréza Odmachovač Prevzdušňovač trávnika 24 zubov 1500 mm
Vertikutátor Trávniková fréza Odmachovač Prevzdušňovač trávnika 24 zubov 1500 mm
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
131,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovná šírka 31 cm
Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovná šírka 31 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 25
145,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Einhell Power X-Change batériový rozrývač GE-SC 35/1 Li-Solo
Einhell Power X-Change batériový rozrývač GE-SC 35/1 Li-Solo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
241,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Atika Elektro – vertikutátor na trávu, prevzdušňovač trávnika VT40Z
Atika Elektro – vertikutátor na trávu, prevzdušňovač trávnika VT40Z
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 396
79,90 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Obrázok produktu pre HECHT 1420 Vertikutátor elektrický | 2v1 prevzdušňovač trávnika | Pracovná šírka 32 cm | 1500 W | Zberný kôš 35 l | 16 nožov
HECHT 1420 Vertikutátor elektrický | 2v1 prevzdušňovač trávnika | Pracovná šírka 32 cm | 1500 W | Zberný kôš 35 l | 16 nožov
160,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre FUXTEC benzínový vertikutátor FX-BV240ECO – 40 cm | 40 l zberný kôš | 4,1 kW
FUXTEC benzínový vertikutátor FX-BV240ECO – 40 cm | 40 l zberný kôš | 4,1 kW
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
349,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre IKRA akumulátorový vertikutátor na trávnik IB-SR 36 | 36 V systém Bosch | pracovná šírka 36 cm | pracovná hĺbka –12 mm až +10  | 45 l zberný kôš | bez akumulátora
IKRA akumulátorový vertikutátor na trávnik IB-SR 36 | 36 V systém Bosch | pracovná šírka 36 cm | pracovná hĺbka –12 mm až +10 | 45 l zberný kôš | bez akumulátora
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
377,45 €
-66,55 €
310,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 L, Čierna, Červená, Žltá, Plast, 11 kg
WOLF-Garten VS 302 E, 1200 W, 30 cm, 35 L, Čierna, Červená, Žltá, Plast, 11 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
331,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Aku vertikutátor a prevzdušňovač Einhell Power X-Change GE-SA 36/35 Li bez akumulátora 36V a nabíjačky
Aku vertikutátor a prevzdušňovač Einhell Power X-Change GE-SA 36/35 Li bez akumulátora 36V a nabíjačky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
192,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátora, bez nabíjačky
Makita DUV 320 Z akumulátorový vertikutátor 18 V 32 cm 30 l Brushless Solo – bez akumulátora, bez nabíjačky
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
301,21 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor Mountfield MTF - LSE 180 S
Elektrický vertikutátor Mountfield MTF - LSE 180 S
225,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Obrázok produktu pre Obuv na prevzdušňovanie trávnika ONVAYA® ǀ Dvojitá podrážka s pružinami ǀ Vhodná pre veľkosti topánok 37 až 47 ǀ S nastaviteľným suchým zipsom ǀ Obuv na nechty
Obuv na prevzdušňovanie trávnika ONVAYA® ǀ Dvojitá podrážka s pružinami ǀ Vhodná pre veľkosti topánok 37 až 47 ǀ S nastaviteľným suchým zipsom ǀ Obuv na nechty
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: heimundbuero
Obrázok produktu pre Elektrický Aerátor Stihl Rle 240.0
Elektrický Aerátor Stihl Rle 240.0
272,23 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Elektrický rozrývač AL-KO 32.4 Základná starostlivosť
Elektrický rozrývač AL-KO 32.4 Základná starostlivosť
116,80 €
-12,57 €
104,23 €
Predajca: Betkowski_Service
Obrázok produktu pre Ručný vertikutátor KADAX "Tullus", obojstranný prevzdušňovač pôdy z ocele, s pracovnou šírkou 37 cm
Ručný vertikutátor KADAX "Tullus", obojstranný prevzdušňovač pôdy z ocele, s pracovnou šírkou 37 cm
25,79 €
Doprava zdarma
Predajca: KADAX
Obrázok produktu pre GÜDE GV 1431 2in1 Elektro-Vertikutierer/Rasenl?fter
GÜDE GV 1431 2in1 Elektro-Vertikutierer/Rasenl?fter
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
124,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

PARKSIDE® 2v1 Elektrický vertikutátor / prevzdušňovač trávnika PELV 1800


Informácie o tomto produkte

Tento balík HEADNMORE® sa skladá z starostlivo vybraných komponentov a obsahuje originálny elektrický vertikutátor PARKSIDE® 2v1 / vertikutátor / prevzdušňovač trávnika PELV 1800, ako aj 1-metrový meter HEADNMORE®, tesárske ceruzky HEADNMORE®, otvárač fliaš HEADNMORE® ako prívesok na kľúče a navyše otvárač fliaš PARKSIDE® v dizajne skrutkovača, ktoré sú priložené samostatne.


Popis produktu

Elektrický vertikutátor / prevzdušňovač trávnika PARKSIDE® 2v1 PELV 1800 je určený na efektívnu údržbu trávnikov s rozlohou do 600 m². Dva vymeniteľné pracovné valce umožňujú vertikutáciu na regeneráciu trávnika, ako aj prevzdušňovanie na odstránenie machu a trávneho plsta.

Výkonný elektromotor zaisťuje konštantný pracovný výkon. Centrálne nastavenie hĺbky umožňuje jednoduché prispôsobenie rôznym podmienkam pôdy. Integrovaný zberný vak podporuje čistú prácu, zatiaľ čo výškovo nastaviteľná rukoväť s mäkkým úchopom umožňuje pohodlné ovládanie.

Vďaka sklopnej funkcii a samostatnému držiaku na stenu je možné zariadenie skladovať tak, aby nezaberalo veľa miesta.


️ Vlastnosti produktu

- Kombinované zariadenie 2 v 1 s vymeniteľnými pracovnými valcami
- Vertikutovací valec s dvojitými nožmi z nehrdzavejúcej ocele
- Ventilačný valec s flexibilnými oceľovými pružinovými pazúrikmi
- Výkonný elektromotor
- Vhodný pre trávniky s rozlohou do cca 600 m²
- Centrálne 4-stupňové nastavenie hĺbky plus transportná poloha
- Zberný vak s okienkom na kontrolu naplnenia
- Výškovo nastaviteľná rukoväť s mäkkým úchopom
- Robustné puzdro z nárazuvzdorného plastu
- Zadné kolieska na stabilizáciu
- Bezpečnostný spínač a ochrana motora proti preťaženiu
- Sklopná funkcia pre úsporu miesta pri skladovaní
- Samostatný držiak na stenu na skladovanie


Technické údaje

- Prevádzkový režim Elektrický
- Príkon 1800 W
- Otáčky noža cca 3600 min⁻¹
- Pracovná šírka max. cca 37 cm
- Objem zberného vaku cca 50 l
- Odporúčaná plocha do cca 600 m²
- Materiál krytu plast
- Materiál nožového valca: nehrdzavejúca oceľ
- Materiál ventilátorového valca: pružinová oceľ
- Celkové rozmery cca 1050 × 605 × 930 mm
- Šírka rukoväte cca 370 mm
- Hmotnosť cca 9 kg


Obsah balenia HEADNMORE® Bundles

- 1× PARKSIDE® 2v1 elektrický vertikutátor / prevzdušňovač trávnika PELV 1800
- 1× vertikutovací valec
- 1× prevzdušňovací valec
- 1× zberný vak
- 1× Nástenný držiak
- 1× otvárač fliaš PARKSIDE® v dizajne skrutkovača
- 1× HEADNMORE® 1 meter skladací meter
- 1× HEADNMORE® tesárske ceruzka
- 1× otvárač fliaš HEADNMORE® ako prívesok na kľúče


Bezpečnostné a aplikačné pokyny

Bezpečnostné a aplikačné pokyny nájdete v priloženom originálnom návode na použitie od výrobcu.


ℹ️ Poznámka k prevedeniu produktu

V závislosti od výrobnej šarže môžu nastať drobné optické alebo technické odchýlky. Opísané vlastnosti, funkcie a kompatibilita tým nie sú ovplyvnené.


Informácie o výrobcovi a značke

1.) HEADNMORE® je výrobcom tejto zostavy produktov.
2.) Obsiahnuté produkty PARKSIDE® sú originálne produkty príslušných výrobcov značiek.
3.) Neexistuje žiadna spolupráca, licencia ani iné prepojenie medzi spoločnosťou HEADNMORE® a značkou PARKSIDE®.


Rozmery
cca 105 x 60,5 x 93 cm (VxŠxD)
Hmotnosť
9 kg
Objem koša na zachytávanie trávy/lístia
50 l
Výkon
1800 W
Pracovná šírka
37 cm
Odporúčaná plocha
600 m²
Napätie
230 V
Funkcia prevzdušnenia
Áno
Prevádzkový režim
Elektrický
EAN kód
4262377836699
Výrobca

Rozmery
cca 105 x 60,5 x 93 cm (VxŠxD)
Hmotnosť
9 kg
Objem koša na zachytávanie trávy/lístia
50 l
Výkon
1800 W
Pracovná šírka
37 cm
Odporúčaná plocha
600 m²
Napätie
230 V
Funkcia prevzdušnenia
Áno
Prevádzkový režim
Elektrický
EAN kód
4262377836699
Výrobca
Hodí sa k tomu
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 172
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Tesniaci krúžok BEKA pre tlakový hrniec Ø22cm
Tesniaci krúžok BEKA pre tlakový hrniec Ø22cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 236
16,16 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Einhell GC-EM 1032, Rotačná kosačka, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 ot/min
Einhell GC-EM 1032, Rotačná kosačka, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 ot/min
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
103,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PARKSIDE® 40 V akumulátorová kosačka na trávu "PRMA 40-Li B3", bez batérie a nabíjačky
PARKSIDE® 40 V akumulátorová kosačka na trávu "PRMA 40-Li B3", bez batérie a nabíjačky
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 57
291,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov
Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 264
19,82 €
7% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 310
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
15,00 €
Predajca: KADAX
Obrázok produktu pre WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,85 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 288
79,23 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tesnenie dverí 2 kusy, Tesnenie proti prievanu pre dvere a spodné tesnenie dverí, Zvukotesná ochrana dverí pre dvere, 2" Š x 39" D, biela
Tesnenie dverí 2 kusy, Tesnenie proti prievanu pre dvere a spodné tesnenie dverí, Zvukotesná ochrana dverí pre dvere, 2" Š x 39" D, biela
18,65 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
19,58 €
-4%
18,65 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre 3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 289
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
Elektrický vertikutátor SC32 - 32 cm - 1500 W - SCHEPPACH
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
131,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 499
85,00 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 92
63,28 €
-28%
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf
Obrázok produktu pre Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 59
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice
Obrázok produktu pre Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 59
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mabert
Obrázok produktu pre Rozmetadlo univerzálne batériové WE-B 3 l
Rozmetadlo univerzálne batériové WE-B 3 l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 47
46,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre LZQ 20X 5W LED reflektor zapustené bodové stropné svietidlo 230V 450lm teplá biela zapustené bodové svietidlo zapustené stropné zapustené svietidlo
LZQ 20X 5W LED reflektor zapustené bodové stropné svietidlo 230V 450lm teplá biela zapustené bodové svietidlo zapustené stropné zapustené svietidlo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 312
28,19 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: HKGaga
Obrázok produktu pre Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovná šírka 31 cm
Elektrický rozrývač Einhell GC-SA 1231/1 pracovná šírka 31 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 25
145,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
7,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 101
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 189
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 31
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Obrázok produktu pre Čistič na chodníky, čistič na dvor, koncentrovaný čistič 1 Liter
Čistič na chodníky, čistič na dvor, koncentrovaný čistič 1 Liter
15,57 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
15,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mucola plotové zásteny dvojité ploty 10x pevná PVC zástena plotová fólia plotové pásy plotová zástena vetrolam - antracitová
Mucola plotové zásteny dvojité ploty 10x pevná PVC zástena plotová fólia plotové pásy plotová zástena vetrolam - antracitová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
57,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Obrázok produktu pre Trachycarpus fortuneii - cínska konopná palma - mrazuvzdorná palma do záhrady
Trachycarpus fortuneii - cínska konopná palma - mrazuvzdorná palma do záhrady
365,35 €
Doprava zdarma
Predajca: OasisofLife
Obrázok produktu pre Bestway nafukovací matrac " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, rôzne farby. Farby
Bestway nafukovací matrac " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, rôzne farby. Farby
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 81
20,14 €
Predajca: MarkeT4you
Obrázok produktu pre Karcher AG KA 8050, Šedá, Nerezová oceľ, 33,45 ot/min, 3 W, 3,5 mm, 8 W, 230 V
Karcher AG KA 8050, Šedá, Nerezová oceľ, 33,45 ot/min, 3 W, 3,5 mm, 8 W, 230 V
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 83
93,23 €
-23%
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4628
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre XMaster uhlová brúska, 21V akumulátorová uhlová brúska s 2x 3000Mah batériami, bezkartáčovým motorom, veľkou sadou brúsnych kotúčov, 1x nabíjačka
XMaster uhlová brúska, 21V akumulátorová uhlová brúska s 2x 3000Mah batériami, bezkartáčovým motorom, veľkou sadou brúsnych kotúčov, 1x nabíjačka
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 167
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster
Obrázok produktu pre Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 167
4,95 €
Predajca: Akkuman

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Ručný kolesový prevzdušňovač 400 mm Fuxtec RL400
Ručný kolesový prevzdušňovač 400 mm Fuxtec RL400
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,00 €
Doprava zdarma15% poukaz
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre LUXTOM | Vertikutátor na trávnik, rukoväť s dĺžkou 134 cm, vertikutátor, záhradné hrable, na odstraňovanie odumretej trávy, machu a nečistôt, pre zdravú starostlivosť o trávnik
LUXTOM | Vertikutátor na trávnik, rukoväť s dĺžkou 134 cm, vertikutátor, záhradné hrable, na odstraňovanie odumretej trávy, machu a nečistôt, pre zdravú starostlivosť o trávnik
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre Benzínový vertikutátor Einhell GC-SC 4240 P
Benzínový vertikutátor Einhell GC-SC 4240 P
537,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika, ručný prevzdušňovač trávnika s 55 l zberným košom, 3 stupne nastavenia výšky a 5 stupňov pracovnej hĺbky, oranžový
COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika, ručný prevzdušňovač trávnika s 55 l zberným košom, 3 stupne nastavenia výšky a 5 stupňov pracovnej hĺbky, oranžový
184,99 €
-20,00 €
164,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Elektrický prevzdušňovač trávnika ET10082DE-OR, 2 v 1, so šírkou kosenia 41 cm, oranžovo-čierny – B
Elektrický prevzdušňovač trávnika ET10082DE-OR, 2 v 1, so šírkou kosenia 41 cm, oranžovo-čierny – B
Použité
206,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika, ručný prevzdušňovač trávnika s 55 l zberným košom, 3 stupne nastavenia výšky a 5 stupňov pracovnej hĺbky, zelený
COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika, ručný prevzdušňovač trávnika s 55 l zberným košom, 3 stupne nastavenia výšky a 5 stupňov pracovnej hĺbky, zelený
189,99 €
-21,00 €
168,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Prevzdušňovač trávnika Elektrický prevzdušňovač trávnika Lehmann AER-ON PRO Šírka 38 cm Kôš 50 l Výkon 1800 W Nádoba 150 l
Prevzdušňovač trávnika Elektrický prevzdušňovač trávnika Lehmann AER-ON PRO Šírka 38 cm Kôš 50 l Výkon 1800 W Nádoba 150 l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
110,00 €
-10,01 €
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Elektrický prevzdušňovač LEHMANN LGAAR-1530, kultivátor trávnika, 1500 W až 2500 W, nastavenie výšky, 30 l koš
Elektrický prevzdušňovač LEHMANN LGAAR-1530, kultivátor trávnika, 1500 W až 2500 W, nastavenie výšky, 30 l koš
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
89,00 €
-10%
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor COSTWAY 1800W, 2 úrovne pracovnej hĺbky, 38cm pracovná šírka 45L
Elektrický vertikutátor COSTWAY 1800W, 2 úrovne pracovnej hĺbky, 38cm pracovná šírka 45L
139,99 €
-17,00 €
122,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor COSTWAY 1800W, 2 úrovne pracovnej hĺbky, 38cm pracovná šírka 45L
Elektrický vertikutátor COSTWAY 1800W, 2 úrovne pracovnej hĺbky, 38cm pracovná šírka 45L
142,99 €
-24,00 €
118,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika 1500 W, 3 stupne pracovnej hĺbky, pracovná šírka 32 cm, zberný kôš 30 l, nožový a prevzdušňovací valec pre záhradu
COSTWAY 2v1 elektrický vertikutátor a prevzdušňovač trávnika 1500 W, 3 stupne pracovnej hĺbky, pracovná šírka 32 cm, zberný kôš 30 l, nožový a prevzdušňovací valec pre záhradu
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Vertikutátor Trávniková fréza Odmachovač Prevzdušňovač trávnika 24 zubov 1500 mm
Vertikutátor Trávniková fréza Odmachovač Prevzdušňovač trávnika 24 zubov 1500 mm
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco
Obrázok produktu pre Wiltec vertikutátor 183 cm pre kosačky s pojazdom, prevzdušňovač trávnika s 24 špirálovými pružinami, vertikutátor na prevzdušňovanie trávnikov, vertikutačné hrable ako odstraňovač machu
Wiltec vertikutátor 183 cm pre kosačky s pojazdom, prevzdušňovač trávnika s 24 špirálovými pružinami, vertikutátor na prevzdušňovanie trávnikov, vertikutačné hrable ako odstraňovač machu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Einhell GE-SC 36/35 Li - Sólo vertikutátor trávnika Čierna, červená
Einhell GE-SC 36/35 Li - Sólo vertikutátor trávnika Čierna, červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
272,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Traktorové hrable Wiltec s pracovnou šírkou 148 cm, prevzdušňovač trávnika na odstraňovanie machu a hrabanie lístia na trávnikoch, vertikutátor pre kosačky s pojazdom, štvorkolky a UTV
Traktorové hrable Wiltec s pracovnou šírkou 148 cm, prevzdušňovač trávnika na odstraňovanie machu a hrabanie lístia na trávnikoch, vertikutátor pre kosačky s pojazdom, štvorkolky a UTV
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
194,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Einhell Power X-Change batériový rozrývač GE-SC 35/1 Li-Solo
Einhell Power X-Change batériový rozrývač GE-SC 35/1 Li-Solo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
241,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV360 - pracovná šírka 36 cm | prevzdušňovač trávnika 1500 W | 5 nastavení hĺbky | 45 litrový zberný kôš na trávu
Elektrický vertikutátor FUXTEC FX-EV360 - pracovná šírka 36 cm | prevzdušňovač trávnika 1500 W | 5 nastavení hĺbky | 45 litrový zberný kôš na trávu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
139,00 €
Doprava zdarma15% poukaz
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre vertikutátor vidaXL pre kosačku s pojazdom 100 cm
vertikutátor vidaXL pre kosačku s pojazdom 100 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
106,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Obrázok produktu pre Gardena 9845-20, Lithium-ion (Li-ion)
Gardena 9845-20, Lithium-ion (Li-ion)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
272,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Outsunny prevzdušňovač trávnika prevzdušňovač pre trávnik 45 cm široký prevzdušňovač trávnika 30 hrotov
Outsunny prevzdušňovač trávnika prevzdušňovač pre trávnik 45 cm široký prevzdušňovač trávnika 30 hrotov
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
56,90 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: AOSOM-DE