TP-Link Archer BE450, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Biela, Stolový smerovač
200,25 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Routery a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TP-Link Archer BE9300, Wi-Fi 7 (802.11be), Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač228,12 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
TP-Link Wi-Fi 6 Internet Box 4, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, ADSL, Biela, Stolový smerovač122,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
TP-Link XC220-G3V, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Šedá, Stolový smerovač48,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TP-Link Archer MR600, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 3G, Čierna, Stolový smerovač
142,82 €
Predajca: Warehouse

TP-Link XC220-G3V, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Šedá, Stolový smerovač
55,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TP-Link ARCHER GX90, Wi-Fi 6 (802.11ax), Trojpásmový (2,4 ghz/5 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
487,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

TP-Link Archer BE220W, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Biela, Stolový smerovač
103,55 €
Predajca: Dragtek-com

TP-Link Archer C6U, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TP-Link AC750, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Biela, Stolový smerovač
28,75 €
Predajca: VISO

TP-Link Archer VR400, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, ADSL2 +, Čierna, Stolový smerovač
67,20 €
Predajca: VISO

TP-Link Archer AX23, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
59,29 €
Predajca: Warehouse

TP-Link Archer AX55, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
73,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TP-Link AC750, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Biela, Stolový smerovač
30,90 €
Predajca: VISO

TP-Link Archer BE220, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
85,17 €
Predajca: Warehouse

TP-Link Archer VR300, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, VDSL2, Čierna, Stolový smerovač
58,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TP-Link EX141, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
42,34 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TP-Link Archer AX12, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
46,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

TP-Link Archer BE230, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
84,97 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,72 €
Predajca: Macservice

TP-Link Archer AX20, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
204,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AO-Projekt-GmbH

TP-Link TL-WR820N, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmové (2,4 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Biela, Stolový smerovač
21,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Základné vlastnosti
Typ zariadenia
Bezdrôtový router - 3-portový switch (integrovaný)
Typ šasi
Stolný, možnosť montáže na stenu
Technológia pripojenia
Káblové, bezdrôtové
Protokol dátovej vrstvy
Gigabit Ethernet, 2,5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)
Frekvenčný rozsah
2,4 GHz / 5 GHz
Prenosová rýchlosť dát
7,2 Gbps
Výkon
Maximálna prenosová rýchlosť (2,4 GHz): 1376 Mbps
Maximálna prenosová rýchlosť (5 GHz): 5765 Mbps
Maximálna prenosová rýchlosť (5 GHz): 5765 Mbps
Kapacita
Streamy: 4
Sieťový/transportný protokol
OpenVPN, PPTP, L2TP, WireGuard, IPv4, IPv6, PPPoE, DDNS, DHCP, FTP
Routingový protokol
Statické IP routing, IGMP
Protokol vzdialenej správy
DHCP, HTTP
Algoritmus šifrovania
WPA, WPA2, WPA3, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise
Kategória Wi-Fi
BE7200
Špeciálne funkcie
MLO, EasyMesh, TP-Link HomeShield, VPN klient, VPN server, MRU, Smart Roaming, MU-MIMO technológia, Beamforming technológia, Airtime Fairness, DFS, režim "Access-Point", režim routera, podpora ACL, IPMB, SPIF, SIP ALG, hosťovská sieť, rodičovská kontrola, dynamický IP režim, QoS, vzdialená aktualizácia firmvéru, presmerovanie portov, riadenie portov, podpora DMZ, Bridge režim, IGMP-Proxy, IGMP Snooping, VLAN Tagging, rezervácia adries, DHCP klient, DHCP server, Dynamic DNS
Certifikácie produktu
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.1x, UPnP, FCC, RoHS
Indikátory
Napájanie, 2,4 GHz, 5 GHz, Internet, LAN, USB, WPS
Technické špecifikácie
Formát kódovania prenosu
4096 QAM, OFDMA
Internet vecí (IoT)
Kompatibilita s Internetom vecí (IoT)
Áno
Inteligentný asistent
Google Assistant, Alexa
Rozšírenie/Konektivita
Rozhrania
WAN / LAN: 1 x 10GBase-T - RJ-45
WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45
LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45
USB 3.0: 1 x Typ A
WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45
LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45
USB 3.0: 1 x Typ A
Anténa
Anténa
Interná
Počet antén
5
Napájanie
Zdroj napájania
Externý sieťový adaptér
Ostatné
Príslušenstvo v balení
Montážny držiak
Súvisiace káble
1 x sieťový kábel
Montážna sada
Súčasťou balenia
Rozmery a hmotnosť
Šírka
17,6 cm
Hĺbka
5,9 cm
Výška
20 cm
Prostredie
Minimálna prevádzková teplota
0 °C
Maximálna prevádzková teplota
40 °C
Povolená relatívna vlhkosť počas prevádzky
10 - 90 % (bez kondenzácie)
- Ethernet WAN:
- Áno
- DSL WAN:
- Nie
- Slot pre SIM kartu:
- Nie
- Kompatibilita USB 3G / 4G modemu:
- Nie
- WAN typ pripojenia:
- RJ-45
- Wi-Fi pásmo:
- Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz)
- Wi-Fi štandard:
- Wi-Fi 7 (802.11be)
- WLAN rýchlosť prenosu dát (max):
- 7200 Mbit/s
- Wi-Fi štandardy:
- 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
- WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina):
- 1376 Mbit/s
- WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina):
- 5765 Mbit/s
- Ethernet / LAN pripojenie:
- Áno
- Typ rozhrania LAN:
- Multi-Gigabit Ethernet
- Prenosová rýchlosť Ethernet LAN:
- 1000,2500,10000 Mbit/s
- Sieťový štandard:
- IEEE 802.1x
- Presmerovanie portov:
- Áno
- Spúšťanie portov:
- Áno
- Dynamické DNS (DDNS):
- Áno
- Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz):
- 1
- Počet hosťujúcich sietí (5 GHz):
- 1
- Vstavaný FTP server:
- Áno
- Server VPN:
- OpenVPN, PPTP, L2TP, WireGuard
- Server médií:
- Áno
- Počet portov Ethernetu (RJ-45):
- 5
- USB vstup:
- Áno
- Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A:
- 1
- Správa cez webové rozhranie:
- Áno
- Quality of Service (QoS):
- Áno
- Tlačidlo reset:
- Áno
- WPS tlačidlo:
- Áno
- Technológia Intelligent Mesh:
- Áno
- Technológia MU-MIMO:
- Áno
- Podpora bezpečnostných algoritmov:
- WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3
- Firewall:
- Áno
- Stateful Packet Inspection (SPI):
- Áno
- Prevencia útoku DoS:
- Áno
- Rodičovská kontrola:
- Áno
- DMZ podpora:
- Áno
- Preklad sieťovej adresy (NAT):
- Áno
- DHCP klient:
- Áno
- DHCP server:
- Áno
- Universal Plug and Play (UPnP):
- Áno
- Typ produktu:
- Stolový smerovač
- Farba:
- Biela
- On/off vypínač:
- Áno
- :
- Stručný návod na inštaláciu:
- Áno
- Dizajn antény:
- Vnútorný
- Pracuje s Amazon Alexa:
- Áno
- Pracuje s asistentom Google:
- Áno
- Typ zdroja:
- AC
- Výstupné napätie:
- 12 V
- Výstupný prúd:
- 2,5 A
- Prevádzkový rozsah teplôt (T-T):
- 0 - 40 °C
- Odporúčaná prevádzková vlhkosť:
- 10 - 90%
- Podporované webové prehliadače:
- Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+
- Typ balenia:
- Box
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
TP-Link Archer BE450. Typ pripojenia WAN: RJ-45, pásmo WLAN: Dvojpásmové (2,4 GHz/5 GHz), najvyšší štandard WLAN: Wi-Fi 7 (802.11be), prenosová rýchlosť WLAN (max.): 7200 Mb/s. Typ rozhrania Ethernet LAN: Multi-Gigabit Ethernet, Prenosové rýchlosti Ethernet LAN: 1000,2500,10000 Mbit/s, Sieťový štandard: IEEE 802.1x. Podporované bezpečnostné algoritmy: IEEE 802.11: WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3. Typ výrobku: Stolný router, Farba výrobku: Biela
Wi-Fi router - vnútorný, WiFi 7, štandard 802.11/n/ac/ax, maximálna rýchlosť Wi-Fi 7140 Mb/s, dvojpásmový (2.4 GHz 1376 Mb/s 5 GHz 5765 Mb/s ), 3× LAN, IPv6 Ready, VPN, rodičovská kontrola, hlasové ovládanie Amazon Alexa/Google Assistant, kompatibilita s OneMesh, cloudový prístup, IPTV, ovládanie pomocou mobilných aplikácií, ovládanie pomocou LED (nočný režim) a kompatibilita s EasyMesh, WPA2, WPA2-Enterprise a WPA3, Quality of Service (QoS) a Smart Connect, maximálne 3× SSID, ethernetový kábel, sieťový adaptér a montážna sada sú súčasťou dodávky
- Výrobca
- TP-Link
- Počet portov
- 5
- Podporované wi-fi frekvencie
- 2,4 GHz5 GHz
- Vlastnosti siete
- VPNWifi
- Vhodné pre Smart Home
- Áno
- Pripojiteľné k wi‑fi sieti
- Áno
- Wi-fi štandardy
- 802.11802.11n
- Farba
- Biela
- Napätie
- 12 V
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- ARCHER BE450
- EAN kód
- 12100026006061210002600613
- Výrobca
- TP-Link
- Počet portov
- 5
- Podporované wi-fi frekvencie
- 2,4 GHz5 GHz
- Vlastnosti siete
- VPNWifi
- Vhodné pre Smart Home
- Áno
- Pripojiteľné k wi‑fi sieti
- Áno
- Wi-fi štandardy
- 802.11802.11n
- Farba
- Biela
- Napätie
- 12 V
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- ARCHER BE450
- EAN kód
- 12100026006061210002600613
Hodí sa k tomu

TP-Link Archer MR600, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 3G, Čierna, Stolový smerovač
142,82 €
Predajca: Warehouse

TP-Link XC220-G3V, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Šedá, Stolový smerovač
48,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TP-Link Archer VR2100, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, ADSL, Čierna, Stolový smerovač
96,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZTE MC8810 HyperBox 5G lite weiss
143,90 €
Predajca: JANADO

TP-Link ARCHER GX90, Wi-Fi 6 (802.11ax), Trojpásmový (2,4 ghz/5 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač
487,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

D-Link DWR-932, Wi-Fi 4 (802.11n), 3G, 4G, 4G, Čierna, Prenosný smerovač
45,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

TP-Link XC220-G3V, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Šedá, Stolový smerovač
55,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ASUS RT-AX58U, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie
311,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

tp-link ARCHER MR600 tp-link Archer MR600 mobiler WLAN-Router
147,67 €
Predajca: geniuzcom

TP-Link AC750, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Biela, Stolový smerovač
30,90 €
Predajca: VISO

Tefal HB4531, Stolný mixér, 0,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 450 W, Šedá, Nerezová oceľ, Biela
57,36 €
Predajca: BalticVaris_DE

LEGO Technic Pásový bager, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 569 kusov, 640 g
140,60 €
Predajca: Capi-cap

ZTE MC801A, Mobilný sieťový smerovač, Biela, Sieť, Výkon, Sila signálu, Wi-Fi, Gigabit Ethernet, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 5 GHz
345,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mi Router 4A | 802.11ac | 300 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) porty 3 | MU-MiMO Áno | Typ antény 4 Externé antény
24,39 €
Predajca: Shopmobile

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 125ml
782,40 €/1l
100,35 €
-2,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
97,80 €
Predajca: PerfumTraders

TP-Link Archer MR200, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 3G, Čierna, Stolový smerovač
97,76 €
Predajca: Warehouse

Motorola edge 40 Neo, 16,6 cm (6.55"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Čierna
502,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Acer Connect X6E 5G CPE EU Plug, Wi-Fi 6E (802.11ax), Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Ethernet / LAN pripojenie, 5G, Biela, Prenosný smerovač
205,52 €
Predajca: velmontask

Huawei B535-232, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 4G, Biela, Miestna diagnostika a meracie zariadenie
266,75 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

TP-Link Archer GE230, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie
145,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Amber Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
866,40 €/1l
98,94 €
-12,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,64 €
Predajca: BRASTYGroup

TELEKOM Speedport Smart 3 R ohne Wandhalterung
243,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

TP-Link Deco M5(3-pack), Biela, Vnútorný, Sieťový systém, Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 1300 Mbit/s
175,62 €
Predajca: VISO

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
473,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
686,93 €/1l
51,52 €
Predajca: BRASTYGroup

70mai a500s, Quad HD, 2592 x 1944 px, 140°, IMX335, 5 MP, 1,8 - 1,8
112,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Box 7530, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, ADSL, Čierna, Červená, Biela, Stolový smerovač
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Netgear MR6150-100EUS NETGEAR WL-Router Nighthawk MR6150-100EUS 5G WIFI6



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 332,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

TP-Link Omada EAP225-Outdoor 1200 Mbps White Power over Ethernet (PoE)
111,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Router Netgear Nighthawk M1 MR1100 802.11ac (Wi-Fi 5)
356,16 €
Predajca: Abeeone

Router MikroTik CCR2004-16G-2S+, 16x Lan
407,40 €
Predajca: Batna24

Cudy P5, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 5G, Čierna, Stolový smerovač



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
349,95 €
Predajca: SuperMerchant

TP-Link Archer BE9300, Wi-Fi 7 (802.11be), Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Ethernet / LAN pripojenie, Čierna, Stolový smerovač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
228,12 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TP-Link Deco X50-4G Dvojpásmová (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) biela 3 vnútorné (DECO X50-4G(1-PACK))
236,49 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Box 6850 5G, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 5G, Biela, Stolový smerovač



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
593,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

TP-Link DECO BE25(2-PACK), Biela, Vnútorný, Sieťový systém, Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s
220,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TP-Link Archer GXE75, Wi-Fi 6E (802.11ax), Tri pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Ethernet / LAN pripojenie, Stolný / tyčový smerovač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
201,75 €
Predajca: TisknuLevneCZ

ZTE MC888-PRO ZTE MC888 Pro 5G Router Wi-Fi6/NFC/2xGb LAN/1xGb Wan retail



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
552,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Router ZTE U60
241,99 €
Predajca: SuperMerchant

Cudy P2, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 5G, Biela, Stolový smerovač



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
199,99 €
Predajca: SuperMerchant

Xiaomi Router BE19000 Pro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
526,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Teltonika RUTXR1, Mobilný sieťový smerovač, Šedá, Oceľ, Dáta, Výkon, Sila signálu, Status, WAN, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s
510,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strong 4GROUTER300V2, Mobilný sieťový smerovač, Biela, Domáci, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
99,00 €
Predajca: Multiversum

Mikrotik hAP ac², 2,4 GHz, 5 GHz, 1167 Mbit/s, IPSec, 10,100,1000 Mbit/s



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
76,06 €
Predajca: Abeeone

Ubiquiti ULTRA, Biela, Polykarbonát, LAN, ARM, ARM Cortex, Cortex-A53



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Strong 5G AIRHOME 1900, Mobilný sieťový smerovač, Biela, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6..., 7200 Mbit/s, Multi User MIMO, 5G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
355,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIKROTIK ROUTERBOARD Wireless Wire Dish (CubeG-5ac60aypair)
396,20 €
Predajca: NetworkTechnologies