3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo24 680,00 €/1kg
24,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA17,98 €/1kg
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg5,87 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Aurora instantná pšeničná múka s dvojitou textúrou typ 405 balenie 1000g2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
1,15 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,09 €
Predajca: Katomix

Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
1,09 €
Predajca: BRAT_PL

Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
1,22 €
Predajca: Katomix

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
2,63 €
Predajca: Katomix

Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
11,00 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: Katomix

Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
0,89 €/1kg
4,49 €
Predajca: BRAT_PL

Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
1,15 €/1kg
1,18 €
Predajca: Katomix

W - Pšeničná múka typ 1050 1kg
2,73 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Pšeničná múka typ 550 1kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pšeničná tortová múka Tota typ 450 je ideálnou voľbou pre všetkých nadšencov pečenia, ktorí ocenia najvyššiu kvalitu a vynikajúce výsledky. Vďaka starostlivo vybraným pšeničným zrnám sa naša múka vyznačuje ideálnou ľahkosťou a rovnomernou štruktúrou, čo z nej robí nenahraditeľnú ingredienciu v kuchyni každého domáceho pekára. Múka typu 450, známa aj ako tortová múka, sa odporúča najmä na prípravu jemných tort, piškótových koláčov a iného pečiva, ktoré musí byť nadýchané a ľahké. Ubezpečujeme vás, že každý kilogram našej múky je zárukou trvalo vysokej kvality, ktorú oceňujú profesionáli aj amatéri. Balenie s hmotnosťou 1 kg je nielen pohodlné, ale aj praktické a je ideálne na každodenné použitie v každej kuchyni. Keď si vyberiete múku Tota Cake Flour, vyberiete si osvedčený výrobok, ktorý vám pomôže znovu objaviť radosť z pečenia.
- Zloženie
- pšeničná múka
- Výživové údaje
- pšeničná múka
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- K&L FOOD Sp. z o.o.
- Obchodný názov
- Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
- Výrobca
- Kol-Pol
- EAN kód
- 5907996360239
- Zloženie
- pšeničná múka
- Výživové údaje
- pšeničná múka
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- K&L FOOD Sp. z o.o.
- Obchodný názov
- Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
- Výrobca
- Kol-Pol
- EAN kód
- 5907996360239
Hodí sa k tomu

Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
1,15 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,09 €
Predajca: Katomix

Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
1,09 €
Predajca: BRAT_PL

Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
1,18 €
Predajca: Katomix

Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
1,13 €/1kg
1,13 €
Predajca: Katomix

Osviežovač vzduchu v spreji s vôňou do miestnosti náplň do spreja 250 ml levanduľa
19,96 €/1l
4,99 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
1,19 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Katomix

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Pšeničná múka typ 450 koláčová múka 5kg - Tota
1,06 €/1kg
5,32 €
Predajca: Katomix

Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
2,63 €
Predajca: Katomix

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
1,22 €
Predajca: Katomix

Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

WEEKSY Čokoládové sušienky 120g BOGUTTI
9,94 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
3,77 €
Predajca: Katomix

Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
11,00 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,32 €
Predajca: Katomix

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Brettlspeck, brušná šunka, 1/8, cca 500 g - Mäsiarstvo Hell
36,08 €/1kg
18,04 €
Predajca: italia-genuss

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
39,57 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sójová múka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg

ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg

Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg

Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg

Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg

Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg

LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg

Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg

Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg

TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg

Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg

Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg

T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,00 €/1kg

Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg

Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg

Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg