Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota

0,99 €

0,99 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Múky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
24 680,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
24,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
17,98 €/1kg
21,99 €
-59%
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
1,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
1,51 €/1kg
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,80 €
-46%
1,51 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
0,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Monte Castello špeciálna múka na pizzu Pšeničná múka typ 00 10000g
Monte Castello špeciálna múka na pizzu Pšeničná múka typ 00 10000g
1,34 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
3,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,70 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
1,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka Pszenna Dalachowska T-480 - 5kg - Premium
Mąka Pszenna Dalachowska T-480 - 5kg - Premium
1,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,76 €
-32%
5,22 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pšeničná múka typu 00 od spoločnosti Tota je dôležitou zložkou pre milovníkov pizze a profesionálnych kuchárov. Dokonale mletá múka s homogénnou štruktúrou poskytuje vynikajúce výsledky pri výrobe ľahkých a chrumkavých ciest. Vďaka výnimočnej kvalite múky Tota sa cesto ľahko tvaruje, je pružné a rýchlo kysne, čím dosahuje klasickú taliansku chuť a štruktúru. Výrobok bol starostlivo vybraný a prešiel mnohými kontrolami kvality, aby splnil očakávania najnáročnejších zákazníkov. Balenie s hmotnosťou 1 kg je vhodné na každodenné použitie, ako aj na väčšie kulinárske výzvy. Výberom pšeničnej múky 00 - Tota sa rozhodnete pre výrobok, ktorý podporuje tradíciu a inovácie vo vašej kuchyni.
Zloženie
Zloženie: Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1480kj/ 337kcal Tuky 1,2g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,2g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,2g Vláknina 2,6g Bielkoviny 9,2g Soľ 0g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5908312005018

Zloženie
Zloženie: Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1480kj/ 337kcal Tuky 1,2g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,2g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,2g Vláknina 2,6g Bielkoviny 9,2g Soľ 0g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5908312005018
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
1,04 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,15 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
1,32 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
1,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
3,39 €/1kg
3,72 €
-5%
3,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2784
51,90 €
-3%
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
1,51 €/1kg
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,80 €
-46%
1,51 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
4,13 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 19
5,69 €
-27%
4,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
3,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,70 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
1,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 39
1,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mąka Pszenna Dalachowska T-480 - 5kg - Premium
Mąka Pszenna Dalachowska T-480 - 5kg - Premium
1,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,76 €
-32%
5,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 230
14,19 €
-42%
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml
Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml
2,94 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 hodnotení
Hodnotenie z 3. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super produkt
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super poľská múka
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lahodná pizza z tejto múky!
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sójová múka 500g Brat.pl
Sójová múka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Mandľová múka 1 kg
Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 1kg Brat.pl
Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg
Obrázok produktu pre LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 500g Brat.pl
Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupinová múka 1kg Brat.pl
Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Konopná múka, odtučnená 500g
Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg