Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota

4,49 €

0,89 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Múky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
24 680,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
24,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka chlebová typ 750 5kg - Tota
Pšeničná múka chlebová typ 750 5kg - Tota
2,04 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
10,83 €
-4%
10,29 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 1050 demeter 2,5 kg
Pšeničná múka typ 1050 demeter 2,5 kg
2,63 €/1kg
6,58 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 550 2,5 kg
Pšeničná múka typ 550 2,5 kg
2,82 €/1kg
7,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
1,70 €/1kg
11,47 €
-24%
8,66 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Špaldová múka typ 1050 Demeter 2,5 kg
Špaldová múka typ 1050 Demeter 2,5 kg
4,61 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA TYP 7501 kg - NATURAVENA
PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA TYP 7501 kg - NATURAVENA
4,11 €/1kg
4,11 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 1050 demeter 1kg
Pšeničná múka typ 1050 demeter 1kg
2,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,86 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
1,89 €/1kg
12,71 €
-25%
9,53 €
Predajca: Megasam24PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Objavte dokonalú kvalitu pravej talianskej pizze s našou pšeničnou múkou typu 00 od Tota. Táto múka bola vyvinutá špeciálne pre najvyššie kulinárske nároky a je najdôležitejšou zložkou pri príprave dokonale tenkého a chrumkavého cesta s jemnou štruktúrou. Naša múka je mletá z vybraných pšeničných zŕn, čo zaručuje výnimočnú ľahkosť a pružnosť cesta. 5 kg balenie je perfektnou voľbou pre milovníkov pizze doma alebo pre profesionálnych kuchárov, ktorí ocenia autentické chute. S produktom od Tota budú vaše jedlá vždy vyzerať ako v najlepších talianskych trattóriách.
Zloženie
Zloženie: Obsahuje lepok Čistá hmotnosť: 5kg Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1480kj/ 337kcal Tuky 1,2g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,2g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,2g Vláknina 2,6g Bielkoviny 9,2g Soľ 0g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby: Vhodné do 30 dní od dátumu spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
5050 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996361700

Zloženie
Zloženie: Obsahuje lepok Čistá hmotnosť: 5kg Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1480kj/ 337kcal Tuky 1,2g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,2g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,2g Vláknina 2,6g Bielkoviny 9,2g Soľ 0g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby: Vhodné do 30 dní od dátumu spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
5050 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996361700
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Fentic Kuchynský Robot 6-v-1 – Mixér, Kvasací Stroj, Food Processor, Mlynček na Mäso, Krájač Zeleniny, 2000W, Nerezová Misa 6,2L
Fentic Kuchynský Robot 6-v-1 – Mixér, Kvasací Stroj, Food Processor, Mlynček na Mäso, Krájač Zeleniny, 2000W, Nerezová Misa 6,2L
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 89
229,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TheBrandCenter
Obrázok produktu pre Pšeničná múka chlebová typ 750 5kg - Tota
Pšeničná múka chlebová typ 750 5kg - Tota
2,04 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
10,83 €
-4%
10,29 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1131
65,12 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
4,26 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
21,29 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 990
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1959
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
1,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FunCakes zmes na pečenie piškótových tort deluxe 1kg
FunCakes zmes na pečenie piškótových tort deluxe 1kg
49,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 27
49,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,15 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 293
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 450 koláčová múka 5kg - Tota
Pšeničná múka typ 450 koláčová múka 5kg - Tota
1,06 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Caputo Saccorosso 5 kg Talianska pšeničná múka typ 00
Caputo Saccorosso 5 kg Talianska pšeničná múka typ 00
2,74 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
13,94 €
Predajca: Katomix

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sójová múka 500g Brat.pl
Sójová múka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Ryžová múka 1kg Brat.pl
Ryžová múka 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,79 €
Predajca: BRAT_PL
2,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Sójová múka 1kg Brat.pl
Sójová múka 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
4,33 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 1 kg
Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 1kg Brat.pl
Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg
Obrázok produktu pre LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 500g Brat.pl
Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupinová múka 1kg Brat.pl
Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Konopná múka, odtučnená 500g
Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
0,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-1850 Graham 5 kg
Pšeničná múka T-1850 Graham 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
0,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg