5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Brazílske orechy polovice 1kg Brat.pl23,67 €/1kg
24,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Slané pražené mandle 1kg Brat.pl22,76 €/1kg
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Blanšírované mandle 1kg Brat.pl17,22 €/1kg
17,39 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pekanové orechy kúsky 500g Brat.pl24,25 €/1kg
12,39 €
Predajca: BRAT_PL

Pipapo AMO, pražené slnečnicové semienka so soľou, modrá edícia, 100 g, minimálna trvanlivosť do 30.05.2026
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Pipapo AMO, pražené slnečnicové semienka, neutrálna zelená edícia, 100 g, minimálna trvanlivosť do 30.05.2026
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Dilan Slnečnicové semienka 100 g
15 300,00 €/1kg
1,53 €
Predajca: Katomix

Aksam Beskidzkie arašidy v karameli 100 G
59,90 €/1kg
18,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Meray kešu oriešky pražené a solené 150g
25,93 €/1kg
3,89 €
Predajca: SelenFood

Pistazienkerne aus Spanien 150g
90,87 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

Aksam Beskidzkie arašidy s príchuťou barbeque 70 G
85,57 €/1kg
18,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aksam Beskidzkie arašidy so soľou v plechovke 140G
49,93 €/1kg
20,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Marta, arašidy v karamelovej poleve, 70 g
22 285,71 €/1kg
1,56 €
Predajca: Katomix

Nutisal kešu poznámky 60 g – chrumkavé, pražené kešu oriešky snack balíček
95,33 €/1kg
5,72 €
Predajca: Pantry_Intl

Tostaderos Pipas Paz Slnečnicové semienka 50 x 30 g – Chrumkavý snack
18,17 €/1kg
27,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Lahodná horúca zmes od šéfkuchára (2,5 kg)
23 980,00 €/1kg
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Dubaj Pistácie Hands Off 100 g – Prémiové pražené, chrumkavé pistácie
109,80 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Meurisse karamelizovaný íl Amandelen Puur 100g – chrumkavý karamelizovaný mandľový snack
109,80 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Arašidy Beskidzkie s príchuťou kyslej smotany a cibule, vegánska verzia, 70 g
85 571,43 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pipapo AMO sladké pražené slnečnicové semienka Sweet Popcorn 100g
Minimálna trvanlivosť do: 30.05.2026
Prečo AMO pražené slnečnicové semienka Sweet Popcorn?
Máte radi chrumkavé a sladké? Potom si zamilujete edíciu AMO Sweet Popcorn. Táto verzia prináša chuť čerstvého popcornu z kina priamo do vášho každodenného života – a to ešte lepšie, prirodzenejšie a s tou správnou chrumkavosťou.
AMO Sweet Popcorn slnečnicové semienka – detailnejšie
Naše sladko pražené slnečnicové semienka spájajú to najlepšie z dvoch svetov. Jemné pražené arómy sa snúbia s náznakom chuti popcornu, obohatené o jemnú sladkosť. Bez umelých prísad, ale s použitím skutočných ingrediencií a čistou radosťou z maškrtenia. Balenie po 100g je ideálne na cesty alebo na príjemné chvíle doma.
Pre koho sú slnečnicové semienka AMO Sweet Popcorn určené?
Ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú zdravšiu alternatívu na maškrtenie a napriek tomu nechcú obmedzovať svoju chuť na sladké. Či už v práci, pri učení alebo na gauči – táto maškrta s príchuťou popcornu sa hodí na každú príležitosť a zaručuje dobrú náladu pri každom súste.
Najlepšie možnosti použitia
Či už ako sladká desiata, ako prídavok do jogurtu, do raňajkového müsli alebo priamo z obalu – tieto semienka vždy dobre chutia a zároveň poskytujú cené živiny.
Kúpte si teraz AMO pražené slnečnicové semienka Sweet Popcorn
Doprajte si sladkú chrumkavosť s príchuťou popcornu. Objednajte si teraz AMO sladké pražené slnečnicové semienka Sweet Popcorn 100g a objavte nový spôsob, ako si pochutiť – ľahké, chutné a prekvapivo odlišné.
Výrobca: PIPAPO GmbHDrennesweg 4B47445 MoersE-mail: [email protected]- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Slnečnicové semená, soľ, cukor, glukózový sirup, arómy, kukuričný prášok, rastlinný olej, korenie. Môže obsahovať stopy arašidov a semienok sezamu.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 2065 kj / 490 kcal Sacharidy: 5,5 g, z toho cukor: 2,5 g Bielkoviny: 26,3 g Tuky: 24,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,03 g Soľ: 4,2 g
- Alergény
- ŽiadneObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Inverkehrbringer: PIPAPO GmbHDrennesweg 4B 47445 Moers
- Obchodný názov
- Slnečnicové semienka s príchuťou
- Výrobca
- Pipapo GmbH
- Číslo od výrobcu
- FV-PIPAPO04
- EAN kód
- 4260764613281
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Slnečnicové semená, soľ, cukor, glukózový sirup, arómy, kukuričný prášok, rastlinný olej, korenie. Môže obsahovať stopy arašidov a semienok sezamu.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 2065 kj / 490 kcal Sacharidy: 5,5 g, z toho cukor: 2,5 g Bielkoviny: 26,3 g Tuky: 24,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,03 g Soľ: 4,2 g
- Alergény
- ŽiadneObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Inverkehrbringer: PIPAPO GmbHDrennesweg 4B 47445 Moers
- Obchodný názov
- Slnečnicové semienka s príchuťou
- Výrobca
- Pipapo GmbH
- Číslo od výrobcu
- FV-PIPAPO04
- EAN kód
- 4260764613281
Hodí sa k tomu

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a nesolené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Bio paranové orechy, 1 kg
52,60 €/1kg
52,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Arašidy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleja, prírodné, vhodné ako desiata, zdroj bielkovín, značka GiDeli
6,48 €/1kg
32,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Goldpack Čerstvo strúhaný sivý mak vynikajúcej kvality 200g
18,25 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
26,47 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

snack mix 50g | LANDGARTEN
34,20 €/1kg
1,71 €
Predajca: taleoo

Valenzi divoké brusnice typickej ovocnej a trpkej chuti 2000g
16,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
40,14 €/1kg
33,72 €
Predajca: somnia24

Lorenz arašidy pikantnej chuti a pražené bez tuku 150g
24,87 €/1kg
3,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kešu oriešky Kluth Vanille
40,80 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GADESCHI Amarettini Lose 1kg
9,30 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÉ KRÚŽKY S paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÉ,50 g - FIORENTINI
0,17 €/1kg
12,97 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

BitesWeLove Chrumkavé kukuričné nachos so syrom 100 g
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Casa Mayor pražená a solená kukurica 250 g
16,64 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oriešky, arašid, 275 g, Mandle, Kešu oriešok, Arašidy, 1 kusov
42,69 €/1kg
11,74 €
Predajca: somnia24

ültje Kettle Nuts Paprika Arašidy v paprikovej poleve 40g
25,00 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PUMPKIN SPICE mix 100g
0,02 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Khao Shong – arašidy s kokosovým mliekom
27,06 €/1kg
10,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,74 €
Predajca: LAVONIO

Píniové oriešky stredné 2 kg
56,94 €/1kg
113,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Hrášok na pečenie Leimer 100g
9,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Treets Peanuts Vegan 200 g – chrumkavé vegánske arašidové pochutiny, zdravé a na cestách
28,50 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
16,27 €/1kg
16,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidy Golden Turtle vo wasabi poleve, chrumkavé a pikantné 140g
36,71 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Lemke mandľové 500g štartovacie balenie - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleja - Chrumkavý snack - plná chuť vďaka praženiu na ohni
19,90 €/1kg
9,95 €
Predajca: Lemke

Organická kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica
29,44 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidy Khao Shong s chilli a limetkou 140g
31,50 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Foreway Sezamové semienka s príchuťou wasabi
93,50 €/1kg
9,35 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Orechovo-ovocná zmes 500g
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Lieskové orechy 1 kg (2x500 g)
21,69 €
Predajca: BRAT_PL
21,48 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg