5,0



Na základe 1 hodnotenia
Lepidlá na zváranie za studena dvojzložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
12,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €-7%
59,95 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 10,99 €/ ks
Nenechajte si ujsť!
Tmely na škáry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tekutá hydroizolácia Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K7,84 €/1kg
101,19 €
-3,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,00 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Pružný tesniaci náter OS925 čierny 5 kg11,20 €/1kg
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
KNAUF tesniaca páska 12 cm x 10 m3,00 €/1m
29,99 €
Predajca: MasterBau

Ďalšie informácie o reklame
Loxeal 58-11-050 Tmel na rúrkové závity 50 ml strednej pevnosti7 499,00 €/1m
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

tmel epoxidový správkový 47g na kov CEYS
265,74 €/1kg
12,49 €
Predajca: VISO

Premium P790 BOSTIK čierne lepidlo a tmel - 30616375
81,05 €/1kg
35,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

LOCTITE 5910 povrchový tmel - 100 ml
155,72 €/1kg
32,39 €
Predajca: 2HMOTO

Döllken Fugenfill tuba biela 150g s tryskou
8 368,75 €/1m
13,39 €
Predajca: Parkettboerse

Lepidlo, biela lepiaca pasta, 290 ml, vrátane miešacej trysky
97,12 €/1kg
47,59 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Multifunkčný nástroj Griffon Blister
1 465,00 €/1kg
43,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sikaflex 529 Evolution okrová 290ml tesniaca hmota v kartuši
106,48 €/1l
30,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

E-COLL akrylový tmel 310ml biely (F)
50,40 €/1kg
29,23 €
Predajca: doenges1903

Pufas tmel na opravu škár biely, vhodný na maľovanie, 400g tuba
87,27 €/1kg
34,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tmel na tmelenie dreva Ceys
31,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Loctite 2239182, Pripravené a zmiešané, Čierna, 5 g, 24 h, 5 °C, 40 °C
188,36 €/1kg
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Multifunkčný tmel na švy / (čierny) 1x 310ml - PETEC
48,58 €/1l
15,06 €
Predajca: AutoTuning

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
498,00 €/1m
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

S590 Stavebný tmel 4 v 1 BOSTIK priesvitný - 30615831
115,56 €/1kg
41,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BOSTIK silikónový tmel, 300 ml, biely N
87,74 €/1kg
30,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tmel na jachtu, tvrdidlo na tmel, tvrdidlo BPO, 50 g
223,80 €/1kg
11,19 €
Predajca: boni-shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lepidlá na zváranie za studena – dvojzložkové opravné lepidlo na kov, plast a keramiku
Toto dvojzložkové lepidlo na zváranie za studena je alternatívou klasického zvárania. Extra silné opravné lepidlo vytvára pevné a dlhotrvajúce spojenie rôznych materiálov bez použitia horáka.
Extra silná oprava bez zvárania
Lepidlo na kov, plast a keramiku po vytvrdnutí vytvára tvrdý a odolný spoj. Vhodné na opravu prasklín, zlomených častí, poškodených povrchov alebo netesností.
Rýchle vytvrdnutie
zmiešajte tubu A a tubu B v pomere 1:1
aplikujte na čistý povrch
vytvrdne približne za 6 minút
plnú pevnosť dosiahne za 4–6 hodín
Odolnosť voči teplu a chemikáliám
Po úplnom vytvrdnutí lepidlo:
odoláva teplotám do 150 °C
je odolné voči vode, oleju a chemikáliám
možno ho brúsiť, vŕtať a tvarovať
Široké využitie
Dvojzložkové lepidlo je vhodné na:
kov
plast
PVC
drevo
betón
keramiku
dlaždice
sklolaminát
Ideálne na domáce opravy, dielňu, automobilové opravy alebo technické použitie.
Špecifikácia
Farba: sivá
Typ: dvojzložkové lepidlo
Odolnosť: do 150 °C
Balenie obsahuje:
1x tuba A
1x tuba B
Upozornenie: Nemiešajte rukami. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
- Hmotnosť
- 200 g
- Farba
- Šedá
- EAN kód
- 3830077631237
- Číslo od výrobcu
- GlueStar
- Výrobca
- Maneks
- Hmotnosť
- 200 g
- Farba
- Šedá
- EAN kód
- 3830077631237
- Číslo od výrobcu
- GlueStar
- Výrobca
- Maneks
Hodí sa k tomu
Bestseller
5% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(289)Počet hodnotení: 289





4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14




3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(32)Počet hodnotení: 32




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(25)Počet hodnotení: 25




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(183)Počet hodnotení: 1836% poukaz




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9





4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(189)Počet hodnotení: 189




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(65)Počet hodnotení: 65




2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(612)Počet hodnotení: 612




3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(35)Počet hodnotení: 35





3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(8)Počet hodnotení: 815% poukaz





4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(27)Počet hodnotení: 27




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 5832% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(150)Počet hodnotení: 150




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583

Dvojzložkové lepidlo Gluefix na kov, drevo a plast, sada 100 g
99,00 €/1l
11,90 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: OnetDigital

UHU PLUS Endfest, Gél, 30 ml, 3600 s, CE, Blistr, 2 kusov
578,00 €/1l
17,34 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

300 g Vodotesné lepidlo na všestranné povrchy, tmel na strechy, dlaždice, keramiku so štetcom, profesionálna receptúra na utesnenie netesností - DURASEAL
36,97 €/1l
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Prenosná sprcha na kempovanie s jednoduchým ovládaním, vybavená batériou s kapacitou 2200 mAh
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Proxxon FD 150, Kovoobrábanie, 800 ot/min, 5000 ot/min, 150 mm, 360 mm, 150 mm
559,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Detská cyklistická sedačka na predný rám – Bezpečná a pohodlná pre deti (2–5 rokov do 22 kg) | Jednoduchá montáž - RideSeat
39,90 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll

Elektrický zastrihávač nechtov – Bezpečné a presné strihanie bez poranenia | Tichý, s LED svetlom a USB nabíjaním - ProClip
15,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Netscroll

Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien
115,90 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ZELURXX akumulátorové nožnice 2 v 1 s teleskopickou tyčou, bezkartáčový motor, 21 V elektrické záhradné nožnice s 2 x 2000 mAh batériami, 900 W
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

WISFOR Kovový stojan na palivové drevo Stojan na palivové drevo antracit XXL Záhradný prístrešok na palivové drevo 1,66 m³ do 400 kg Pomoc pri stohovaní palivového dreva v exteriéri
169,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

vidaXL Pracovný stôl so zverákom 52x44x9,5 cm z masívneho dreva akácie
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

COSTWAY raketový varič vonkajší, 2 varné plochy s okienkom a popolníkom, stanový varič kempingový varič
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ochranná stena s umelými listami, panel na zeleň pre záhradu alebo balkón
4,86 €/1m
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Teleskopické Nůžky Na Živé Ploty Gths 6045.1
72,44 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Philips 5000 series CX5535/11, Vertikálny domáci ventilátor, Šedá, Podlaha, Plast, 46 dB, 2230 m³/h
280,18 €
Predajca: Dragtek-com

JUNG LIFEAIR Mobilná klimatizácia bez odvodného hadice, mobilné klimatizačné zariadenie 3 v 1, čistička vzduchu, zvlhčovač vzduchu, vodné chladenie, do 20 m², časovač na 15,5 hodín
496,67 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A+++ do DPredajca: Eurostar

Rubus idaeus 'Autumn Bliss' 30 cm malina
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
27 894,90 €
-7 095,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20 799,00 €
Predajca: JVMShop

TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, veľká multifunkčná záhradná barová predajná chatka drevené predajné stánky
1 647,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timbela

Amewi 22683, Off-road truck, 1:10, 14 rok / roky, 5,65 kg
1 454,88 €
Predajca: Shop-Mediarado

Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
297,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Biffidi

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Profesionálna plachta 650g/m² textilná plachta, ochranná plachta, plachta na čln, plachta na bazén, plachta na stan, plachta na nákladné auto, plachta na kempovanie a záhradu - 2x3m - 6m² - zelená
6,65 €/1m²
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Izolačná rohož DURAL DURABASE CI++ (šírka 100 cm), žltá, 30 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7 799,00 €
Predajca: Uniqstone
709,00 €/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontálna izolácia suchých stien v pivnici



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
615,00 €
Predajca: MasterBau
93,18 €/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekčná pištoľ
620,00 €
Predajca: MasterBau
1 127,27 €/1l

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
145,90 €
Predajca: bauschnell
5,84 €/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Injekčný krém na horizontálne izolácie 5 l, biela



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
399,00 €
Predajca: MasterBau
79,80 €/1l

PCI Pecilastic W Flexible Abdichtungsbahn 30m
482,95 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
471,95 €
Predajca: bauschnell
15,73 €/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + striekačka Tesnenie pivnice Horizontálna bariéra
325,00 €
Predajca: MasterBau
98,48 €/1l

SADA 6x550 ml Schomburg Aquafin i380 injekčný krém na horizontálne izolácie



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
305,00 €
Predajca: MasterBau
92,42 €/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
402,95 €
Predajca: bauschnell
13,43 €/1m

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilná tesniaca kaša na hydroizoláciu 35 kg, sivá, A+B



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: MasterBau
4,34 €/1kg

sada 3 škárovacích pier sivej farby, vodotesný fix na škáry na obnovu a opravu škár, rýchloschnúci, ideálny do kúpeľne, kuchyne a na WC, H0126



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
11,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg
1 598,67 €/1l

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
229,90 €
Predajca: bauschnell
9,20 €/1kg

Ceresit CL 51 EXPRESS-1K tekutá hydroizolácia kupelne
94,00 €
Predajca: MasterBau
6,27 €/1kg

PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
179,90 €
Predajca: bauschnell
14,39 €/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(30)Počet hodnotení: 30
165,95 €
Predajca: bauschnell
33,19 €/1l

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
150,95 €
Predajca: bauschnell
6,29 €/1kg

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell
6,33 €/1kg

PCI Lastogum Abdichtung 25kg Grau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,96 €
Predajca: bauschnell
5,68 €/1kg

Epoxidová spára KERAPOXY EASY 111 3KG
82,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,66 €/1kg

Tmel, krém na opravu stien, tmel na opravu stien



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
11,59 €
Predajca: Mormark
115,90 €/1l