5,0



Na základe 1 hodnotenia
Ariana Grande Thank U Next 2.0 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
43,19 €
1 439,67 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml780,60 €/1l
156,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Labdanum Dusk - EDP - objem: 100 ml1 282,70 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage kolínska voda pre mužov 100 ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Predajca: PerfumTraders

Naseem Ahmed toaletná voda pre mužov 100 ml
112,50 €/1l
11,25 €
Predajca: NutraBestBG

Naseem Sana toaletná voda pre ženy 100 ml
125,90 €/1l
12,59 €
Predajca: NutraBestBG

Halston, Unbond, toaletná voda, pre mužov, 50 ml
754,40 €/1l
37,72 €
Predajca: NutraBestBG

Saphir Moon Women Woda parfumovaná, 30 ml
359,00 €/1l
10,77 €
Predajca: MANADA

Hamidi Oud Suyufi parfémovaná voda unisex 110 ml
123,64 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Shalimar kolínska voda v spreji 75 ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov 50 ml
672,80 €/1l
33,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Naseem Jour & Nuit toaletná voda unisex 60 ml
644,33 €/1l
38,66 €
Predajca: Glamperfeu

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda 200ml
548,45 €/1l
109,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Abercrombie & Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 100 ml
628,70 €/1l
62,87 €
Predajca: somnia24

Oriflame Eclat Toujours toaletná voda 75 ml
333,20 €/1l
33,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Coty Emeraude kolínska voda pre ženy 75 ml
920,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Neroli Nasimba parfumovaná voda 30ml
3 306,00 €/1l
99,18 €
Predajca: somnia24

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov 50 ml
818,40 €/1l
40,92 €
Predajca: Glamperfeu

Kolínska voda Le Couvent Aqua Paradisi, 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky Ariana Grande bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Ariana Grande Thank U Next 2.0 Edp Spray
Ariana Grande Thank U Next 2.0 Edp Spray
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM, VODA (AQUA/EAU), BENZYL SALICYLÁT, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0812256027577812256027577
- Hmotnosť
- 0.03 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM, VODA (AQUA/EAU), BENZYL SALICYLÁT, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0812256027577812256027577
Hodí sa k tomu

Ariana Grande Cloud 2.0 Intense Woda perfumowana, 100 ml
579,10 €/1l
57,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Blackberry, Hruška, Frangipane, Zemolez, jazmín sambakový, Kašmírske drevo, Cassis, Vanilka, 1 kusov
457,10 €/1l
45,71 €
Predajca: Glamperfeu

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej
445,90 €/1l
44,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Cloud 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Hruška, Kokos, Orchidea, pralinka, Vanilka, kašmír, 1 kusov
539,40 €/1l
53,94 €
Predajca: PerfumTraders

Revolution Beauty 24 produktov adventnho kalendra, darekov sada s leskom na pery, maskami na pery, tetcami a glom na oboie, vegnsky a bez krutosti
57,39 €
Predajca: Zeitburg

Ariana Grande Thank U, Next parfumovaná voda pre ženy 100 ml
527,70 €/1l
52,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Ariana Grande R.E.M Parfumovaná Voda, 100ml
480,40 €/1l
48,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Cloud Pink EDP 100ml
591,70 €/1l
59,17 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Ariana Grande Thank U Next Woda perfumowana, 50ml
790,40 €/1l
39,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande - MOD Blush EDP 100ml
498,80 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
61,86 €/1l
14,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande, Ari Ariana, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
742,20 €/1l
37,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Sladká ako cukrík Voda na opaľovanie, 50ml
743,20 €/1l
37,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande - Cloud Pink EDP 30ml
1 259,33 €/1l
37,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande - MOD Vanilla EDP 100ml
640,10 €/1l
64,01 €
Predajca: Glamperfeu

Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Slivka, Pivonka, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, 1 kusov
462,50 €/1l
46,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande Vďaka Vám Tretie Telové Mlieko, 236 ml
92,88 €/1l
21,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ariana Grande Moonlight - parfumovaná voda 50 ml
791,60 €/1l
39,58 €
Predajca: somnia24

Ariana Grande Moonlight Telový mlk na telo, 236ml
72,80 €/1l
17,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande Mod Blush parfumovaná voda pre ženy 30 ml
1 429,67 €/1l
42,89 €
Predajca: somnia24

Ariana Grande - Cloud Body spray 236ml
50,97 €/1l
12,03 €
Predajca: Glamperfeu

Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
873,00 €/1l
43,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Ariana Grande God Is A Woman Mgiełka do ciała, 236 ml
58,43 €/1l
13,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
469,20 €/1l
46,92 €
Predajca: PerfumTraders

Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
260,56 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

LEGO Tajná skrýša Olivie Rodrigo, Stavebnica, 10 rok / roky, Plast, 1085 kusov, 1,37 kg
69,79 €
Predajca: Lex_Hobby_Store
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Krásna vôňa a skvelý dizajn
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
710,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 335,00 €/1l

Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,50 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,60 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,60 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l