vidaXL Žiletkový drôt strieborný 5000 x 1,9 cm Pozinkovaná oceľ

13,13 €

5,71 € / 1kg

Doprava zdarma

Naše najlepšieponuky
Zváracie drôty a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Zvárací drôt sg2 tysweld 0,8/ 1kg
Zvárací drôt sg2 tysweld 0,8/ 1kg
61,15 €/1kg
61,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
190,75 €/1m
45,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
68,25 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,65 €
Predajca: Procraft
Obrázok produktu pre Splinterguard 0,4 l tysweld
Splinterguard 0,4 l tysweld
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Viazací drôt na plot Strieborná 25 m
Viazací drôt na plot Strieborná 25 m
7,55 €/1m
18,88 €
Predajca: Discountic
Obrázok produktu pre Viazací drôt, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
Viazací drôt, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
0,03 €/1m
1,02 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Zváračský drôt, nehrdzavejúca oceľ, priemer 0,8 mm, ER308, 0,8 mm
Zváračský drôt, nehrdzavejúca oceľ, priemer 0,8 mm, ER308, 0,8 mm
61,99 €
-11%
54,99 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Pozinkovaný tehliarsky drôt (1 000 gramový zvitok) č. 6/1,1 mm
Pozinkovaný tehliarsky drôt (1 000 gramový zvitok) č. 6/1,1 mm
27,23 €/1kg
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre DEDRA DESPI402, 1 kusov
DEDRA DESPI402, 1 kusov
18,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Zvitok viazacieho oceľového drôtu s priemerom 08 mm, dĺžka 110 m
Zvitok viazacieho oceľového drôtu s priemerom 08 mm, dĺžka 110 m
4,71 €/1kg
98,99 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre DEDRA DESTI010, 1 kusov
DEDRA DESTI010, 1 kusov
97,32 €
Predajca: www_EWIMAX_pl
Obrázok produktu pre Wickovací drôt 30 AWG, 250 m, Meď, Čierna/Červená, na Pájenie
Wickovací drôt 30 AWG, 250 m, Meď, Čierna/Červená, na Pájenie
0,19 €/1m
46,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Obrázok produktu pre zváranie drôtom. G 102 2,0/1000 (5 kg)
zváranie drôtom. G 102 2,0/1000 (5 kg)
12,94 €/1kg
64,68 €
Predajca: MAT-Group
Obrázok produktu pre DEDRA DESR3205, 500 g, 1 kusov
DEDRA DESR3205, 500 g, 1 kusov
20,48 €/1kg
10,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre nVent 782856512851
nVent 782856512851
9,85 €/1kg
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Makita 1913N2-4, 1 kusov
Makita 1913N2-4, 1 kusov
0,49 €/1m
73,29 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Obrázok produktu pre GYS elektródy oceľové 50 kusov - 2,5 mm
GYS elektródy oceľové 50 kusov - 2,5 mm
32,27 €/1kg
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Kutlu 10194300
Kutlu 10194300
4,89 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,54 €
Predajca: Kutlu24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tento drôt, ktorý sa vyznačuje industriálnym dizajnom, je ideálny na zabezpečenie vonkajších priestorov – perfektne sa hodí do záhrad a na terasy. Vyrobený z pozinkovanej ocele, ponúka stabilný a elegantný vzhľad a dobre vyzerá v každom prostredí. Jeho okrúhly tvar pomáha odstrašovať potenciálnych narušiteľov. Vďaka svojmu flexibilnému dizajnu je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú kombinovať bezpečnosť so štýlom.

  • Odolný voči poveternostným vplyvom: Tento drôt je vyrobený z pozinkovanej ocele, ktorá je pevná a odolná voči náročným poveternostným podmienkam – ideálna pre vonkajšie použitie. Vďaka vlastnostiam odolným voči UV žiazeniu sa rýchlo neopotrebuje a nemení farbu, takže si zachováva svoj vzhľad po dlhú dobu.
  • Kompletná sada: Dodáva sa ako kompletná jednotka, ktorá je pripravená na okamžité použitie, čo je veľmi praktické a efektívne. Sú k nemu priložené aj užitočné inštalačné pokyny, vďaka ktorým môžete rýchlo zabezpečiť svoj priestor.
  • Flexibilita a trvanlivosť: Drôt je navrhnutý tak, aby vydržal dlho a môžete ho tvarovať do rôznych foriem, pričom si zachováva svoju stabilitu. Je ideálny pre mnoho rôznych aplikácií a poskytuje nielen vizuálnu, ale aj fyzickú bariéru, ktorá zvyšuje bezpečnosť vášho majetku.
  • Praktické použitie: Tento drôt, ktorý je určený pre vonkajšie priestory ako sú záhrady a terasy, predstavuje ochranné riešenie pre obytné aj komerčné priestory. Jeho industriálny vzhľad sa dobre hodí do mestských prostredí a spája štýl s funkčnosťou.
  • Údržba v exteriéri: Vďaka svojmu hladkému povrchu a odolnosti je údržba jednoduchá. Odporúča sa občas kontrolovať a čistiť, aby sa zachovala optimálna funkčnosť.
  • Farba: Strieborná
  • Materiál: Pozinkovaná oceľ
  • Rozmer: 5000 x 1,9 cm
  • Odolný voči poveternostným vplyvom
  • Odolný voči hrdzi a korózii
  • Robustný a flexibilný
  • Dlhodobé použitie
  • Použitie len v exteriéri
  • Dodávka obsahuje:
  • 1 x drôt
  • EAN: 8721288522641
  • SKU: 42010268
  • Značka: vidaXL
Dĺžka
50 m
Hmotnosť
2.3 kg
EAN kód
8721288522641
Číslo od výrobcu
42010268
Výrobca

Dĺžka
50 m
Hmotnosť
2.3 kg
EAN kód
8721288522641
Číslo od výrobcu
42010268
Výrobca
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre vidaXL BTO-22 NATO lopatkový drôt 100 m oceľ
vidaXL BTO-22 NATO lopatkový drôt 100 m oceľ
0,22 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Kempingový dom Domáca kancelária Drevený dom Rekreačný dom Záhradný dom 2-6 osôb Montovaný dom
Kempingový dom Domáca kancelária Drevený dom Rekreačný dom Záhradný dom 2-6 osôb Montovaný dom
18 742,90 €
-4 743,90 €
13 999,00 €
Predajca: JVMShop
Obrázok produktu pre vidaXL Ostnatý drôt Concertina z pozinkovanej ocele 60 m
vidaXL Ostnatý drôt Concertina z pozinkovanej ocele 60 m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre IR alarm, infračervený detektor, lúčový alarm, lúčový detektor, trojitý lúčový alarm, lúčový IR alarm, fotoelektrický infračervený detektor
IR alarm, infračervený detektor, lúčový alarm, lúčový detektor, trojitý lúčový alarm, lúčový IR alarm, fotoelektrický infračervený detektor
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre VEVOR prírodný drôt 30 m (2 kotúče x 15 m) ostnatý drôt špirálový zábranný drôt ostnatý drôt plot (0,51 mm) ostré čepele a (cca 4 mm) hrubé jadro drôty drôtené pletivo pre výnimočnú ochranu špirály
VEVOR prírodný drôt 30 m (2 kotúče x 15 m) ostnatý drôt špirálový zábranný drôt ostnatý drôt plot (0,51 mm) ostré čepele a (cca 4 mm) hrubé jadro drôty drôtené pletivo pre výnimočnú ochranu špirály
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre HOROW Inteligentné inteligentné bidetové sedadlo so sprchovacou funkciou Vyhrievané sedadlo Nočné svetlo Sušenie teplým vzduchom Nastaviteľná teplota a tlak vody
HOROW Inteligentné inteligentné bidetové sedadlo so sprchovacou funkciou Vyhrievané sedadlo Nočné svetlo Sušenie teplým vzduchom Nastaviteľná teplota a tlak vody
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
209,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: HOROWbathseller

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Drôt sa ešte len použije.
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
5,88 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
10,92 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
6,16 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1m
Obrázok produktu pre Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
4,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
3,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
45,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
190,75 €/1m
Obrázok produktu pre LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
29,68 €
-15%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,85 €
Predajca: Procraft
3,57 €/1kg
Obrázok produktu pre 5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
799,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
55,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
72,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Medeno-hliníkový drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt s tavným jadrom
Medeno-hliníkový drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt, medeno-hliníkový zvárací drôt s tavným jadrom
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
307,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,65 €
Predajca: Procraft
68,25 €/1m