5,0



Na základe 24 hodnotení
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Edp 30ml
48,48 €
1 616,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Danger Pour Femme Perfumy, 50 ml4 716,00 €/1l
235,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Le Gemme Men Yasep EDP 100 ml M3 046,20 €/1l
304,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Very Good Girl Woda perfumowana, 30 ml2 054,33 €/1l
61,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent - MYSLF Le Parfum 100ml1 205,30 €/1l
120,53 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Woda perfumowana, 50ml
1 134,00 €/1l
56,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret - Parfumovaná voda 30ml - Dámske parfumy - Elegantná vôňa s tajomným tónom - Ideálny darček - Parfuméria Online
1 623,33 €/1l
48,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Ange Ou Demon, Ženy, 100 ml, ľalia, Lily, Dub, Oak
630,50 €/1l
67,59 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Brusnica, Cranberry, Jazmín, Čaj
801,50 €/1l
85,06 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Irresistible Rose Velvet parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 331,40 €/1l
66,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy - Organza EDP 100ml
617,20 €/1l
61,72 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'interdit Woda perfumowana, 80ml
1 138,38 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Givenchy Irresistible, Ženy, 50 ml, ibištek pižmový, Hruška, Kosatec, Ruže, drevo, Cédrové drevo, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
1 508,80 €/1l
75,44 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Ange ou Demon Parfumovaná voda 50ml
1 564,00 €/1l
78,20 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Givenchy Ange ou Demon Woda Parfumovaná voda 100ml
849,60 €/1l
84,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Bvlgari Le Gemme Gyan EDP 125 ml M
3 237,12 €/1l
404,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Bvlgari Le Gemme Tygar EDP 125 ml M
4 790,96 €/1l
598,87 €
Predajca: ADI_Global_Store

Bvlgari Le Gemme Falkar EDP 125 ml M
3 153,60 €/1l
394,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Masaki Matsushima Shiro Edp Spray
1 061,50 €/1l
42,46 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler - Alien EDP 30ml
2 892,67 €/1l
86,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Thierry Mugler Alien, Woda perfumowana, 30ml
2 041,33 €/1l
61,24 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ange Ou Demon Le Secret je záhadná, dvojznačná vôňa - je to provokatívna záhada svetla a tieňa, ktorá zaujme a osloví svojou dvojakou povahou, hrou na zvádzanie. Tajomná esencia Ange Ou Demon Le Secret ukazuje svoju jedinečnú tvár - anjelskú tvár, ktorá zvádza šarmom a žiarivosťou. Prvý lúč úsvitu odhaľuje žiarivú vôňu. Kvetinová kompozícia, jemná ako akvarelová maľba. Veľmi osobná, tajná a dôverná. Očarujúco hravá. Nekonečne ženská Ange Ou Demon Le Secret je kompozícia zvýraznená akcentom "jazmínového čaju" s pastelovými tónmi a akvarelovými nuansami. Vzdušná, priezračná nóta hlavy sa rozozvučí radostným preludom talianskeho citróna a brusnice, podčiarknutým akordom lístkov zeleného čaju. Srdcová nóta, verná symbolickému akordu "bielych kvetov", tak charakteristickému pre kompozície Givenchy, sa sústreďuje okolo jazmínu, ktorý je zvýraznený jemnou vôňou bielej pivonky a vodných kvetov - priezračnou a sviežou. Očarujúca a nepokojná hĺbková nóta dýcha vôňou bielych drevín a pačuli, ktoré pôvabne odhaľujú zmyselnú tvár Ange Ou Demon Le Secret. Svetlo víťazí nad tieňom v originálnom krištáľovom flakóne v tvare prívesku, ktorý navrhol Serge Mansau. Vo verzii Ange ou Demon Le Secret sa flakón javí ešte žiarivejší, osvetlený striebornými lúčmi vychádzajúceho slnka. Pripomína nádheru bohato zdobených palácových interiérov. Vo svojich trblietavých hranoloch tento nádherne vyleštený šperk symbolizuje nekonečnú hru medzi tým, čo je viditeľné, a tým, čo našim očiam uniká. Nádherný, bezcenný prívesok Ange ou Demon Le Secret je tajomnou predzvesťou skutočného zjavenia. Jemne zafarbený do ružova pripomína farbu ženského tela. Naznačuje, že parfumovaná voda je esenciou priezračnosti a žiarivosti.
Givenchy Ange Ou Démon Le Secret Edp 30 ml – 30 ml
Givenchy "Ange Ou Démon Le Secret" je svieža parfumovaná voda, ktorá zachytáva tajomnú dualitu svetla a tieňa. Vďaka kombinácii ovocných a kvetinových tónov vytvára elegantnú a zmyselnú atmosféru.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Brusnica
- Stredné tóny: Čaj, jazmín
- Základné tóny: Svetlé drevo
Táto vôňa je určená pre dámy a predstavuje ženskú eleganciu.
Informácie o produkte
- Značka: Givenchy
- Produkt: Givenchy Ange Ou Démon Le Secret Edp 30 ml
- Objem: 30 ml
- EAN: 3274872482654
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Edp Spray
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0.158 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 19140 (ŽLTÁ 5)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872482654
- Rozmery
- 30 ml
- Hmotnosť
- 0.158 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), LIMONÉN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 19140 (ŽLTÁ 5)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872482654
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret - Parfumovaná voda 30ml - Dámske parfumy - Elegantná vôňa s tajomným tónom - Ideálny darček - Parfuméria Online
1 623,33 €/1l
48,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Woda perfumowana, 50ml
1 134,00 €/1l
56,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Brusnica, Jazmín, Čaj, Drevo
690,80 €/1l
69,08 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy - Organza EDP 100ml
617,20 €/1l
61,72 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, White rose
1 320,00 €/1l
33,00 €
Predajca: Glamperfeu

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
585,20 €/1l
58,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Givenchy Ange Ou Démon Le Secret, toaletná voda, 50 ml
1 161,20 €/1l
58,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Stmievateľná stolná LED lampa Stolná lampa 9W IP20 3000K 4500K 6500K
16,57 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Euroelectronics

Marc-Antoine Barrois Aldebaran Parfumovaná voda 30 ml
4 501,67 €/1l
135,05 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Givenchy - Ange ou Demon (Etrange) - Pre ženy, 50 ml
1 723,00 €/1l
86,15 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Ange ou Démon Le Secret, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Brusnica, Jazmín, Čaj
783,70 €/1l
78,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Brusnica, Cranberry, Jazmín, Čaj
801,50 €/1l
85,06 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,10 €/1l
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
168,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Green_Country

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
439,99 €
-24,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tento parfum je inšpirujúci
Objem 0,1 l
Tento parfém používam už mnoho rokov, je to jednoducho zamyslená, rozprávková vôňa.
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,03 l
Parfém je veľmi pekný. Voní ako lahodné cukrovinky Milujem ho
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastický parfum
Objem 0,1 l
Presne tak, ako som očakávala. Táto vôňa mi chýbala.
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je najrýchlejší, ale RAS
Objem 0,1 l
Produkt ešte nebol otvorený. Bude na Vianoce!
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa . Nie príliš rušivé.
Hodnotenie z 20. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, skvelé ...
Objem 0,1 l
Vianočný darček pre moju dcéru. Bude nadšená
Hodnotenie z 1. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super pomer cena/výkon!
Objem 0,1 l
Top!
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l