5,0



Na základe 1 hodnotenia
Rabanne Invictus Victory Absolu, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Jantár
100,05 €
1 000,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver1 960,00 €/1l
98,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Slivka, Lavander, Tonka741,30 €/1l
148,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Gumin čistý parfém unisex 100 ml1 983,50 €/1l
198,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli1 139,63 €/1l
91,17 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Invictus Victory, Muži, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
651,10 €/1l
65,11 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Invictus Victory Elixir, Muži, 50 ml, čierne korenie, Kardamon, Levanduľa, Incense, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
1 516,20 €/1l
75,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne Fame The Couture Edition, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Incense, Kosatec, Jazmín, Drevo, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
1 556,50 €/1l
124,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Rabanne Invictus, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Levanduľa, Ružové korenie, Morská soľ, Myrta, Fialka (list), Kašmírske drevo, Pižmo, Santalové drevo
865,40 €/1l
86,54 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, 90 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Ylang-ylang, Jazmín
1 182,22 €/1l
106,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Invictus Platinum, Muži, 100 ml, absint, Grapefruit, Levanduľa, Konárnik slivkový, Pačuli, Sprej
1 660,00 €/1l
216,00 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
611,50 €/1l
63,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne INVICTUS ELIXIR, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, alcohol denat., parfum (fragrance), aqua (water/eau), tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes,...
849,65 €/1l
169,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Trussardi Elegantly Cool, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Grapefruit, Citlivka, Ylang-ylang, Jazmín
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rabanne Million Privé, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Mandarínka, Myrha, Tabak, Pačuli, Tonka
1 728,80 €/1l
172,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Givenchy Irresistible Nectar, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Ruže
1 087,25 €/1l
86,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
1 005,00 €/1l
100,50 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- čierne korenie
- Poznámky k srdcu vône:
- Jantár
- Poznámky k základu vône:
- Santalové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL SALICYLATE, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, LIMONENE, COUMARIN, VANILLIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, PINENE, POGOSTEMON CABLIN OIL, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRONELLOL, SANTALOL, ROSE KETONES, TERPINOLENE, TERPINEOL, CITRAL, ALCOHOL, ALPHA-TERPINENE, HEXADECANOLACTONE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, LINALOOL, BENZALDEHYDE, GERANYL ACETATE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL.
Čistý parfém od značky Paco Rabanne bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Invictus Victory Absolu
- Hmotnosť
- 0.356 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3349668641833
- Číslo od výrobcu
- 65215210
- Model
- Invictus Victory Absolu
- Hmotnosť
- 0.356 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3349668641833
- Číslo od výrobcu
- 65215210
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rabanne Invictus Victory Absolu, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Jantár
1 498,00 €/1l
74,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rabanne Invictus Victory Absolu, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Jantár
702,30 €/1l
140,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Invictus Victory Elixir, Muži, 100 ml, čierne korenie, Kardamon, Levanduľa, Incense, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
954,00 €/1l
95,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Invictus Victory, Muži, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
651,10 €/1l
65,11 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Rabanne Invictus Victory Elixir, Muži, 50 ml, čierne korenie, Kardamon, Levanduľa, Incense, Pačuli, Tonka, Vanilka, Sprej
1 516,20 €/1l
75,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, 90 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Ylang-ylang, Jazmín
1 182,22 €/1l
106,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Rabanne Fame The Couture Edition, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Incense, Kosatec, Jazmín, Drevo, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
1 556,50 €/1l
124,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Rabanne Invictus Victory, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
1 561,40 €/1l
78,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, 90 ml, Doplňovacia fľaša, Ruže, Biely kvet, Pižmo
1 113,67 €/1l
100,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gisada Ambassador Intense 100ml parfumovaná voda pre mužov
959,10 €/1l
95,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
482,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

Rabanne 1 Million Night Elixir Parfum Elixir, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
1 157,90 €/1l
115,79 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Invictus, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Levanduľa, Ružové korenie, Morská soľ, Myrta, Fialka (list), Kašmírske drevo, Pižmo, Santalové drevo
865,40 €/1l
86,54 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Ambassador Intense Woda perfumowana, 50 ml
1 330,20 €/1l
66,51 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
902,40 €/1l
90,24 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(77)Počet hodnotení: 77
105,95 €
Predajca: PerfumTraders
1 059,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Kilian Love, Don't Be Shy Parfumovaná voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
312,09 €
Predajca: PerfumTraders
3 120,90 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
230,57 €
Predajca: PerfumTraders
2 305,70 €/1l