4,5



Na základe 2 hodnotení
Lacoste, L.12.12 Silver Rose, Eau de Parfum, Für Frauen, 100 ml
48,70 €
487,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 200 ml M1 543,65 €/1l
308,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Percival Woda perfumowana, 125 ml1 987,68 €/1l
248,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Haltane EDP 75 ml M2 967,87 €/1l
222,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Godolphin Woda perfumowana, 75 ml2 599,07 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste L.12.12 Silver Rose Eau De Parfum Spray 50ml
870,00 €/1l
43,50 €
Predajca: somnia24

Lacoste L.12.12 Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml
466,10 €/1l
46,61 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
815,43 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,60 €/1l
30,48 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
656,50 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Original, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, šalviový olej, Levanduľa, Santalové drevo, Tonka
443,50 €/1l
44,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry, My Burberry Blush, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
1 034,40 €/1l
51,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas, Mademoiselle Rochas In Paris , Eau de Parfum, Für Frauen, 90 ml
457,22 €/1l
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera, 212 VIP Rose, Eau de Parfum, Für Frauen, 30 ml
1 671,67 €/1l
50,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenzo, Flower By Kenzo, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
805,00 €/1l
40,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12 ROSE EDP pre ženy, 50 ml
709,80 €/1l
35,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy, L'Interdit, Eau de Parfum, Für Frauen, 125 ml
904,40 €/1l
113,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce & Gabbana, Q, Eau de Parfum, Für Frauen, 30 ml
1 344,67 €/1l
40,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach, Gold, Parfum, For Women, 90 ml
967,67 €/1l
87,09 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Tous LoveMe The Silver Perfumy, 50 ml
1 202,40 €/1l
60,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám dámsky parfum Lacoste L.12.12 POUR ELLE 100 ml!
- Pohlavie: Dámske
- Zloženie: Zloženie: Zloženie, ktoré sa používa pri výrobkoch značky Lacoste:
- Zloženie: olej z Pogostemon cablin
- Voda (Aqua)
- Alfa-izometyl-ionón
- Benzyl salicylát
- Beta-karyofylén
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Olej z kôry Cinnamomum zeylanicum
- Škoricový alkohol
- Citronellol
- Olej z kôry citrónu (Citrus limon)
- Kumarín
- Vôňa (parfum)
- Hexylcinnamal
- Hydroxycitronellal
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Benzylalkohol
- Benzylbenzoát
- Geraniol
- Vanilín
- Škoricový
- dimetylfenetylacetát
- geranyl acetát
- linalyl acetát
- pinén
- terpineol
- terpinolén
- tetrametyl acetyloktahydronaftalény
- Objem: 100 ml
Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú vypredania zásob.
Dámska parfumovaná voda
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfumovaná voda v spreji 100ml
- Model
- L.12.12 Silver Rose
- Hmotnosť
- 0.293 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460165921
- Číslo od výrobcu
- LC019A01
- Model
- L.12.12 Silver Rose
- Hmotnosť
- 0.293 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3386460165921
- Číslo od výrobcu
- LC019A01
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lacoste L.12.12 Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml
466,10 €/1l
46,61 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Original, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, šalviový olej, Levanduľa, Santalové drevo, Tonka
443,50 €/1l
44,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 50ml
911,00 €/1l
45,55 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
416,60 €/1l
41,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lacoste L.12.12 Silver Grey parfémovaná voda pre mužov 100 ml
466,00 €/1l
46,60 €
Predajca: Parfumtoi

Lacoste L.12.12 Silver Rose Eau De Parfum Spray 50ml
870,00 €/1l
43,50 €
Predajca: somnia24

Lacoste - L.12.12. Rose Sparkling EDT 100ml
570,70 €/1l
57,07 €
Predajca: somnia24

Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
815,43 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste - L.12.12. Rose Sparkling EDT 50ml
638,40 €/1l
31,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lacoste, L.12.12 Silver Grey, Eau de Parfum, Für Männer, 50 ml
932,00 €/1l
46,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa, 100ml
336,30 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12 ROSE EDP pre ženy, 50 ml
709,80 €/1l
35,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lacoste - Touch of Pink EDT 50ml
557,40 €/1l
27,87 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,60 €/1l
30,48 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná kvetinovo-ovocná vôňa
Objem 0,1 l
Príjemná kvetinovo-ovocná vôňa, možno o niečo sladšia, než som čakala.
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa.
Objem 0,06 l
Jemná poznámka
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l