5,0



Na základe 1 hodnotenia
Just Vital Just Night Cream Revitalizačná nočná starostlivosť 50 ml
5%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 21. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 21. októbra
Zľavu poskytuje Fine-experience
Zľavu poskytuje Fine-experience
56,05 €
1 180,00 € / 1l
plus 6,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Nočné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3% od 2 ks
2% od 2 ks







5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2% od 2 ks






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1







5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml1 523,45 €/1l
44,18 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný nočný krém s prebiotikami759,80 €/1l
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)2 504,80 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
1 119,80 €/1l
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

EVREE Immu Night Intenzívny regeneračný nočný krém SLEEPwell 45 ml
390,00 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Missha Nočný regeneračný krém 50ml
708,00 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

ArganLife No.802 - Vyživujúci denný a nočný krém, 50ml
191,20 €/1l
9,56 €
Predajca: Katomix

Filorga Time-Filler Night 5XP Nočný krém 50 ml
1 136,40 €/1l
56,82 €
Predajca: VISO

CeraVe Skin Renewing nočný krém Night Cream 48 g
613,54 €/1kg
29,45 €
Predajca: VISO

Glykolový rozjasňujúci nočný krém (Glowing Night Cream) 50 ml
137,00 €/1l
6,85 €
Predajca: ALG-Outlet

Spevňujúci a vyživujúci nočný krém
479,80 €/1l
29,68 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nočný krém Martiderm Gf Vital Age (50 ml)
1 566,80 €/1l
78,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

5 x alverde Naturkosmetik - Vital+ nočný krém / krém na tvár s olejovým komplexom (5 x 50 ml)
139,80 €/1l
34,95 €
Predajca: Dekoteam_24

Murad Retinol Youth Renewal nočný krém
1 516,20 €/1l
75,81 €
Predajca: MANADA

Hyaluron Nočný regeneračný krém, 50 ml Krém
110,40 €/1kg
19,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

EUBOS SENSITIVE Rekonštrukčný krém Nočná starostlivosť
402,20 €/1l
20,11 €
Predajca: AbisZ-Markt

Výživný nočný krém
698,00 €/1l
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TotesMeerProdukte

Elemis Pro-Collagen Hydratačný nočný krém 50ml
1 763,60 €/1l
88,18 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nočný krém proti starnutiu s výťažkom z edelweiss, vodou z kvetov alpskej ruže a výťažkom z listov alpskej ruže, výťažkom z levandule hrebenatej a cennými výživnými olejmi posilňuje regeneračné mechanizmy vašej pleti a dodáva jej hladkosť a pevnosť.
regeneruje vašu pleť počas spánku
Triedenie pre skúsenú, mladistvo žiarivú pleť
redukuje linky a vrásky vďaka "inteligentnému botoxovému efektu"
zvyšuje pružnosť pokožky
Nočný krém Vital Just regeneruje vašu pleť počas noci a dodáva jej cenné ošetrujúce látky rastlinného pôvodu a intenzívnu hydratáciu. Takže sa nasledujúce ráno zobudíte s oddýchnutou a sviežou pleťou!
Exkluzívny komplex JUST Deep Action Complex transportuje aktívne rastlinné zložky hlboko do pokožky pre optimalizáciu výsledkov starostlivosti: výťažky z listov alpskej ruže chránia pokožku pred oxidačným stresom a s ním spojeným poškodením buniek. Tým sa rozpad kolagénu spôsobený starnutím pokožky a zlepšuje sa jej pružnosť. Výťažok z levandule chocholíkatej má podobný účinok ako "inteligentný botox" tým, že kontrakcie minisvalov v pokožke, a tým uvoľňuje epidermis. Jemné mimické vrásky sa redukujú a zároveň sa predchádza tvorbe hlbokých vrások. Výťažok tiež podporuje hustotu pokožky. Vitamín C, vysoko účinný antioxidant a účinná látka proti starnutiu, stimuluje syntézu kolagénu a zabezpečuje rovnomerný tón pleti.
Alpská ruža má veľmi zvláštne schopnosti, pokiaľ ide o udržiavanie vlhkosti a ochranu pred vysušením a chladovým stresom. Vďaka týmto pozitívnym vlastnostiam poskytuje jedinečná kvetová voda z alpskej ruže vašej pleti extra porciu vlhkosti. Túto rastlinnú kombináciu účinných látok dokonale dopĺňa výťažok z edelweissu z Valais. Jeho účinok proti znečisteniu spomaľuje proces predčasného starnutia pleti, redukuje linky a vrásky a zabraňuje ochabovaniu pleti.
Moderná textúra s kvetinovo-ovocnou vôňou sa rýchlo vstrebáva. Nočný krém je vhodný pre všetky typy pleti so známkami starnutia. V kombinácii s denným krémom Vital Just je vaša pleť hladšia, pevnejšia a vypnutejšia. Pre ešte bohatšiu starostlivosť o pleť odporúčame súčasne používať Vital Just Sérum.
Nádobka je vyrobená z približne 74 % z recyklovaného plastu.
Účinnosť denného krému Vital Just bola testovaná a potvrdená spolu s nočným krémom Vital Just v klinicko-inštrumentálnej štúdii*
Výťažok z edelweissu, kvetová voda z alpskej ruže, výťažok z listov alpskej ruže, výťažok z levandule chocholíkatej, vitamín C, lecitín (fosfolipid), glycerín, mandľový olej, bambucké maslo, panthenol, slnečnicový olej, jojobový olej, vitamín E
Uvedené zložky zodpovedajú aktuálnemu stavu výroby. Keďže naše zloženie prispôsobujeme novým vedeckým poznatkom a dodržiavame platné predpisy, informácie o zložení na obale platia v každom prípade.
- Rozmery
- 6.5 x 6,5 x 6 cm
- Model
- Vital Just Night Cream
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Výťažok z edelweissu, kvetová voda z alpskej ruže, výťažok z listov alpskej ruže, výťažok z levandule chocholíkatej, vitamín C, lecitín (fosfolipid), glycerín, mandľový olej, bambucké maslo, panthenol, slnečnicový olej, jojobový olej, vitamín E
- Výrobca
- Just
- Rozsah dodávky
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3830084051189
- Rozmery
- 6.5 x 6,5 x 6 cm
- Model
- Vital Just Night Cream
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Výťažok z edelweissu, kvetová voda z alpskej ruže, výťažok z listov alpskej ruže, výťažok z levandule chocholíkatej, vitamín C, lecitín (fosfolipid), glycerín, mandľový olej, bambucké maslo, panthenol, slnečnicový olej, jojobový olej, vitamín E
- Výrobca
- Just
- Rozsah dodávky
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3830084051189
Hodí sa k tomu

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml
850,31 €/1l
55,27 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Night Cream, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, 50 ml
2 402,60 €/1l
120,13 €
Predajca: Parfumtoi

Juvena Juvenance Epigen nočný krém 50ml
974,20 €/1l
48,71 €
Predajca: PerfumTraders

ISDINCEUTICS intenzvne srum na sietnicu 50ml
76 330,00 €/1kg
76,33 €
Predajca: Parfumtoi

Payot, Roselift, Sculpting, Night, Cream, For Face, 50 ml
949,40 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

GUAM Fangocrema Notte – Nočný krém na spevnenie, 500 ml – Pomáha redukovať celulitídu a zlepšuje vzhľad nôh a oblasti panvy (816)
55 770,00 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ahava Osmoter Nočný krém reagujúci na pokožku 50ml
1 131,20 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Extra-Firming, Nočný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti vráskam, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, regeneračné, Revitalizačný, Vyhladenie, Tónovanie, 45+ rok / roky
1 547,80 €/1l
77,39 €
Predajca: VISO

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
1 494,80 €/1l
80,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Non krm proti pigmentovm kvrnm 50 ml
37 230,00 €/1l
37,23 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Nuxuriance Ultra The Global Anti-Aging non krm 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Helena Rubinstein RE-PLASTY AGE RECOVERY Nočný krém 50 ml
6 660,00 €/1l
333,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)
1 696,80 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g
496,00 €/1kg
29,76 €
Predajca: lithuaniashop

Jeanne Piaubert Divinskin Omladzujúci denný a nočný krém na tvár 50ml
1 171,60 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Biofresh - Non krm s ruovm olejom 50 ml Regina Roses
171,80 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
629 600,02 €/1kg
31,48 €
Predajca: VISO

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Opravovanie, Upokojujúci, 50 g
1 666,20 €/1l
83,31 €
Predajca: Parfumtoi

Glykolový rozjasňujúci nočný krém (Glowing Night Cream) 50 ml
137,00 €/1l
6,85 €
Predajca: ALG-Outlet

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
697 333,35 €/1kg
41,84 €
Predajca: MANADA

Avon Anew Ultimate Night Cream Ujędrniający krem na noc, 50 ml
359,80 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Regeneračný krém proti starnutiu pleti Olay (50 ml)
636,80 €/1l
31,84 €
Predajca: somnia24

Alpa Francovka Lesana Alkoholový bylinný roztok 160ml
19,50 €/1l
3,12 €
Predajca: Glamperfeu

Nočný Anti-Aging Krém L'Oreal Paris Expert Veku 70+ 50ml
112,40 €/1l
5,62 €
Predajca: MANADA

Weleda 6821CH, Nočný krém, Ženy, Tvár, Anti-pigmentation, Hydratačný, Výživný, Relax, Posilnenie, 40 ml, Nádoba
631,25 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ryor Nočný krém s koenzýmom Q10 50 ml
194,80 €/1l
9,74 €
Predajca: Glamperfeu

Nočný krém Nivea Cellular proti pigmentovým škvrnám (50 ml)
1 079,00 €/1l
59,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Avene DermAbsolu nočný regeneračný balzam 40 ml
1 335,75 €/1l
53,43 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pure Gold La Prairie 60ml
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 086,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
176,71 €
Predajca: PerfumTraders
5 890,33 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
2 504,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Balmain Overnight Repair Serum intenzívne nočné sérum pre veľmi suché a poškodené vlasy 30 ml
103,74 €
Predajca: PerfumTraders
3 458,00 €/1l

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
528 428,56 €/1kg

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant
759,80 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 178,00 €/1l

Ahava Osmoter Nočný krém reagujúci na pokožku 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
56,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 131,20 €/1l