Abeille Royale Scalp & Hair – regeneračný a ochranný prípravok bez oplachovania Guerlain 150 ml
67,41 €
299,60 € / 1kg
plus 9,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aveda Invati Advanced Scalp Revitalizer635,40 €/1l
95,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml48 750,00 €/1kg
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml63,74 €/1l
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na vlasy Redist Argan Oil 400 ml31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Vichy Kondicionér Vichy Dercos Collagen 17 Filler Kondicionér 200 ml
108,65 €/1l
21,73 €
Predajca: VISO

ELVIVE EXTRAORDINARY OIL vyživujúci kondicionér 250 ml
39,24 €/1l
9,81 €
Predajca: Parfumtoi

Phyto Repair regeneračný kondicionér regeneračný kondicionér 175 ml
78,10 €/1kg
16,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Ziaja, Dvojfázový argánový kondicionér, 125 ml
43,04 €/1l
6,15 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,38 €
Predajca: MANADA

Pantene Intensive Repair kondicionér na vlasy 800 ml
13,91 €/1l
11,13 €
Predajca: LAVONIO

Xpel Medipure Hair & Scalp Conditioner 400 ml
4,35 €/1l
1,74 €
Predajca: NutraBestBG

Redken Acidic Moisture Concentrate bezoplachová starostlivosť s hydratačným účinkom 500 ml
160,21 €/1kg
83,63 €
Predajca: somnia24

Pantene Odżywka do włosów Miracle Volume 160 ml
28,69 €/1l
4,59 €
Predajca: LAVONIO

Nečistiaci kondicionér Salerm (1000 ml)
77,75 €/1l
77,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nacomi Odżywka odżywczo-regenerująca, 150 ml
46 722,22 €/1kg
8,41 €
Predajca: Katomix

Elseve Odżywka do włosów Total Repair, 200 ml
29 695,65 €/1kg
6,83 €
Predajca: MANADA

Lakmé K.Therapy Repair Repair Concentrate s vyživujúcim účinkom 8 x 8 ml
393,44 €/1l
25,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Sachajuan čistiaci kondicionér 50 ml
192,80 €/1l
9,64 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Orofluido kondicionér 50 ml
161,60 €/1l
8,08 €
Predajca: PerfumTraders

Nanoil Keratinová vlasová kondicionér s keratínom, 125ml
65 250,00 €/1kg
13,05 €
Predajca: MANADA

Moroccanoil Hydration Hydratačný kondicionér 70 ml
145 375,00 €/1kg
11,63 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento vlasový prípravok bez oplachovania využíva jedinečnú kombináciu 4 špeciálnych medov značky Guerlain a inovatívnej technológie Honey Bond-Protect Complexᵀᴹ. Účinne regeneruje a chráni vlasy pri teplotách až do 230 °C¹. Vďaka tejto starostlivosti sa zvyšuje odolnosť vlasov, efektívne sa minimalizuje krepatenie a dĺžky vlasov získavajú väčšiu definíciu. Medzi výhody patrí ochrana pred teplom až do 230 °C.¹ Ihneď po aplikácii sa krepatenie vlasov zníži o -98 %¹ a lámavosť vlasov o -77 %². Po uplynutí jedného mesiaca sa preukázalo, že štruktúra vlasov sa opraví o +64 %³ a lesk vlasov sa zvýši o +41 %³. ¹ Overená platnosť testu. ² Vyhodnotenie výsledkov po 8000 prečesaniach. ³ Klinické hodnotenie vykonané kaderníckym om na 31 ženách pri jednej aplikácii denne počas 28 dní.
- Hmotnosť
- 225 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), cetearylalkohol, glycerín, dimetikon, izopropyl myristát, behentrimóniový chlorid, cetyléster, parfum (vôňa), med, hydroxypropylguar hydroxypropyltrimóniový chlorid, fenoxyetanol, kyselina mliečna, pentaerytrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnámát, mliečna matka, extrakt z medu, extrakt z propolisu, benzoan sodný, sorbát draselný, kyselina citrónová, linalool, limonén, benzylsalicylát, kumarín, geraniol, citronellol, alfa-izometyl jonón
- Výrobca
- EAN kód
- 3346470620766
- Hmotnosť
- 225 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), cetearylalkohol, glycerín, dimetikon, izopropyl myristát, behentrimóniový chlorid, cetyléster, parfum (vôňa), med, hydroxypropylguar hydroxypropyltrimóniový chlorid, fenoxyetanol, kyselina mliečna, pentaerytrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnámát, mliečna matka, extrakt z medu, extrakt z propolisu, benzoan sodný, sorbát draselný, kyselina citrónová, linalool, limonén, benzylsalicylát, kumarín, geraniol, citronellol, alfa-izometyl jonón
- Výrobca
- EAN kód
- 3346470620766
Hodí sa k tomu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
50,00 €/1l
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml
268,50 €/1l
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér na oživenie farby Platinum Blonde 251 ml
66,14 €/1l
16,60 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
177,19 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
23,50 €/1l
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Sel Artistic Flair Dvojfázový Kondicionér 450Ml
27,20 €/1l
12,24 €
Predajca: Tersorte

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
19,27 €/1l
19,27 €
Predajca: MANADA

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
190,25 €/1l
38,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €/1l
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

System Professional Color Save Bi-Phase Conditioner bezoplachový kondicionér pre farbené vlasy 185 ml
108,92 €/1l
21,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Rekonštruktívny Eliksír na Vlasy, 100ml
65 600,00 €/1kg
13,12 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačným účinkom 1000 ml
53,03 €/1l
53,03 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml
33,33 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

GK Hair Deep Conditioner vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 1000 ml
84,81 €/1l
84,81 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pre blond vlasy 150 ml
86,33 €/1l
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Pantene Intensive Repair kondicionér na vlasy 800 ml
13,91 €/1l
11,13 €
Predajca: LAVONIO

TENAX SPA 8004395280025, Vosk na vlasy, 125 ml, Muži, Hrniec, Fixačný, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
96,48 €/1l
12,06 €
Predajca: TR8

Maria Nila Head & Hair Heal Conditioner ochranný kondicionér pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
55,55 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Kondicionér na zahusťovanie rias RevitaLash 250 ml
111,96 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Depot, 200 Hair Treatments No. 202, Botanical Complex, Hair Leave-In Conditioner, 100 ml
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Kondicionér Sebamed dodáva objem a hydratuje 200ml
25,50 €/1l
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TRESemme Silky&Smooth kondicionér na kučeravé vlasy 828 ml
13,27 €/1l
12,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilňujúci kondicionér proti vypadávaniu vlasov 200ml
28,81 €/1kg
28,81 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Sebastian Professional Potion 9 150ml
230,47 €/1l
34,57 €
Predajca: Denpoli-Venda

Ducray Anaphase+ Strengthening Conditioner posilňujúci kondicionér pre rednúce vlasy 200 ml
86,95 €/1l
21,60 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,39 €
Predajca: Pharmacygreek

We are Paradoxx, Repair, Hair Leave-In Conditioner, Nourishing & Softening, 250 ml
36,56 €/1kg
18,28 €
Predajca: NutraBestBG

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
14,63 €/1l
14,63 €
Predajca: MANADA
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l