4,9



Na základe 33 hodnotení
Objem:
390 ml- 200 ml
- 390 ml
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilujúci šampón proti lupinám pre suché a farbené vlasy Refill 390 ml
30,63 €
30 630,00 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml61 705,88 €/1kg
10,49 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml90 111,11 €/1kg
8,11 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Chronologiste Bain 1000 ml - Proti lupinám - Pre212,85 €/1l
212,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normálne až mastné vlasy ) 200ml
65 541,67 €/1kg
15,73 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2v1 Dermatologický šampón a kondicionér proti lupinám 390 ml
21 880,00 €/1kg
21,88 €
Predajca: NutraBestBG

Kallos Plex Bond Builder Shampoo posilňujúci šampón na suché a poškodené vlasy 1000 ml
6,88 €/1l
6,88 €
Predajca: T3S_Shop

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
97 100,00 €/1kg
19,42 €
Predajca: MANADA

Layrite Daily Shampoo 1000 ml
35,20 €/1l
35,20 €
Predajca: Tersorte

Vichy Dercos Energy+ Szampon wzmacniający, zapas, 500 ml
59 309,09 €/1kg
32,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vichy Dercos Oil Correct Normalizujúci šampón na mastné vlasy a pokožku hlavy, 200 ml
112,60 €/1l
22,52 €
Predajca: somnia24

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampón na poškodené vlasy 250ml
70 000,00 €/1kg
18,90 €
Predajca: MANADA

Šampón Selsun - starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
264,75 €/1l
31,77 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,75 €/1l
21,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Mineral Soft & Fortifying Shampoo pre každodenné použitie 400 ml
40,35 €/1l
16,14 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilňujúci šampón pre objem a posilnenie vlasov 250 ml
25 560,00 €/1l
25,56 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Vichy, Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, skóra wrażliwa, 200 ml
99,10 €/1l
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Vichy, Dercos Szampon ultrakojący włosy suche, 200 ml
84 350,00 €/1kg
16,87 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Neogenic Szampon 200 ml
93 191,49 €/1kg
21,90 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Vichy z kolekcie Dercos boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce suché vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 390 ml.
teraz Vichy šampón Vichy Decros Anti-Roos Shampoo Droog Hair Refill 390ml na Beauty Plaza.
teraz Vichy šampón Vichy Decros Anti-Roos Shampoo Droog Hair Refill 390ml na Beauty Plaza.
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 390 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 3337875902847
- Číslo od výrobcu
- 60938
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 390 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 3337875902847
- Číslo od výrobcu
- 60938
Hodí sa k tomu

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
60,15 €/1l
23,46 €
Predajca: MANADA

MANNOL Motorový olej 7501 Classic 10W-40 - 4L
27,24 €
Predajca: Msplanet

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

bezpečnostná sieť pre mačky lionto, bezpečnostná sieť na balkóny, okná a terasy odolná proti roztrhnutiu a UV žiareniu, vrátane upevňovacej sady, 3x4 m
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vichy Dercos Densi-Solutions Obnovujúci zahusťujúci balzam 200 ml
27 820,00 €/1kg
27,82 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2v1 Dermatologický šampón a kondicionér proti lupinám 390 ml
21 880,00 €/1kg
21,88 €
Predajca: NutraBestBG

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

INF Stylusové pero 2 v 1 s funkciou písania Biele 1-balenie
8,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Vichy Dercos Energy+ Szampon wzmacniający, zapas, 500 ml
59 309,09 €/1kg
32,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
10,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Vichy Dercos Anti-Dandruff Normal To Oily Hair Dermatological Shampoo čistiaci šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy Refill 390 ml
26 230,00 €/1kg
26,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normálne až mastné vlasy ) 200ml
65 541,67 €/1kg
15,73 €
Predajca: MANADA

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
97% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
97%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčam
Objem 0,39 l
Veľmi odporúčaný šampón proti lupinám. Pri použití podľa návodu má veľmi dobrý účinok a spoľahlivo redukuje lupiny. S výsledkom som absolútne spokojný. Rovnako aj s pomerom ceny a kvality.
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milá
Objem 0,39 l
Tento šampón milujem. Roky som bojovala s lupinami a svrbením pokožky hlavy, kúpila som si ho na odporúčanie a doslova mi to zmenilo život.
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,39 l
Mal som problémy s lupinami a svrbením, a už po jednom umytí zmizli. Ďakujem!
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne perfektné
Objem 0,39 l
Mal som problémy s lupinami a svrbením, ale po jednom umytí zmizli. Ďakujem!
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,39 l
Najlepší prostriedok proti lupinám
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé pre citlivú pokožku hlavy
Objem 0,39 l
Nie je úplne lacný, ale dobre pomáha pri citlivej pokožke hlavy - žiadne lupiny, žiadne svrbenie.
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem ho len odporučiť
Objem 0,39 l
Šampón môžem len odporučiť, funguje skvele na prvýkrát.
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,39 l
Veľmi dobrá kvalita a účinok odporúčame
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l