4,6



Na základe 165 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml293,00 €/1l
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 750,00 €/1l
175,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 044,50 €/1l
104,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ahmed Al Maghribi Bin Shaikh Extrait de Parfum 90 ml UNISEX
863,11 €/1l
77,68 €
Predajca: somnia24

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Extrait de Parfum 60 ml (unisex)
734,17 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Exotic - EDP, 100 ml
242,00 €/1l
24,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kaaf Noir - Ahmed Al Maghribi - Parfumový extrakt - 100 ml - Unisex
505,70 €/1l
50,57 €
Predajca: somnia24

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,10 €/1l
36,31 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
- Model
- Kaaf Extrait De Parfum
- Hmotnosť
- 1.153 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol Denat., Parfum (vôňa), Aqua (voda), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- Ahmed Al Maghribi
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290360616346
- Model
- Kaaf Extrait De Parfum
- Hmotnosť
- 1.153 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol Denat., Parfum (vôňa), Aqua (voda), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- Ahmed Al Maghribi
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290360616346
Hodí sa k tomu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
260,88 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Eau de Parfum EDP 60ml
956,17 €/1l
57,37 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
298,50 €/1l
29,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
763,50 €/1l
61,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,10 €/1l
36,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
486,88 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,00 €/1l
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
295,00 €/1l
29,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%21% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
21%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia vôňa za tie peniaze
Objem 0,08 l
Účinnosť počas celého dňa, čo je neuveriteľné. Mala som ju na sebe o 13:00 a ešte v noci tak silno voňala, že som nemohla spať a musela som si umyť krk. Bolo ju cítiť ešte aj na druhý deň ráno. Samotná vôňa je veľmi luxusná, nosila by som ju len k obleku, ani košeľa nestačí. Veľmi korenistá a svieža, ale aj sladká a drevitá.
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa ako zo sna! Absolútne odporúčanie kúpiť
Objem 0,06 l
Z tohto parfumu som absolútne nadšená! Kombinácia oudu a ruže je dokonale vyvážená a vonia veľmi elegantne. Výdrž je fantastická - vôňa vydrží na oblečení a pokožke celý deň. Často sa ma pýtajú, aký parfum mám na sebe. Za túto cenu je kvalita vynikajúca. Kúpila som si ho na špeciálne príležitosti a som s ním stopercentne spokojná!
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum je top
Objem 0,1 l
Parfém je veľmi dobrý a v mojich očiach vonia ako veľmi kvalitný a drahý šampón. Jediná nevýhoda je, že po necelom dni som už parfum nevnímala a tak som ho použila trochu priveľa, takže 1-2x denne 1 sprej na oblasť, takže pre mňa bol ideálny
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa je 9 z 10
Objem 0,08 l
Laathani je naozaj skvelý parfém, najmä pre oudové začiatočníčky. Keďže poznám aj pravé oudové granáty, tento je pre zmenu veľmi príjemný v kombinácii s mierne sladkou vodno-športovou sviežosťou a považujem ho za elegantný a veľmi kvalitný.
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Objem 0,1 l
Táto vôňa prekvapí svojím sviežim a mierne ovocným zložením, ktoré je ideálne na každodenné nosenie, najmä v teplejších mesiacoch.
Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasne krásna vôňa
Objem 0,1 l
Kvalita a výdrž parfému sú veľmi dobré. Cena je skvelá. Dodanie je ešte lepšie.
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
10/10
Objem 0,1 l
Vydrží super dlho (24H), aj po sprchovaní ju stále slabo cítite, ak si ju najprv dostatočne priblížite k pokožke a vôni. Len jedno slovo: Aura!
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super a rýchle doručenie. Ďakujem
Objem 0,1 l
Všetko super a rýchle doručenie. Ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l