SucceBuy 28-palcové kliešte na zdvíhanie dreva - Robustné kliešte so 4 pazúrmi, nosnosť 1000 libier, dizajn orlích pazúrov na všestranné lesnícke práce

15%zľava
Poukaz je aktivovaný
92%
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
92%
Zľavu poskytuje SucceBuy-Official-Store-EU
Zľavu poskytuje SucceBuy-Official-Store-EU
102,99 €
Cena bez poukazu: 102,99 €

87,54 €-15%

7,57 € / 1kg

Doprava zdarma

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Príslušenstvo pre hospodárske zvieratá a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lesnícke zdvíhacie kliešte, nosnosť 1500 kg, dostupné vo veľkostiach 25 palcov a 28 palcov , 28 palcov
Lesnícke zdvíhacie kliešte, nosnosť 1500 kg, dostupné vo veľkostiach 25 palcov a 28 palcov , 28 palcov
0,15 €/1kg
243,99 €
-15,00 €
228,99 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
56,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
139,99 €
-16,00 €
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Stojan na hovädzí dobytok, stojan na strihanie 51 x 23 palcov Stojan na strihanie dobytka pre kozy
Stojan na hovädzí dobytok, stojan na strihanie 51 x 23 palcov Stojan na strihanie dobytka pre kozy
11,88 €/1kg
220,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zerbaco
Obrázok produktu pre Elektrické rameno navijaka, nosnosť 600 kg, nastavenie uhla 180°, 1320 lbs
Elektrické rameno navijaka, nosnosť 600 kg, nastavenie uhla 180°, 1320 lbs
0,14 €/1kg
82,99 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Profesionálne lesnícke kliešte VEVOR 609-710 mm, rotačné oceľové kliešte na drevo, nosnosť 453 kg, ozubené čeľuste, kliešte na drevo, hákové kliešte pre nákladné vozidlá, traktory, trakare
Profesionálne lesnícke kliešte VEVOR 609-710 mm, rotačné oceľové kliešte na drevo, nosnosť 453 kg, ozubené čeľuste, kliešte na drevo, hákové kliešte pre nákladné vozidlá, traktory, trakare
7,43 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
100,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy 36-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, oceľový drapák so 4 pazúrmi, nosnosť 3300 libier, otočná konštrukcia s pazúrmi, odvoz dreva pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
SucceBuy 36-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, oceľový drapák so 4 pazúrmi, nosnosť 3300 libier, otočná konštrukcia s pazúrmi, odvoz dreva pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
7,35 €/1kg
124,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy 32-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, ťažká prevádzka, nosnosť 1543 libier, konštrukcia s 2 pazúrmi pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
SucceBuy 32-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, ťažká prevádzka, nosnosť 1543 libier, konštrukcia s 2 pazúrmi pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
6,37 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,99 €
3% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Hák na drevo 28 palcov - 4-drápový drapák na drevo pre kliešte na ťažbu dreva - 2205 lbs
Hák na drevo 28 palcov - 4-drápový drapák na drevo pre kliešte na ťažbu dreva - 2205 lbs
9,25 €/1kg
147,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bancros
Obrázok produktu pre Hák na drevo 28 palcov 4-drápové drapáky na drevo pre kliešte na ťažbu dreva 2205 lbs
Hák na drevo 28 palcov 4-drápové drapáky na drevo pre kliešte na ťažbu dreva 2205 lbs
6,37 €/1kg
101,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ucohome
Obrázok produktu pre Profesionálne kliešte VEVOR na výrub stromov, 609-710 mm s 2 čeľusťami, nosnosť 500 kg, rotačné ťažné kliešte, dizajn orlích pazúrov, pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
Profesionálne kliešte VEVOR na výrub stromov, 609-710 mm s 2 čeľusťami, nosnosť 500 kg, rotačné ťažné kliešte, dizajn orlích pazúrov, pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
7,08 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Timberjack 46,5 palcový zdvihák na ťažké drevo pre guľatinu s maximálnym priemerom 15 palcov
Timberjack 46,5 palcový zdvihák na ťažké drevo pre guľatinu s maximálnym priemerom 15 palcov
15,71 €/1kg
94,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Obrázok produktu pre 28-palcové kliešte na zdvíhanie polien 2 pazúry  Masívny oceľový grapple Otočný zdvihák na polená
28-palcové kliešte na zdvíhanie polien 2 pazúry Masívny oceľový grapple Otočný zdvihák na polená
13,76 €/1kg
89,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Obrázok produktu pre 24-palcové kliešte na zdvíhanie kameňov 2-ramenné oceľové kliešte na kamene Otočný drapák na polená
24-palcové kliešte na zdvíhanie kameňov 2-ramenné oceľové kliešte na kamene Otočný drapák na polená
14,46 €/1kg
302,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Obrázok produktu pre Stojan na kozy - Stojan na strihanie 51x23 palcov - Profesionálny stojan na strihanie dobytka
Stojan na kozy - Stojan na strihanie 51x23 palcov - Profesionálny stojan na strihanie dobytka
5,24 €/1kg
305,99 €
-44,00 €
261,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bancros
Obrázok produktu pre Zdvíhač kameňa a dosiek - XYT-F uchopovacie kliešte - Nosnosť 300 kg - Na kameň, betón, drevo - Ručné prepravné kliešte - Žltá farba
Zdvíhač kameňa a dosiek - XYT-F uchopovacie kliešte - Nosnosť 300 kg - Na kameň, betón, drevo - Ručné prepravné kliešte - Žltá farba
230,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Articuna
Obrázok produktu pre Multifunkčné kliešte na kopytá z nehrdzavejúcej ocele pre chov dobytka
Multifunkčné kliešte na kopytá z nehrdzavejúcej ocele pre chov dobytka
98,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Ručný reťazový kladkostroj, mangánová oceľ G80, nosnosť 1000 kg, 1 T, 4 m
Ručný reťazový kladkostroj, mangánová oceľ G80, nosnosť 1000 kg, 1 T, 4 m
6,15 €/1kg
87,99 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Drevený pazúr, 28-palcový 4-pazúrový drapák na drevo pre drevářské kliešte, otočné oceľové kliešte na zdvíhanie dreva, dizajn Eagle Claws s nosnosťou 2205 libier/1000 kg pre traktory, ATV, nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky
Drevený pazúr, 28-palcový 4-pazúrový drapák na drevo pre drevářské kliešte, otočné oceľové kliešte na zdvíhanie dreva, dizajn Eagle Claws s nosnosťou 2205 libier/1000 kg pre traktory, ATV, nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky
156,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions
Obrázok produktu pre Kerbl ohlávka pre ovce + barany kožená
Kerbl ohlávka pre ovce + barany kožená
136,35 €/1kg
43,90 €
-2%
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vysoký výkon

Tento kliešť na drevo dokáže bez námahy zdvihnúť až 1000 kg, čím fyzickú záťaž a zvyšuje efektivitu pri ťažkých úlohách. Vďaka nemu je manipulácia s veľkými bremenami hračkou.

Všestranná manipulácia

Kliešte na zdvíhanie guľatiny vám umožnia jednoduchú manipuláciu s rôznymi materiálmi. Ušetríte čas a energiu a výrazne zvýšite svoju produktivitu.

Bezproblémová kompatibilita

Či už obsluhujete nákladné vozidlo, terénne vozidlo alebo traktor, tieto kliešte zabezpečia hladké a bezchybné spojenie. To vám umožní pracovať efektívnejšie a ušetriť drahocenný čas pri každej práci.

Robustná a bezpečná konštrukcia

Kliešte sú navrhnuté tak, aby boli pevné a robustné a poskytovali spoľahlivý výkon a bezpečnosť. Zabezpečujú bezpečnú manipuláciu s akýmkoľvek bremenom a zaisťujú bezpečnú prácu.

Užívateľsky prívetivý dizajn

Vďaka intuitívnemu dizajnu je ovládanie jednoduché a ľahké. únavu, umožňuje zdvíhať ťažké bremená bez väčšej námahy a zvyšuje vaše pohodlie a efektivitu.

Dlhotrvajúca odolnosť

Červená prášková farba nielen zlepšuje vzhľad, ale poskytuje aj dodatočnú vrstvu ochrany proti korózii a hrdzi. Vďaka tomu majú kliešte dlhú životnosť a zostávajú odolné v priebehu času.

Špecifiká

  • Hlavný materiál: 45# oceľ Veľkosť rukoväte: 24 palcov (609 mm) Maximálna veľkosť otvoru: 28 palcov (710 mm) Statická nosnosť: 1000 libier (453 kg) Dynamická nosnosť: 800 libier (362 kg) Rozmery výrobku: 640 x 310 x 1250 mm / 25,20 x 12,20 x 49,21 palcov Hmotnosť výrobku: 13,6 kg / 29,98 libier Číslo modelu výrobku: 4SC28/li&gt

Obsah balenia

  • 1 x kliešte na zdvíhanie polien
Hmotnosť
13600 g
EAN kód
8721334092005
Výrobca
SucceBuy

Hmotnosť
13600 g
EAN kód
8721334092005
Výrobca
SucceBuy
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Profesionálne lesnícke kliešte VEVOR 609-710 mm, rotačné oceľové kliešte na drevo, nosnosť 453 kg, ozubené čeľuste, kliešte na drevo, hákové kliešte pre nákladné vozidlá, traktory, trakare
Profesionálne lesnícke kliešte VEVOR 609-710 mm, rotačné oceľové kliešte na drevo, nosnosť 453 kg, ozubené čeľuste, kliešte na drevo, hákové kliešte pre nákladné vozidlá, traktory, trakare
7,43 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
100,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR profesionálny drapák na ťažbu dreva 710-812 mm, rotačný oceľový drapák na ťažbu dreva, nosnosť 1000 kg, ozubené čeľuste, drapák na drevo, vlečný drapák, hákový drapák pre traktory, vozíky
VEVOR profesionálny drapák na ťažbu dreva 710-812 mm, rotačný oceľový drapák na ťažbu dreva, nosnosť 1000 kg, ozubené čeľuste, drapák na drevo, vlečný drapák, hákový drapák pre traktory, vozíky
6,84 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
114,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy 36-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, oceľový drapák so 4 pazúrmi, nosnosť 3300 libier, otočná konštrukcia s pazúrmi, odvoz dreva pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
SucceBuy 36-palcové kliešte na zdvíhanie dreva, oceľový drapák so 4 pazúrmi, nosnosť 3300 libier, otočná konštrukcia s pazúrmi, odvoz dreva pre nákladné vozidlá, traktory, vysokozdvižné vozíky
7,35 €/1kg
124,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR kliešte na drevo 812-914 mm, zdvíhacie kliešte, rotačné oceľové kliešte na drevo, ťažné kliešte, nosnosť 1500 kg, ozubené čeľuste, uchopovač dreva, baliace kliešte, hákové kliešte na nákladné autá a vozíky
VEVOR kliešte na drevo 812-914 mm, zdvíhacie kliešte, rotačné oceľové kliešte na drevo, ťažné kliešte, nosnosť 1500 kg, ozubené čeľuste, uchopovač dreva, baliace kliešte, hákové kliešte na nákladné autá a vozíky
7,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
124,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Husqvarna 120 Mark II benzínová reťazová píla 1,4 kW 38 cm³ 35 cm ( 967861903 )
Husqvarna 120 Mark II benzínová reťazová píla 1,4 kW 38 cm³ 35 cm ( 967861903 )
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
214,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH
Obrázok produktu pre Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 23
529,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre VEVOR Záťažové háky Gabelzinken 3000Kg zošívačka Gabelstapler Palettengabel 3T
VEVOR Záťažové háky Gabelzinken 3000Kg zošívačka Gabelstapler Palettengabel 3T
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
120,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre TZS First Austria FA-5047, Stredná, Elektrická rúra, 60 L, 2000 W, 100 - 230 °C, Na pracovnú dosku
TZS First Austria FA-5047, Stredná, Elektrická rúra, 60 L, 2000 W, 100 - 230 °C, Na pracovnú dosku
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 53
350,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VEVOR Profi lesnícke kliešte 710-812 mm, 2 čeľuste, oceľ, zdvíhacie kliešte, nosnosť 700 kg, ozubené čeľuste, ťažné kliešte, hákové kliešte pre nákladné vozidlá
VEVOR Profi lesnícke kliešte 710-812 mm, 2 čeľuste, oceľ, zdvíhacie kliešte, nosnosť 700 kg, ozubené čeľuste, ťažné kliešte, hákové kliešte pre nákladné vozidlá
6,62 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Rommelsbacher BG 1805/E, Nerezová oceľ, Otočné, 1800 W, 515 mm, 415 mm, 360 mm
Rommelsbacher BG 1805/E, Nerezová oceľ, Otočné, 1800 W, 515 mm, 415 mm, 360 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 66
197,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre SucceBuy 32-palcové kliešte na zdvíhanie dreva - Robustné kliešte so 4 pazúrmi, nosnosť 2200 libier, dizajn s orlím pazúrom na efektívne lesnícke práce
SucceBuy 32-palcové kliešte na zdvíhanie dreva - Robustné kliešte so 4 pazúrmi, nosnosť 2200 libier, dizajn s orlím pazúrom na efektívne lesnícke práce
7,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
117,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy sada 10 hliníkových profilov 2020 drážkových profilov lineárne vedenie 2000 mm
SucceBuy sada 10 hliníkových profilov 2020 drážkových profilov lineárne vedenie 2000 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
247,99 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Lesnícka svorka VEVOR, 609 mm, 2-čeľusťová zdvíhacia svorka, nosnosť 500 kg, ozubená čeľusť, háková svorka na kamenné a mramorové bloky
Lesnícka svorka VEVOR, 609 mm, 2-čeľusťová zdvíhacia svorka, nosnosť 500 kg, ozubená čeľusť, háková svorka na kamenné a mramorové bloky
0,37 €/1kg
183,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Lesnícke kliešte Wiltec na kmene stromov do 600 mm, ťažná sila 800 kg, kliešte na drevo, zdvíhacie kliešte, baliace kliešte so 4 upínacími tŕňmi
Lesnícke kliešte Wiltec na kmene stromov do 600 mm, ťažná sila 800 kg, kliešte na drevo, zdvíhacie kliešte, baliace kliešte so 4 upínacími tŕňmi
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 261
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Pevný, pekne vyrobený.
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Vulpes Goods skener mikročipov pre zvieratá, čítačka čipov pre všetky zvieratá a domáce zvieratá, čítačka čipov, vrátane cestovnej tašky, ISO11784/85/FDX-B, verzia PRO.
Vulpes Goods skener mikročipov pre zvieratá, čítačka čipov pre všetky zvieratá a domáce zvieratá, čítačka čipov, vrátane cestovnej tašky, ISO11784/85/FDX-B, verzia PRO.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
49,95 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: VulpesGoods
454,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Agrarzone Mobilný kurník „The Egg Palace“ z plastu
Agrarzone Mobilný kurník „The Egg Palace“ z plastu
989,00 €
Predajca: Agrarzone
16,59 €/1kg
Obrázok produktu pre GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomaceous earth prášok pre kurčatá a podstielku
GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomaceous earth prášok pre kurčatá a podstielku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 48
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
2,20 €/1kg
Obrázok produktu pre GiDeli Diatomaceous earth 500 g - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
GiDeli Diatomaceous earth 500 g - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
19,98 €/1kg
Obrázok produktu pre ACXIN sada agility vybavenia pre psov Prekážky s tyčami pre psy, skákací kruh prekážková tyč Výškovo nastaviteľná sada agility
ACXIN sada agility vybavenia pre psov Prekážky s tyčami pre psy, skákací kruh prekážková tyč Výškovo nastaviteľná sada agility
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
60,99 €
Doprava zdarma6% poukaz
Predajca: BojiaHome
17,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Kurník Wiltec 1520 x 520 x 920 mm červeno-biely s voľným výbehom a hniezdiskom z jedľového dreva, kurník s prístreškom, mriežkou a pozinkovaným zásobníkom na trus
Kurník Wiltec 1520 x 520 x 920 mm červeno-biely s voľným výbehom a hniezdiskom z jedľového dreva, kurník s prístreškom, mriežkou a pozinkovaným zásobníkom na trus
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
Súprava na dojenie kôz a oviec Prenosný elektrický dojací stroj (pre kozy)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
139,99 €
-16,00 €
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
56,88 €/1kg
Obrázok produktu pre Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 43 cm Dvierka pre kurčatá
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 43 cm Dvierka pre kurčatá
129,90 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre Agrarzone Vonkajšie hniezdo pre sliepky s 5 priehradkami
Agrarzone Vonkajšie hniezdo pre sliepky s 5 priehradkami
129,99 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre GiDeli Diatomaceous earth 30 kg - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
GiDeli Diatomaceous earth 30 kg - Čistý prášok diatomaceous earth proti roztočom
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
1,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Rezacia súprava Moser typ 1245 D: 9 mm, Š: 47 mm 1225-5880
Rezacia súprava Moser typ 1245 D: 9 mm, Š: 47 mm 1225-5880
86,32 €
Predajca: e-zooo_com
431,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 30 cm Dvierka pre kurčatá
Agrarzone Automatická klapka pre kurčatá Batéria s posúvačom 40 x 30 cm Dvierka pre kurčatá
124,90 €
Predajca: Agrarzone
Obrázok produktu pre Diatomaceous earth for chickens 10kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
Diatomaceous earth for chickens 10kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,99 €
-20%
28,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Diatomaceous earth for chickens 20kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
Diatomaceous earth for chickens 20kg - 100% prírodná diatomaceous earth Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, bezpečná a účinná v boji proti škodcom - ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
51,99 €
-11%
46,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Diatomacia zemina pre kurčatá 30 kg - 100% prírodná 3x10 kg Diatomacia zemina Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, Bezpečná a účinná v boji proti škodcom - Ideálna pre kurníky
Diatomacia zemina pre kurčatá 30 kg - 100% prírodná 3x10 kg Diatomacia zemina Jemná pre záhradníctvo, technické aplikácie a chov zvierat, Bezpečná a účinná v boji proti škodcom - Ideálna pre kurníky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,99 €
-5%
64,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
2,16 €/1kg