4,4



Na základe 51 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml4 353,50 €/1l
435,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Qatar Perfumy, 50 ml6 807,40 €/1l
340,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Ébene Edp 90ml
322,22 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Maison Alhambra Your Touch Amber EDP 100 ml M
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Chic Velvet Vert Secret Edp 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Encode Mountain Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra/Luxe Emerald Parfumovaná voda 100 ml
333,40 €/1l
33,34 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Your Touch Tobacco EDP 100 ml
226,40 €/1l
22,64 €
Predajca: FragraDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda Maison Alhambra True Word 100 ml je výrazná ženská vôňa. Na pokožke leží ako úprimný kompliment - jemná, štýlová a plná charakteru. Určená pre ženu. Miluje jasné slová bez toho, aby stratila svoju jemnosť. Táto vôňa spája jemné kvetinové tóny s jemnou hrejivosťou a vytvára tak harmonický a nezabudnuteľný podpis. Vrchná nóta parfumovanej vody Maison Alhambra True Word 100 ml sa otvára jemnou sviežosťou. Vôňa pripomína čerstvo narezané kvety. V srdci sa rozvonia jemný, púdrový akord, ktorému dominuje kosatec a biely jazmín. Tento kvetinový stred je doplnený krémovým základom z vanilky, pižma a jemných drevín, ktorý poskytuje dlhotrvajúcu zmyselnú hĺbku. Úvod charakterizujú svieže citrusové tóny a aromatická levanduľa. Táto kombinácia vytvára povzbudzujúci začiatok, ktorý je mužný a zároveň príjemne moderný. V srdci sa rozvíjajú pikantné tóny škorice, muškátového orieška a kardamónu. Tie dodávajú vôni hĺbku, hrejivosť a mierne orientálny nádych, ktorý ukazuje charakter. Základné tóny fazule tonka, vanilky a drevitých akordov parfém dokonale završujú. Vrchné tóny: Kvetinová sviežosť, zelené tóny. Srdcové tóny: kosatec, biely jazmín. Základné tóny: Vanilka, biele pižmo, dreviny. Kategória vône: Kvetinová, púdrová, elegantná
Parfumovaná voda značky bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfumovaná voda značky bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290362340959
- Číslo od výrobcu
- 2066881
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290362340959
- Číslo od výrobcu
- 2066881
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Lail Maleki Moroccon Blue parfémovaná voda unisex 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
260,88 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,00 €/1l
27,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
229,80 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Nasheet parfémovaná voda unisex 100 ml
178,50 €/1l
17,85 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Amaran Fakhama Unlimited unisex parfumovaná voda 100 ml
281,90 €/1l
28,19 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
69% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
69%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Objem 0,1 l
Kúpila som si Avant Ruby ako dvojičku vône v nádeji, že Maison Alhambra tu odviedol dobrú prácu. A áno, vôňa je podobná. Má to však háčik: hneď po nastriekaní na seba cítim alkohol, ktorý sa našťastie rýchlo vyparí a zostane po ňom len samotná pyramída vône. Na začiatku je jasne prítomná čerešňa a ružové korenie jej dodáva pikantný nádych. O niečo ďalej si všimnem svoju obľúbenú pivóniu. Ruža zahalí celú pyramídu do ľahkej hmly. Priala by som si, aby vôňa vydržala dlhšie. Musím ju nanášať opakovane každé dve až tri hodiny, aby som si všimla krásne vrchné tóny. Ťažko sa mi hodnotí siláž. Celkovo sa mi však veľmi páči. Nádherná vôňa na jar a leto.
Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hladká, ovocná alternatíva Elysium so silným výkonom
Objem 0,1 l
Veľmi sa mi páči vôňa OG - je to presne tá svieža, elegantná DNA, ktorá ma oslovuje. Spectrum to celé interpretuje s trochu hladším, mierne ovocno-kvetinovým nádychom. Celkovo je vôňa o niečo guľatejšia a jemnejšia bez toho, aby stratila svoj svieži charakter. Výkon je na túto kategóriu absolútne solídny: približne 6-8 hodín výdrže so slušnou projekciou v prvých hodinách. Za túto cenu tu dostanete naozaj veľa. Ak máte radi OG DNA, ale hľadáte o niečo jemnejšiu a prístupnejšiu verziu, toto je dobrá voľba. Záver: Veľmi dobrý pomer ceny a kvality, príjemné vystupovanie - jednoznačné odporúčanie pre fanúšikov tejto vône.
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa za dobrú cenu!
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie cez obchod Fragra.de! Pozrite si ich internetový obchod, majú naozaj skvelý výber produktov od Maison Alhambra a Lattafa! A teraz k parfému: výdrž minimálne 5 hodín, nastriekal som si ho na poludnie a stále pekne vonia. Kto má rád jemnú vôňu kadidla, môže si ho bez obáv kúpiť. Pre mňa absolútna 9/10!
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Skvelý parfém
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Objem 0,06 l
Parfém je skvelý, bol pre môjho manžela a je veľmi blízky originálu.
Hodnotenie z 28. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne.
Objem 0,1 l
Veľmi pekný parfum. Super rýchle dodanie. A vďaka za darček. :)
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Objem 0,1 l
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Objem 0,1 l
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l