4,3



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUESS HWBG96 72250 NOELLE II TOTE Hnedá146,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
GUESS HWNY94 96170 SHOULDER BAG Čierna201,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dámska čierna kabelka Guess Jeans132,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guess Kabelky bg967207belattlbuni139,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

GUESS Tasche Damen Polyurethan Schwarz GR59458 - Größe: Einheitsgröße
123,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

VALENTINO BAGS ZERO RE Čierna
78,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámska kabelka Kožená taška Shopper Dámske kabelky Školské tašky cez rameno Peňaženky (čierne)
29,58 €
Predajca: odsellingaaa

GUESS Shopper z umelej kože Eco Brenton Tote black
231,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

VALENTINO Tašky Taška cez rameno z umelej kože Alexia Hobo Bag nero
101,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valentino kabelka Alexia, nositeľná v ruke
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LuckyBag

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

Guess Kabelky accessories58875
177,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Crossbody taška Valentino VBS3KK02R-TAUPE pre Dámske
162,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

MICHAEL KORS JET SET ITEM Biela
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Aboutbag

Dámska kabelka Guess HWESG951020-CLO
150,55 €
Predajca: Rejnok

Guess Kabelky Lefia, 44190BLA
112,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kabelka Guess PG934909 pre Dámske
188,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

GUESS CALISTA 2 IN 1 MINI TO Čierna
136,00 €
Predajca: Zianshop

MICHAEL KORS JET SET ITEM Čierna
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Aboutbag

Cessily - taška cez rameno 26 cm
101,96 €
-10,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,76 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Elegantná a praktická |Taška cez rameno Noelle II Top Zip
Taška cez rameno značky Guess spája moderný dizajn s praktickými detailmi a je ideálnym spoločníkom na každý deň. Nastaviteľná odnímateľná rukoväť ponúka všestranné možnosti nosenia, takže si tašku môžete prispôsobiť svojim potrebám.
Taška je vyrobená z robustného a štýlového 100 % polyuretánu a ponúka dlhotrvajúcu kvalitu. Hlavný priestor sa bezpečne uzatvára na zips a má tri priehradky na prehľadné usporiadanie. Na zadnej strane sa nachádza ďalšia priehradka na zips, ktorá je ideálna na drobné nevyhnutnosti.
Vystužená základňa poskytuje dodatočnú stabilitu a odolnosť. Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu je táto taška cez rameno značky Guess štýlovým doplnkom, ktorý dokonale spája funkčnosť a eleganciu.
Model: Taška cez rameno Noelle II s horným zipsom
Číslo výrobcu: HWZG9672180
Materiál: Vonkajší: 100 % polyuretán, vnútorný: 100 % polyester
Priehradky: 1:
- materiál: 1 hlavná priehradka so zipsom
- 1 vrecko na zips na zadnej strane
- 3 vrecká na karty v hlavnej priehradke
Rôzne:
- Taška cez rameno sa uzatvára na zips
- 1 odnímateľné a nastaviteľné držadlo
- Prívesok s logom na spodnej časti rukoväte
- zosilnená základňa
- vystužené okraje
- Rozsah dodávky: taška cez rameno GUESS so štítkom, 1 rukoväť, 1 prívesok s logom, 1 vrecko na prach
- Logo GUESS je jasne viditeľné
- V x Š x H (cm): približne 15 x 28 x 6
Pozdravte štýlovú tašku cez rameno Noelle II od značky Guess! Módna spoločníčka pre ženy, ktoré si potrpia na štýl, spája formu s funkčnosťou. Je vyrobená z robustného polyuretánu, je odolná a ľahko sa čistí. Priehradka na zips a početné priehradky na kreditné karty vám umožnia mať svoje veci usporiadané. Zips, praktické a ľahko prístupné zapínanie, udrží vaše veci v bezpečí. Sortiment dopĺňa stredne dlhý ramenný popruh, ktorý poskytuje bezkonkurenčný komfort pri nosení. Nevyhnutná voľba na vašom nákupnom zozname! Vzhľad modernej ženy nie je kompletný bez tašky cez rameno Guess Noelle II.
Materiál : Polyuretán
Vonkajšie rozmery (DxŠxV) : 28 cm x 15 cm x 6 cm
Hmotnosť v kg : 0,468 kg
Guess Noelle II - dámska kabelka s odnímateľným príveskom s detailom loga je vyrobená zo syntetického materiálu s textilnou podšívkou a má rozmery 29 x 18 x 6 cm. Kabelka s logom na prednej strane, ktorú možno nosiť cez rameno alebo v ruke za odnímateľné držadlo (dĺžka cca 35 cm), má zapínanie na zips a vrecko na zips na zadnej strane. Vnútorné vybavenie: 1x vrecko na zips, 3x vrecko na kreditnú kartu. údržba a starostlivosť: Neperte. Skladujte v priloženom prachotesnom vrecku. Pri správnej starostlivosti o toto príslušenstvo sa riaďte pokynmi na štítku. Vrchný materiál: Materiál: Syntetika.
Taška NOELLE II, nastaviteľný a odnímateľný ramenný popruh, 1 vonkajšie vrecko, 1 vnútorné vrecko, priehradky na karty, odnímateľný krúžok na kľúče, zapínanie na zips, logá
Accommodates a4: Nie. Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Materiál: Syntetický materiál. Regulacja paska: Áno. Typ užívateľa: pre ženu.
Lining Bavlna Fabric. Outside Synthetic. Construction Type: Sewn.
Guess taška Noelle II Top Zip Shoulder Bag (HWZG) čierna
Hodí sa k tomu

Dönges konská ulička vyplnená súprava so štyrmi trámami à 300 x 17 x 10 cm (reitsport)
149,80 €
Predajca: doenges1903

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
436,99 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

GUESS HWBG96 72180 NOELLE II TOP ZIP SHOU Čierna
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hra Wonder pre Nintendo Switch od Super Mario Bros.
61,83 €
Predajca: M_plus_L

Kabelka Shopper Brown, Taška cez rameno Dámy, Veľká, Syntetická koža kabelka, Kabelky cez rameno, Tašky Retoo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dámske vinobranie Tote Bag rameno taška kabelka strapce kabelka elegantné rameno taška Faux koža Shopper rukoväť taška (čierna)
18,77 €
Predajca: odsellingaaa

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Skye Decor, PC stolík - Haiti 116 (Orech + Antracit)
175,00 €
Predajca: NovyNabytok

Predsieňová stena ATHERIA - dub artisan / čierna
170,00 €
Predajca: VenetiPL

Šatníková skriňa, šatník, viacúčelová skriňa s 3 policami a 3 zásuvkami | kompaktná a funkčná skriňa do spálne, predsiene alebo pracovne | 50x40x180 cm (ŠxHxV) | biela
154,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeCollective

Canon EOS 2000D BK 18-55 IS II EU26, 24,1 MP, 6000 x 4000 px, CMOS, Full HD, Čierna
511,90 €
Predajca: GaladorEU

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Michael Kors Jet Set 35S1GTTC9B dámska kabelka cez rameno
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LF-WareHouse24

Activision Call of Duty: Modern Warfare II (Xbox One S/X), Xbox Series X/Series S, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
111,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Silikónové puzdro pre Apple iPhone 15 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom sada 4 MODENA, čierna - štýlový vintage dizajn, elegantné čalúnené stoličky k jedálenskému stolu - kuchynské stoličky alebo stoličky do jedálne s vysokou nosnosťou
139,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TRIXIE 40396, Mačka, Otvorená zvieracia toaleta, Plast, 280 mm, 360 mm, 90 mm
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 14 Pro 15,5 cm (6,1") IOS Double SIM iOS OLED 16 5G 256 Go Violet
878,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Dámska krátka kožená peňaženka pre ženy – mäkká pohodlná roztomilá peňaženka s množstvom slotov na karty (sivá)
17,55 €
Predajca: odsellingaaa

GUESS HWBG96 72180 NOELLE II TOP ZIP SHOU Hnedá
115,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple MacBook Air , Apple M, 33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, 8 GB, 256 GB, macOS Big Sur
Generálne opravený
699,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Sony Interactive Entertainment Ghost of Tsushima, PlayStation 4, M (Mature)
63,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantná taška
Farba Čierna
Veľmi pekná taška od Guess. Nie príliš veľká a nie príliš malá. Dostali sme ju ako darček pre našu dcéru. Taška sa jej veľmi páči. Zmestí sa do nej všetko. Dobrá veľkosť.
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná taška
Farba Hnedá
Bol to darček pre moju dcéru, mala z neho veľkú radosť. Dodacia lehota bola v poriadku taška je originálna.
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantné a praktické
Farba Čierna
Veľmi pekná taška od spoločnosti Guess. Dobrá veľkosť, hodí sa ku všetkému. Diskrétne elegantná.
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná taška
Farba Hnedá
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Hnedá
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Šedá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dámske kabelky Čierne veľké kabelky Kožená moderná dámska kabelka Veľká dámska kabelka cez rameno Dámska kabelka cez rameno (čierna)



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,47 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,68 €
Predajca: odsellingaaa

GSenhui Dámy kabelka Tote Bag rameno taška veľké ShopperPolyuretánkožené rameno taška
137,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Elegantná dámska nákupná taška na zips - taška cez rameno, kabelka, školská a pracovná taška v modrej farbe, vhodná do formátu A4
53,94 €
Predajca: Eleganci

Eleganci dámska nákupná taška so zipsom - taška cez rameno, kabelka, veľkosť A4, čierna
53,94 €
Predajca: Eleganci

Eleganci dámska nákupná taška so zipsom - taška cez rameno, kabelka, školská taška, pracovná taška, vhodná pre formát A4, béžová
53,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska kabelka na zips - Taška cez rameno - Taška cez rameno - Čierna - Štýlová a priestranná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska taška shopper so zipsom - kabelka, školská taška, pracovná taška, vhodná pre formát A4, sivá



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry Ladies Bag - Schoudertas - Handbag - Shopper - Weekendtas - Boodschappentas - Beachtas - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska taška shopper so zipsom - kabelka, taška cez rameno, vhodná pre formát A4, modrá



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska taška shopper so zipsom - taška cez rameno, kabelka, veľkosť A4, čierna



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,94 €
Predajca: Eleganci

Gallantry dámska taška - Schoudertas, kabelka, shopper, plážová taška, béžová, praktická a štýlová
47,94 €
Predajca: Eleganci

MICHAEL KORS KENSINGTON Hnedá
353,06 €
Predajca: SWISS-boutique

Longchamp LE PLIAGE ORIGINAL - Kabelka krémová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
277,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kožená kabelka „Element“



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
70,00 €
Predajca: Tollzwood

Guess Victtoria nákupná taška 40 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
248,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anekke Hollywood 38701-238 (1/hnedá/béžová/bronzová)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
179,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARMANI EXCHANGE TOP HANDLE BAG Čierna
183,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coccinelle Kabelky e5pip530101rsp55uni
159,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

GUESS SILVANA GIRLFRIEND Hnedá
158,20 €
Predajca: NetworkTechnologies