Už len 1 kus za túto cenu
Počet kusov:
1- 1
- 3
Clarins Purifying Gentle Foaming Cleanser, čistiaci gél, Unisex, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Čistiace, Čistiaci, Vyvážený, Vyhladenie, Rúra, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. POTASSIUM HYDROXIDE. GLYCOL...
15,46 €
123,68 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čistiace mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller
5% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2% od 2 ks
3% od 2 ks
5% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

5% od 2 ks






4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2


Ďalšie informácie o reklame
Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml459,35 €/1l
91,87 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, čistiaci gél, Muži, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Čistiace, Čistiaci, Vyhladenie, Upokojujúci, Rúra, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Visible Difference Skin Balancing Exfoliating, Čistiaci krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Mastná pleť, Čistiace, Exfoliácia, Revitalizačný, Vyhladenie, Rúra, WATER/AQUA/EAU, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLYCINATE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, MYRISTIC ACID,...
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Soothing Gentle Foaming Cleanser, Čistiaca pena, Ženy, Suchá koža, Čistiace, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Rúra, AQUA/WATER/EAU. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. GLYCOL DISTEARATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. PROPANEDIOL....
189,44 €/1l
23,68 €
Predajca: Glamperfeu

Neutrogena Blackhead Eliminating, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Čistiace, Fľaša, Aqua, Alcohol Denat., PPG-5-Ceteth-20, Glycerin, Citric Acid, Salicylic Acid, Menthyl Lactate,...
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

L'Occitane Immortelle Précieuse, Čistiaca pena, Ženy, Čistiace, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou, AQUA/WATER - GLYCERIN - DECYL GLUCOSIDE - CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE - SODIUM COCOYL GLUTAMATE -..., 150 ml
156,07 €/1l
23,41 €
Predajca: VISO

Dr.Jart+ Cicapair Gentle Cleansing Foam, Čistiaca pena, Ženy, Citlivá pokožka, Čistiace, Upokojujúci, Flakón s pumpičkou, WATER\AQUA\EAU, GLYCERIN, COCO-BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL,...
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Velvet Cleansing Milk, čistiace mlieko, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Zmäkčovadlo, Fľaša, AQUA/WATER/EAU. DICAPRYLYL CARBONATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. C14-22...
27,40 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

AHAVA 87315066, čistiaci gél, Ženy, Normálna pleť, Hydratačný, Rúra, Paraben
12,30 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,82 €
Predajca: NutraBestBG

Bioderma Sébium H2O, Ženy, 250 ml, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Čistiace, Osviežujúce, Fľaša, AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SODIUM CITRATE, ZINC GLUCONATE, COPPER SULFATE,...
8,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lavera 651238, čistiace mlieko, Unisex, Citlivá pokožka, Čistiace, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Rúra, Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol* denat., Cocos Nucifera (Coconut)...
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Neutrogena Hydro Boost Triple, Ženy, 400 ml, Univerzálna pleť, Čistiace, Aqua PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides Polysorbate 20 Butylene Glycol PEG-8 Sodium Hyaluronate..., 1 kusov
14,99 €
Predajca: THAR

Neutrogena Clear & Defend, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Čistiace, Ochrana, Flakón s pumpičkou, Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Glycerin, Salicylic Acid,...
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: somnia24

Topicrem Gentle Cleansing Milk čistiace mlieko pre normálnu, zmiešanú a citlivú pleť 200 ml
12,35 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,58 €
Predajca: NutraBestBG

Bioderma - SÉBIUM Gel Moussant Purifying And Foaming Gel ( zmiešaná a mastná pleť ) - Čistiaci penivý gél 200ml
145,10 €/1l
29,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Holika Holika 20017641, Čistiaca pena, Ženy, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Čistiace, Revitalizačný, Olej z čajovníka, Rúra
78,93 €/1l
13,18 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,84 €
Predajca: Tersorte

Uriage Roséliane, Čistiace mlieko pre mejkap, Unisex, Citlivá pokožka, Čistiace, Hydratačný, Upokojujúci, 250 ml, Fľaša
24,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- čistiaci gél
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy pleti:
- Zmiešaná pleť, Mastná pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Čistiace, Čistiaci, Vyvážený, Vyhladenie
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. POTASSIUM HYDROXIDE. GLYCOL DISTEARATE. LAURIC ACID. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. TIPA-LAURETH SULFATE. GLYCERYL BEHENATE. PROPANEDIOL. CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE. PARFUM/FRAGRANCE. MANNITOL. BUTYLENE GLYCOL. DIMETHICONE. MICROCRYSTALLINE CELLULOSE. CI 77891/TITANIUM DIOXIDE. PROPYLENE GLYCOL. TETRASODIUM EDTA. CI 77007/ULTRAMARINES. SALICYLIC ACID. MALTODEXTRIN. MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT. LINALOOL. SPIRAEA ULMARIA EXTRACT. MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT. SAPONARIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT. LIMONENE. SILICA. GENTIANA LUTEA EXTRACT. CITRIC ACID. ALUMINA. SODIUM BENZOATE. KAOLIN. POTASSIUM SORBATE. ALGIN. CI 42090/BLUE 1. CI19140/YELLOW 5. [V4328A]
- Hlasitosť:
- 125 ml
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Model
- Gentle Care
- Hmotnosť
- 161 g
- Objem
- 0.125 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3666057350160
- Číslo od výrobcu
- 80117965
- Model
- Gentle Care
- Hmotnosť
- 161 g
- Objem
- 0.125 l
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3666057350160
- Číslo od výrobcu
- 80117965
Hodí sa k tomu

Vyrovnávajúce tonikum Doctor Microbiomic (Bylinné vyrovnávajúce tonikum) 200 ml
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Isdin Acniben Rx čistiaca emulzia 200ml
16,95 €
Predajca: Friseurtotal

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24

Elemis Pro-Collagen Rose čistiaci balzam 100g
41,82 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,21 €
Predajca: Denpoli-Venda

Medicube Zero Pore Pad Mild (70Pcs)
22,83 €
Predajca: BYSARAH

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

AVENE Tolerance čistiace mlieko 400 ml
22,28 €
Predajca: VISO

RESURFACE Čistiaca pena 125 ml
30,35 €
Predajca: somnia24

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
13,67 €
Predajca: Pharmacygreek

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml
203,80 €/1l
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR

Gél na umývanie tváre Bioderma Sensibio Gel Moussant 200ml
16,45 €
Predajca: Friseurtotal

Čistiaci gél pre problematickú pleť Acnaut Oxy Wash (Cleansing Gél) 200 ml
22,25 €
Predajca: Emerosa

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner, čistiaca pleťová voda, Ženy, Univerzálne, Exfoliácia, Vyhladenie, Fľaša, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis (Algae) Extract,...
133,10 €/1l
26,62 €
Predajca: MANADA

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
81,10 €/1kg
16,22 €
Predajca: Glamperfeu

Vichy, Purete Thermale Pianka oczyszczająca, 150 ml
17,99 €
Predajca: NutraBestBG

Alpha H Triple Action Cleanser
25,58 €
Predajca: NutraBestBG

Okrúhly čistiaci prípravok Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser
10,79 €
Predajca: medpak_shop

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

Payot Nue Cleansing Micellar Milk 400 ml
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

JUVENA PURE CLEANSING, čistiace mlieko, Ženy, Suchá koža, Normálna pleť, Upokojujúce, Čistiace, Fľaša, 200 ml
91,95 €/1l
18,39 €
Predajca: PerfumTraders

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
55,27 €/1l
8,29 €
Predajca: medpak_shop

Mustela Gentle Cleansing Gel čistiaci gél pre deti 500 ml
26,92 €/1l
13,46 €
Predajca: MANADA

Thalgo Pureté Marine tonikum Mattifying Powder Lotion 200 ml
21,91 €
Predajca: VISO

Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel jemný hydratačný čistiaci gél
123,90 €/1l
12,39 €
Predajca: medpak_shop

Isdin Čistiaci olej na tvár, 200 ml
19,45 €
Predajca: Friseurtotal
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,88 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders