4,8



Na základe 54 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Multimediálny prehrávač - Prídavné zariadenie - Android 14 Smart TV Stick Box WiFi 2/16 - Čierny - 2 GB RAM52,99 €
Predajca: Zenwire

Ďalšie informácie o reklame
Multimediálny prehrávač Xiaomi Mi TV Stick 2nd Gen, Full HD, Chromecast, hlasové ovládanie, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI63,60 €
Predajca: Shopmobile

Ďalšie informácie o reklame
Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI s diaľkovým ovládaním 2/16GB Retoo36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ďalšie informácie o reklame
Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Xiaomi Mi TV Stick - Digitaler Multimedia-Receiver - 8 GB - Schwarz
108,89 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
52,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi TV Stick 4K HDMI 4K Ultra HD Android Black
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xiaomi TV Box S Black 4K Ultra HD 8 GB Wi-Fi
168,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xiaomi MDZ22AB Xiaomi Mi TV Box S 4K black
175,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Amazon Fire TV Stick 4K, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, HDMI, Wi-Fi 6E (802.11ax), Čierna
94,97 €
Predajca: Green_Country

GigaBlue UHD X2 PRO 4K Streaming Box | Android 12 | WiFi 6 | 4 GB RAM, 32 GB ROM | H618 Quad-Core | HDMI, USB, LAN | IP Stalker TV a OTT Media Player
89,00 €
-5,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,89 €
Predajca: Ellano

Google TV Streamer (4K), Biela, 32 GB, 4K Ultra HD, Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Atmos
142,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures

HD+ 22025, 4K Ultra HD, Android, A55, ARM Cortex-A55, Amazon Prime Video, NetFlix, YouTube, HDMI
80,74 €
Predajca: Ellano

THOMSON Streaming Stick 140, 4K UHD, Google Assistant, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, HDR10, 2 GB RAM, 8 GB pamäte
184,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

OCTAGON SPIRIT WHITE 4K Android, 2GB/32GB, TV IP OTT, Bluetooth 5.1
104,89 €
Predajca: Ellano

Strong LEAP-UNA, 2K Ultra HD, Android, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p, Amlogic, S805, ARM Cortex-A35
54,00 €
Predajca: MultiversumHU

Xiaomi TV Box S 2. generácie, 4K rozlíšenie, podpora Dolby Vision s Google
136,68 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Xiaomi Mi Box S 4K – Google TV, 8 GB, Dolby Atmos, multimediálny prehrávač
144,84 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Homatics multimediálne centrum Stick HD
89,29 €
Predajca: egenta-shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Značka: Xiaomi
- Model: PFJ4197EU
- Operačný systém: Android OS 9.0 TV
- Podporované aplikácie: Video streamovanie: Netflix, Amazon Prime Video, Disney +, Atresmedia Player, Youtube, Movistar televízia, RedBull televízia a ďalšie
- App Store: Áno
- Android hry
- Zrkadlenie: Áno, Google Cast (Chromecast), DLNA, Miracast, PLEX
- Google Assistant
- Dostupné jazyky: Viacjazyčné (španielčina, angličtina, portugalčina, nemčina, čínština, taliančina, francúzština, holandčina, ruština a ďalšie)
- Hardvér: Procesor: Štvorjadrový procesor Cortex-A35
- CPU Štvorjadrový Cortex-A55
- GPU ARM G310 V2
- RAM 2GB
- Úložisko 8GB
- Rozlíšenie (Video výstup):
- 4K / 60-30 snímok za sekundu
- 2K / 60-30 snímok za sekundu
- Full HD / 60 - 30 snímok za sekundu
- HD / 60 - 30 snímok za sekundu
- Kódovanie (Podporované rozlíšenie):H.265 HEVC,H.264 AVC,H.264 MVC,AV1,VP9 R-2
- Vizuálna kvalita: HDR10 a HDR 10+, HLG
- Podporované video formáty: RM / MOV / VOB / AVI / MKV / TS / WMV / MP4
- Audio: Podporované formáty: MP3 / WMA / ACC / Flac / OGG, DTS HD Dolby Atmos
- Kompatibilné s 5.1 audio systémami
- Podporované foto formáty: JPEG / BMP / GIF / PNG
- Diaľkové ovládanie: Áno, Bluetooth diaľkové ovládanie (napájané z 2 x AA batérií)
- Hlasové ovládanie: Áno, s diaľkovým ovládaním
- Bluetooth: Bluetooth 5.2
- Wi-Fi: 802.11a / b / g / n, Dual-band Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz (vnútorná anténa)
- Pripojenia:HDMI: 1 x HDMI 2.0a (HDCP 2.2), USB: 1 x Micro USB
- Rozmery: 107 x 30 x 14 mm
- Farba: Čierna
V balení
- 1 x Xiaomi TV Stick 4K
- 1 x Diaľkové ovládanie
- 2 x AAA batérie pre diaľkové ovládanie
- 1 x HDMI kábel
- 1 x Napájací adaptér
- 1 x Návod na použitie
Xiaomi TV Stick 4K (druhá generácia) je kompaktný multimediálny streamovací stick určený na priame zapojenie do HDMI portu televízora. Zariadenie pracuje s Google TV založenou na Android TV 14 a ponúka prístup k tisícom aplikácií a streamovacích platforiem vrátane Netflix, YouTube, HBO Max, Disney+, Prime Video, Spotify a mnohých ďalších. To z neho robí jedno z najpohodlnejších a najdostupnejších riešení na premenu bežného televízora na smart televízor.
Zariadenie využíva moderný štvorjadrový procesor Cortex-A55 s taktovacou frekvenciou až 2,5 GHz a je vyrobený pomocou 6-nanometrového procesu. Grafický akcelerátor je ARM Mali-G310, ktorý je kompatibilný so všetkými modernými videoformátmi a ponúka vysoký výkon pri prehrávaní videa vo 4K. Vstavané sú 2 GB RAM pamäte a 8 GB vnútornej pamäte, vhodné na inštaláciu aplikácií a ukladanie dočasných údajov. Časť tejto pamäte je využívaná operačným systémom, takže skutočne voľný priestor je obmedzený, ale dostatočný pre typického multimediálneho používateľa.
Jednou z hlavných výhod novej generácie je podpora Wi-Fi 6 (802.11ax), ktorá zabezpečuje výrazne stabilnejšie a rýchlejšie bezdrôtové pripojenie v porovnaní so staršími štandardmi Wi-Fi. Bluetooth 5.2 umožňuje rýchle a spoľahlivé pripojenie bezdrôtových slúchadiel, reproduktorov, klávesníc, gamepadov a ďalších príslušenstiev. Zariadenie je napájané cez Micro-USB kábel, pričom v balení je zahrnutý napájací adaptér a HDMI predlžovačka pre pohodlnejšie montáž.
Video prehrávanie dosahuje maximálne rozlíšenie 3840 x 2160 pixelov (4K UHD) pri 60 snímkoch za sekundu. Xiaomi TV Stick 4K podporuje moderné HDR formáty vrátane Dolby Vision a HDR10+, ktoré zabezpečujú lepšie farby, kontrast a dynamický rozsah na kompatibilných televízoroch. Zariadenie tiež podporuje širokú škálu kodekov, vrátane AV1, H.265 (HEVC), VP9 a H.264, čo zaručuje efektívne kompresiu a plynulé prehrávanie obsahu.
Audio možnosti sú tiež na vysokej úrovni – je dostupná podpora Dolby Atmos a DTS-HD/DTS:X pre surround zvuk, ako aj kompatibilita s bežnými formátmi ako MP3, FLAC a AAC. To robí zariadenie vhodným na sledovanie filmov s vysokou kvalitou zvuku, najmä keď je pripojené k externému audio systému alebo soundbaru.
Softvérová platforma Google TV poskytuje moderné a intuitívne rozhranie organizované podľa záujmov a odporúčaní. Podporujú sa rôzne používateľské profily, čo umožňuje členom domácnosti mať personalizované nastavenia a návrhy. Integrácia s Google Assistant umožňuje používanie hlasových príkazov – pomocou vstavaného mikrofónu v Bluetooth diaľkovom ovládaní môžete vyhľadávať obsah, spúšťať a zastavovať videá, skúmať čas alebo ovládať ďalšie inteligentné zariadenia v domácnosti.
Diaľkové ovládanie je ľahké a pohodlné, s tlačidlami pre rýchly prístup k hlavným aplikáciám ako Netflix, Prime Video a YouTube, ako aj špeciálnym tlačidlom na aktiváciu hlasového asistenta. Zariadenie tiež podporuje funkciu Chromecast, čo znamená, že môžete posielať obsah z telefónu, tabletu alebo počítača priamo do televízora jedným stlačením.
- Často kladené
- Informácie o dodávke
- Podmienky výmeny alebo vrátenia produktu
Prehrávač médií Google TV Xiaomi Mi TV Stick 4K (2. generácia)
Premeňte akýkoľvek televízor na inteligentné centrum zábavy s Xiaomi Mi TV Stick 4K 2. generácie! Tento kompaktný prehrávač médií s veľkosťou USB kľúča vám umožní vychutnať si vaše obľúbené filmy, televízne programy a aplikácie s najvyššou kvalitou obrazu a zvuku. Jednoducho ho pripojte k portu HDMI na vašom televízore a ponorte sa do sveta zábavy.
Kľúčové vlastnosti Mi TV Stick 4K 2. generácie:
- Ohromujúca kvalita 4K: Prehrávač podporuje rozlíšenie 4K Ultra HD a technológie Dolby Vision a HDR10+. Poskytuje neuveriteľne detailný obraz so živými farbami a hlbokým kontrastom. Pozrite si svoj obľúbený obsah v úplne novom svetle! Diaľkové ovládanie s hlasovým asistentom:
- Súčasťou balenia je praktické diaľkové ovládanie, ktoré vám umožňuje ovládať obsah hlasom. Jednoducho povedzte, čo chcete sledovať, a Google Assistant to rýchlo nájde. Efektívna 6nm platforma pre plynulejšiu prevádzku:
- Prehrávač je vybavený štvorjadrovým procesorom A55 s frekvenciou 2,5 GHz a 64-bitovou architektúrou a zaisťuje vysoký výkon a stabilitu. V porovnaní s predchádzajúcim modelom Xiaomi Stick sa výkon CPU zvýšil o 80 % a výkon GPU o neuveriteľných 150 %.
Xiaomi TV Stick 4K (2. generácia) premení každý televízor na moderný zábavný centrálny systém za pár sekúnd. Vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru s technológiou 6 nm a používateľskému rozhraniu Google TV ponúka rýchle, plynulé a intuitívne používanie.
Užívajte si ohromujúce, detailné 4K obraz s podporou Dolby Vision a HDR10+ a okúzľujúci priestorový zvuk s technológiou Dolby Atmos a DTS-X.
Kompaktný a moderný dizajn zariadenia sa nenápadne hodí do každého prostredia, zatiaľ čo podpora WiFi 6 zabezpečuje ešte rýchlejšie a stabilnejšie pripojenie pre nepretržité streamovanie a konzumáciu obsahu.
Xiaomi TV Stick 4K je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú špičkový multimediálny zážitok v jednoduchom, prenosnom tvare.
Xiaomi TV Stick 4K 2. generace je chytrý přehrávač Smart TV určený pro připojení k televizoru přes HDMI. Nabízí výstup v rozlišení 4K (3840 × 2160) a podporu obrazových technologií Dolby Vision a HDR10+, díky nimž si vychutnáte detailní a kontrastní obraz. Video dekodér VP9 Profile-2 zvládá až 4K při 60 fps. Systémem je Google TV, takže rozhraní je přehledné a připravené pro moderní multimédia.
Srdcem zařízení je čtyřjádrový procesor Amlogic S905X5M vyráběný 6nm technologií a grafika ARM G310 V2. K dispozici je 2 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti. O rychlé bezdrátové připojení se stará Wi‑Fi 6, periferie a příslušenství připojíte přes Bluetooth 5.2. Na těle najdete 1× HDMI a 1× MicroUSB. Kompaktní tělo v černé barvě má rozměry 107,4 × 30 × 14 mm a hmotnost 44 g (oboje bez balení).
V balení obdržíte samotný Xiaomi TV Stick 4K 2nd Gen, dálkový ovladač (vyžaduje dvě baterie AAA, nejsou součástí), napájecí adaptér a prodlužovací kabel HDMI. Díky těmto doplňkům je instalace u televizorů a monitorů s HDMI jednoduchá.
Specifikace:
- Model: Xiaomi TV Stick 4K 2nd Gen
- Rozlišení výstupu: 4K (3840 × 2160)
- Video dekodér: VP9 Profile-2 (do 4K@60fps)
- Podpora: Dolby Atmos 3 a DTS-X
- Obrazové technologie: Dolby Vision a HDR10+
- Procesor (CPU): Amlogic S905X5M, 6nm, Quad‑Core
- Grafika (GPU): ARM G310 V2
- Rozměry: 107,4 × 30 × 14 mm (bez balení)
- Hmotnost: 44 g (bez balení)
- Bezdrátové připojení: Wi‑Fi 6, Bluetooth 5.2
- Rozhraní: 1× HDMI, 1× MicroUSB
- Paměť RAM: 2 GB
- Vnitřní úložiště: 8 GB
- Barva: černá
- Operační systém: Google TV
- Balení obsahuje: Xiaomi TV Stick 4K 2nd Gen, dálkový ovladač (2× AAA – nejsou součástí), napájecí adaptér, prodlužovací HDMI
Xiaomi MDZ-33-AA
Typ zariadenia: OTT Box / TV Stick
Farba: čierna
Procesor (CPU): Quad-Core ARM Cortex-A55
Platforma: S905X5M-K
Pamäť RAM: 2GB DDR4
Operačný systém: Google TV
Video výstup: HDMI (cez TV stick)
Podpora rozlíšenia: 4K
Technológia HDR: HDR10 , Dolby Vision
Zvuková technológia: Dolby Audio, DTS
Bezdrôtovépripojenie: Áno
Wi-Fi: Áno
Bluetooth: Áno
(obsah): Google, Netflix (HDR), Prime Video (HDR), YouTube (HDR)
Certifikácie (systém): 1: Dolby Audio, DTS, ISTA 6, HDR10, Dolby Vision
- Kapacita pevného disku
- 8 GB
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Farba
- Čierna
- Obsahuje batérie
- Áno
- Hmotnosť
- 0.043 kg
- Kapacita pamäte
- 8 GB
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_6941948707108
- EAN kód
- 6941948707108
- Kapacita pevného disku
- 8 GB
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Farba
- Čierna
- Obsahuje batérie
- Áno
- Hmotnosť
- 0.043 kg
- Kapacita pamäte
- 8 GB
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_6941948707108
- EAN kód
- 6941948707108
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xiaomi TV Stick 4K HDMI 4K Ultra HD Android Black
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Prehrávač médií XIAOMI Mi TV Box S (3. generácia) čierny
74,97 €
Predajca: Shopmobile

Apple EarPods (USB-C), Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
21,69 €
Predajca: Shopmobile

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Telekom MagentaTV One 2. Gen., Android, TV 12, AVC, HEVC, VC-1, VP8, VP9, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 10,100 Mbit/s, 1.4/2.3
372,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,20 €/1kg
11,04 €
Predajca: Teshop

Zásuvka Maclean štvornásobná s vypínačom a stabilizáciou nožičiek typu Schuko 2x2,5A 2x16A MCE224
7,93 €
Predajca: FANEO

5 v 1 auto Jump štartér booster jumper kábel s 150PSI vzduchový kompresor Jump Starter 6000A 12000mAh
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Octagon IPTV set-top box SX888 V2 4K UHD IP E2
96,75 €
Predajca: Ellano

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

500ks. 100x2,5mm dlhé čierne káblové pásky odolné voči UV žiareniu, teplu, ultra silné káblové pásky prémiovej kvality s pevnosťou v ťahu 70 kg
22,38 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Trendy-Shop

Originálne diaľkové ovládanie televízora Samsung BN59-01358B
10,21 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Xiaomi Mi TV Stick 4K Android black
79,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

PHILIPS AWP1775CH/10 Strieborný sprchový filter
45,73 €
Predajca: egenta-shop

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
482,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ELFEZONE

Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
52,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

INF Stylusové pero 2 v 1 s funkciou písania Biele 1-balenie
8,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Xiaomi TV Stick 4K bol doručený z Portugalska do 5 dní a funguje perfektne. V internetovom obchode KL však nie je rozpoznateľné, že tento stick je produktom 1. generácie, ktorý ponúka výrazne nižší výkon ako 2. generácia, ktorá tiež nie je označená (ak je vôbec v obchode k dispozícii). Tip: uistite sa, že kupujete DRUHÚ GENERÁCIU, cenový rozdiel je približne 10 €.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje perfektne.
Veľmi dobrá kvalita, vďaka novému procesoru je obraz dokonale plynulý, obraz je vynikajúci, inštalácia je veľmi jednoduchá a intuitívna, s 30 % zľavou z ceny je to naozaj veľmi výhodná kúpa, navyše doručenie bolo veľmi rýchle, odporúčam tohto predajcu aj tento produkt.
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Xiaomi TV Stick 4K
Stick dorazil, rozbalil som ho a pripojil. Inštalácia bola jednoduchá a funguje skvele. Prepínanie kanálov je veľmi rýchle. Môžem ho bez výhrad odporučiť.
Hodnotenie z 21. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Smart Stick
Všetko sa mi podarilo rýchlo pripojiť a bol som nadšený. Všetko funguje perfektne. Obzvlášť príjemne ma prekvapilo rýchle pripojenie k telefónu; takýto výsledok som nečakal.
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá palica
Teraz som si kúpil druhý a som stále veľmi spokojný! Pomer ceny a výkonu je absolútne v poriadku! Napriek 2 GB ram je veľmi rýchly.
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Xiaomi TV Stick 4K
Ďakujem za produkt. Produkt funguje dobre a doručenie bolo veľmi rýchle (1 deň). Som spokojný.
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Xiaomi Smart TV Stick 4K
Veľmi rýchle doručenie, tovar bol veľmi dobre zabalený. Stick zodpovedá popisu a funguje veľmi dobre. Môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje podľa želania
Tovar zodpovedá popisu, po dobre vykonanej inštalácii funguje perfektne - bohužiaľ 2 batérie AAA potrebné pre diaľkové ovládanie nie sú súčasťou balenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Panasonic AG-7130-E – Prehrávač pre vysielanie
Použité
449,99 €
Predajca: VCRShopBV

Minis Forum - UM760S-B - Malý počítač
502,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lenco BRP-1150BK - Prenosný 11,5" Blu-ray DVD prehrávač s USB a SD, čierny



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
399,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cambridge Audio MXN10
399,00 €
Predajca: OrangeAudio

WiiM Pro Plus, 0,0023%, 120 dB, RCA, 10,100 Mbit/s, USB, 140 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
331,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prijímač Google TV
157,99 €
Predajca: PrimePick

5-palcový dotykový MP4 prehrávač s Bluetooth 5.0, Wi-Fi, 64 GB pamäťou, podporou HD videa, hudby, elektronických kníh a funkciou mediálneho prehrávača. Kompatibilný s Androidom 11
115,39 €
Predajca: PrimePick

ezcap287P USB 3.0 HD Capture karta Videohra Recorder 1080P Live Streaming Converter Plug & Play pre XBOX One PS3 PS4 WII U Strieborná
114,59 €
Predajca: PrimePick

Ottocast Play2Video Ultra Carplay/Android Auto All-in-1 Auto-Adapter Netflix Youtube



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
86,10 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,09 €
Predajca: tradebit

Lenco DVP-920PK - 9-palcový prenosný DVD prehrávač so slúchadlami a držiakom na opierku hlavy - integrovaná batéria - vstup USB - ružová/biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
175,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Multimediálny prehrávač - Prídavné zariadenie - Android 14 Smart TV Stick Box WiFi 2/16 - Čierny - 2 GB RAM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
52,99 €
Predajca: Zenwire

Hertz Marine HLAVNÉ JEDNOTKY HMR 20 Prijímač
281,39 €
Predajca: Klangwerk

Multimediálna stanica 7 Rádio Android Auto Apple Carplay Cúvacia kamera
61,99 €
Predajca: SuperMerchant

Amazon Signage Stick – Profesionálny digitálny zobrazovací systém s podporou rozlíšenia 4K
236,90 €
Predajca: everybuy_at

Multimediálny prehrávač Xiaomi Mi TV Stick 2nd Gen, Full HD, Chromecast, hlasové ovládanie, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI
63,60 €
Predajca: Shopmobile

Video blahoželanie, elektronická brožúra, LCD obrazovka, digitálna, s 1 balením samolepiek, úložná taška na propagáciu produktu, čierna, 7 palcov
72,99 €
Predajca: Ladenza

Ezcap280 HDMI karta na zachytávanie videa s nezávislým zvukovým vstupom pre mikrofón, vysoko čistý prenos 1080P/30Hz, funkcia bezpečného odstránenia, rozdelenie súborov pre veľké záznamy, softvér na úpravu videa v balení, podporuje rôzne rozlíšenia a formáty, vysoká kvalita záznamu



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
74,09 €
Predajca: PrimePick

Multimediálny prehrávač Homatics Box 4K Pro V2 s operačným systémom Google TV
188,90 €
Predajca: Euroelectronics

TV Stick Android 10.0 Smart TV Box Streaming Media Player Streaming Stick 4K HDR Integrovaná WLAN s diaľkovým ovládaním (2GB DRAM + 16GB Flash)



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
54,39 €
Predajca: PrimePick

Waves Player Bezdrôtový kompaktný stereo zvuk Okolité svetlo Kreatívny darček Prenosný vintage reproduktor Waves na relaxáciu počas spánku
43,99 €
Predajca: Zanjo24