5,0



Na základe 1 hodnotenia
Arkemusa | Keratin Regenerating Conditioner 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hydratácia - Ochrana proti rozštiepeniu končekov
7,18 €
14,36 € / 1l
plus 6,58 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aveda Invati Advanced Scalp Revitalizer635,40 €/1l
95,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na vlasy Redist Argan Oil 400 ml31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml57,50 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml51 250,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regeneračný - hĺbková regenerácia - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | No Yellow Conditioner 500 ml - Fialové mikropigmenty - neutralizácia farby - intenzívna starostlivosť o vlasy
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepateniu vlasov 300 ml
23,60 €/1l
7,08 €
Predajca: Glamperfeu

Redken Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
115,93 €/1l
34,78 €
Predajca: somnia24

Kondicionér Pantene – 200 ml – regenerácia a ochrana
163,25 €/1l
32,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Anaphase+ Strengthening Conditioner posilňujúci kondicionér pre rednúce vlasy 200 ml
86,95 €/1l
21,60 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,39 €
Predajca: Pharmacygreek

Nanoil Keratinová vlasová kondicionér s keratínom, 125ml
72 550,00 €/1kg
14,51 €
Predajca: MANADA

Kondicionér Redken Acidic Bonding Concentrate 500 ml
99,58 €/1l
49,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

KBruShop Keratínová maska na vlasy 200 ml Farmasi- Intenzívna starostlivosť o vlasy proti štiepeniu končekov a suchosti
149,95 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Bioxcin Keratín a argánový regeneračný kondicionér v spreji 150 ml
66,33 €/1l
9,95 €
Predajca: mk-tronic

Aliver batanový kondicionér na posilnenie rastu vlasov - 300 ml
46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Kativa Keratina kondicionér 1000ml
31,73 €/1l
31,73 €
Predajca: somnia24

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhladzujúci kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
12,07 €/1l
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Kativa Argan Oil Conditioner 1000 ml
24,70 €/1l
24,70 €
Predajca: Glamperfeu

OGX Keratínový kondicionér 385 ml
38,94 €/1l
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arkemusa | Kondicionér na vlasy Keratin Regenerating - 500 ml - Intenzívna regenerácia - posilňuje a revitalizuje
- Vyskúšajte intenzívnu silu regenerácie vašich vlasov s kondicionérom na vlasy Arkemusa!
Profesionálna starostlivosť o poškodené vlasy
- Kondicionér na vlasy Arkemusa s keratínom je ideálnym riešením pre poškodené a lámavé vlasy. Tento profesionálny kondicionér bol špeciálne vyvinutý na posilnenie a regeneráciu prirodzenej štruktúry vlasov a obnovenie ich pružnosti. S obsahom 500 ml je tento výrobok ideálny na pravidelné používanie na nepretržitú výživu a revitalizáciu vlasov.
Kľúčové zložky a použitie
- Kondicionér Arkemusa obsahuje cenné účinné látky vrátane keratínu a kyseliny hyalurónovej. Táto kombinácia zabezpečuje hĺbkovú regeneráciu, ktorá posilňuje a hydratuje vaše vlasy zvnútra.
- Zloženie:
- Keratín: posilňuje a regeneruje štruktúru vlasov.
- Kyselina hyalurónová: poskytuje intenzívnu hydratáciu a vyživuje vlasy.
- Použitie:
- Po umytí vlasov šampónom naneste na uterákom vysušené vlasy.
- Jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite.
Starostlivosť o zdravé pramene vlasov
- Kondicionér Arkemusa nielen obnovuje štruktúru vlasov, ale ponúka aj množstvo výhod, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať zdravo a lesklo. Ľahké zloženie nezaťažuje vlasy a zabraňuje ich spľasnutiu. Užite si hladké, ľahko rozčesateľné vlasy s prirodzeným leskom.
Výhody produktu: - Vhodný na úpravu vlasov
- Regenerácia vlasov: Obnovuje poškodenú štruktúru vlasov.
- Intenzívna hydratácia: Kyselina hyalurónová hĺbkovo hydratuje a vyživuje vlasy.
- Pružnosť a pružnosť: Vaše vlasy sú silnejšie a menej krehké.
- Jednoduché rozčesávanie: Zabraňuje zamotávaniu a dodáva vlasom hebkosť.
- Prirodzený lesk: Zanecháva vlasy zdravé a žiarivé.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Regeneračný kondicionér Arkemusa Keratin vám ponúka komplexné riešenie na starostlivosť a regeneráciu vašich vlasov. Vychutnajte si výhody profesionálnej starostlivosti o vlasy, ktorá nielen zlepšuje štruktúru vašich vlasov, ale zároveň im dodáva viac hydratácie, pružnosti a lesku. Urobte zo svojich vlasov svoju najlepšiu vlastnosť s prípravkom Arkemusa!
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Keratin Regenerierende Haarspülung
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836148336
- Rozmery
- 500 ml
- Model
- Keratin Regenerierende Haarspülung
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836148336
Hodí sa k tomu

Arkemusa | Regeneračný šampón s keratínom 500 ml - Hĺbková regenerácia - Na poškodené vlasy - Intenzívne zvlhčenie
12,92 €/1l
6,46 €
Predajca: HAIRSALE

Muster & Dikson | Šampón ARKEMUSA No Yellow - 500 ml - Proti žltnutiu - Na blond vlasy - Intenzívna starostlivosť
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regeneračný - hĺbková regenerácia - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Uhladzujúci šampón 500 ml - proti krepovateniu - intenzívna starostlivosť o vlasy - hodvábne hladké
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | No Yellow Conditioner 500 ml - Fialové mikropigmenty - neutralizácia farby - intenzívna starostlivosť o vlasy
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Keratín - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Na poškodené vlasy - Hĺbková starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Arganový šampón 500 ml - intenzívna starostlivosť - hydratácia - lesk - bez silikónov
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa maska na vlasy v spreji - 150 ml - Keratín - Regenerácia - UV ochrana - Hydratácia
61,40 €/1l
9,21 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Plumping Shampoo Botolike - 500 ml - pre tenké vlasy - objem a starostlivosť - bez silikónov
12,92 €/1l
6,46 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Revitalizačný šampón - 500 ml - Zelený - Rastlinná keratínová starostlivosť - Na farbené vlasy
14,84 €/1l
7,42 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Sprejová maska No Yellow - 150 ml - Cool Blonde - proti žltnutiu, fialové mikropigmenty, kondicionér
52,60 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Šampón Repair Plex 500 ml - regeneračný - pre poškodené vlasy - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Šampón Green Olive - 500 ml - Proti krepovateniu - Intenzívna starostlivosť - Vegánsky
15,30 €/1l
7,65 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Šampón Green Macadamia - 500 ml - Hydratačný - Vyživujúci - Lesk a starostlivosť
14,84 €/1l
7,42 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Argan Nourishing - 500 ml - intenzívna starostlivosť - hydratácia a lesk
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa Šampón na kučery - 500 ml - hydratačný - pre výrazné kučery - bez silikónov
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Keratínový regeneračný krém 75 ml - Intenzívna starostlivosť - pre poškodené vlasy - bez oplachovania
118,00 €/1l
8,85 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Vyhladzujúci kondicionér SMOOTH - 500 ml - Proti krepovateniu - Intenzívna starostlivosť - Ochrana pred teplom
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Arkemusa | Maska na vlasy Repair Plex - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hĺbková starostlivosť o poškodené vlasy
18,20 €/1l
9,10 €
Predajca: HAIRSALE

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Arkemusa | Kondicionér na ochranu farieb Colour Plus - 500 ml - intenzívna starostlivosť na ochranu farieb - hydratácia a regenerácia
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Botolike - 500 ml - Zvýšenie objemu - intenzívna starostlivosť pre tenké vlasy
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzívna starostlivosť - Hydratácia - Regenerácia - Lesk
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Montibello Cromatone P 9.11 60ml
116,67 €/1l
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

GOURMETmaxx Digitálna teplovzdušná fritéza XXL 9 litrov Fritovanie bez tuku vrátane otočného roštu Fritéza, rúra Rotačný gril Fritéza
97,54 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml
15,35 €/1l
15,35 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l