5,0



Na základe 1 hodnotenia
Arkemusa | Keratínový regeneračný krém 75 ml - Intenzívna starostlivosť - pre poškodené vlasy - bez oplachovania
8,85 €
118,00 € / 1l
plus 6,58 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na suché vlasy Insight, 900 ml152,89 €/1kg
145,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tresemmé | Kondicionér na kučery - S kokosovým olejom - Hydratačný - Starostlivosť o kučery - 828ml14,48 €/1l
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Tresemmé | Kondicionér - regeneračný a posilňujúci - bez parabénov - pre poškodené vlasy - 828 ml12,07 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na vlasy Redist Argan Oil 400 ml31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

OLORCHEE Intenzívny kondicionér na vlasy bez oplachovania 500 ml
73,98 €/1kg
37,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pantene Intenzívny regeneračný kondicionér na vlasy 275 ml
18,69 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Vlasová regeneračná kúra na poškodené vlasy (Hair Repair Treatment) 220 ml
96,59 €/1l
26,60 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pantene Intenzívny regeneračný kondicionér na vlasy 350 ml
50,28 €/1kg
12,57 €
Predajca: Katomix

Syoss Kondicionér pre kučeravé vlasy 250 ml
35,72 €/1l
8,93 €
Predajca: Tersorte

IRALTONE RESTORE regeneračný kondicionér na vlasy 200 ml
155,65 €/1l
31,13 €
Predajca: somnia24

Nanoil Keratinová vlasová kondicionér s keratínom, 125ml
72 550,00 €/1kg
14,51 €
Predajca: MANADA

Bioxcin regeneračný kondicionér na vypadávanie vlasov 250 ml
32,00 €/1l
8,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sachajuan Intenzívny kondicionér 150 ml
179,00 €/1l
28,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

OGX Keratínový kondicionér 385 ml
38,94 €/1l
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kondicionér na poškodené vlasy Restore (kondicionér), 60 ml
265,83 €/1l
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Ziaja, Vlasový kondicionér s Ceramidmi 200ml
27,30 €/1l
5,46 €
Predajca: MANADA

Kondicionér Forte s vyhladzujúcim a rozčesávacím účinkom pri vypadávaní vlasov 200ml
70,20 €/1l
14,04 €
Predajca: MANADA

Kondicionér na poškodené vlasy Vlasy
47,07 €/1l
7,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sachajuan Bezoplachový kondicionér 100 ml
211,60 €/1l
21,16 €
Predajca: somnia24

Pantene Miracle 3 Minute Defined Curls Intenzívny kondicionér 220 ml
57,18 €/1l
12,58 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arkemusa Keratin Regenerating Cream 75 ml - Intenzívna starostlivosť - Posilnenie - Ochrana pred rozštiepením končekov
- Perfektné riešenie pre poškodené vlasy!
Intenzívna regenerácia a ochrana vašich vlasov
- Arkemusa Keratin Regenerating Cream je profesionálna starostlivosť vyvinutá špeciálne pre poškodené a lámavé vlasy. Tento krém obohatený o keratíny a kyselinu hyalurónovú obnovuje a posilňuje štruktúru vlasov, poskytuje hladký povrch a poskytuje účinnú ochranu pred štiepením končekov. Užívajte si zdravé a lesklé vlasy už po jednej aplikácii.
Podrobnosti o výrobku a návod na použitie
- Regeneračný krém s keratínom Arkemusa sa dodáva v praktickom balení s nasledujúcimi špecifikáciami:
- Obsah: 75 ml
- Vhodné pre: Obsahuje: Denné použitie
- Aktívne zložky: keratín, kyselina hyalurónová
- Účinok: Posilnenie, vyhladenie, ochrana proti krepovateniu
- Použitie: Aplikujte na vlhké vlasy a rozčešte. Pri použití na suché vlasy zohrejte malé množstvo v rukách a naneste do dĺžok a končekov. Neoplachujte.
- Ľahké zloženie umožňuje zložkám rýchlo preniknúť do vlasov bez ich zaťaženia.
Ako účinné zložky pôsobia
- Keratíny v kréme obnovujú a posilňujú štruktúru vlasov tým, že vytvárajú ochrannú vrstvu okolo každého vlasu. Kyselina hyalurónová poskytuje intenzívnu hydratáciu a hĺbkovú hydratáciu. Táto kombinácia zabraňuje krepovateniu a zanecháva vlasy hladké. Krém je ideálny na každodennú starostlivosť a možno ho ľahko začleniť do rutiny starostlivosti o vlasy.
Výhody produktu: - Vhodný na starostlivosť o vlasy
- Regenerácia vlasov:Keratíny posilňujú štruktúru vlasov a zvyšujú ich odolnosť.
- Intenzívna hydratácia: Kyselina hyalurónová poskytuje hĺbkovú hydratáciu a zabraňuje vysušovaniu.
- Ochrana proti krepovateniu: Krém vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje elektrizovaniu vlasov.
- Zabraňuje štiepeniu končekov: Posilňuje končeky vlasov a zvyšuje ich pružnosť, čím účinne zabraňuje štiepeniu končekov.
- Jednoduché používanie: Nezaťažujúce zloženie zaisťuje, že vlasy nevyzerajú mastne, ale zostávajú svieže a žiarivé.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Regeneračný krém Arkemusa Keratin vám ponúka nielen intenzívnu starostlivosť o poškodené vlasy, ale aj množstvo výhod, ktoré revolučným spôsobom zmenia vašu rutinnú starostlivosť o vlasy. Vyskúšajte transformačný účinok tohto vysoko účinného krému a užívajte si zdravé a žiarivé vlasy bez kompromisov. Či už na každodenné použitie, alebo ako špeciálna kúra - vaše vlasy pocítia rozdiel!
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836523331
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836523331
Hodí sa k tomu

Arkemusa | Regeneračný šampón s keratínom 500 ml - Hĺbková regenerácia - Na poškodené vlasy - Intenzívne zvlhčenie
12,92 €/1l
6,46 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Keratín - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Na poškodené vlasy - Hĺbková starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa maska na vlasy v spreji - 150 ml - Keratín - Regenerácia - UV ochrana - Hydratácia
61,40 €/1l
9,21 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Uhladzujúci sprej na vlasy 150 ml - proti krepovateniu - tepelná ochrana - intenzívne hydratačné sérum
62,20 €/1l
9,33 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Repair Plex - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hĺbková starostlivosť o poškodené vlasy
18,20 €/1l
9,10 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Botolike - 500 ml - Zvýšenie objemu - intenzívna starostlivosť pre tenké vlasy
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Šampón Repair Plex 500 ml - regeneračný - pre poškodené vlasy - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na ochranu farieb Colour Plus - 500 ml - intenzívna starostlivosť na ochranu farieb - hydratácia a regenerácia
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Keratin Regenerating Conditioner 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hydratácia - Ochrana proti rozštiepeniu končekov
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Uhladzujúci šampón 500 ml - proti krepovateniu - intenzívna starostlivosť o vlasy - hodvábne hladké
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Vyhladzujúci kondicionér SMOOTH - 500 ml - Proti krepovateniu - Intenzívna starostlivosť - Ochrana pred teplom
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regeneračný - hĺbková regenerácia - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Arkemusa Milano Lamination Wonder + Shine Shampoo 400ml
21,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
153,33 €/1l
11,50 €
Predajca: HAIRSALE

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Arkemusa | Arganový šampón 500 ml - intenzívna starostlivosť - hydratácia - lesk - bez silikónov
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzívna starostlivosť - Hydratácia - Regenerácia - Lesk
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Keratín, Nádoba
4,27 €/1l
4,27 €
Predajca: Glamperfeu

Kondicionér Redken Extreme 300 ml
90,90 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
24,50 €/1l
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Argan Nourishing - 500 ml - intenzívna starostlivosť - hydratácia a lesk
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Remington S8550, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, 150 °C, 235 °C, 15 s
51,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Arkemusa | Sprej proti krepovateniu 150 ml - zelená oliva v spreji - intenzívna starostlivosť - ochrana pred teplom - ochrana proti krepovateniu
93,30 €/1l
9,33 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Vlasové sérum Botolike Plumping - 100 ml - Zväčšujúci objem - Regenerácia - UV ochrana
95,80 €/1l
9,58 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l