4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
STAPIZ Maska na kučeravé vlasy WAVES&CURLS - 1000 ml13,48 €/1l
13,48 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Sempre | Maska na vlasy Keratin Complex 300 ml - Intenzívna regenerácia - Pre poškodené vlasy - Profesionálna kvalita9,60 €/1l
2,88 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Arkemusa | Maska na vlasy Smooth - 500 ml - Intenzívne vyhladenie - proti krepovateniu - Produkty pre profesionálnu starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzívna starostlivosť - Hydratácia - Regenerácia - Lesk
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Andrelon – Maská na vlasy, intenzívna regenerácia, 300 ml
99,83 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Kativa Keratin – intenzívna výživná kúra Kativa 300 ml
50,07 €/1l
15,02 €
Predajca: Parfumtoi

Redist Profesionálna maska na vlasy s arganovým olejom 475 ml – Intenzívna starostlivosť o suché a poškodené vlasy
20,99 €/1l
9,97 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Kormesic maska na vlasy s keratínom, kolagénom a botoxom, starostlivosť o suché a poškodené vlasy, 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Redist Biotin Maska na vlasy 250 ml – Intenzívna starostlivosť pre objem a posilnenie vlasov
45,96 €/1l
11,49 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Syoss Keratínová intenzívna maska na vlasy 400 ml
36,57 €/1l
14,63 €
Predajca: Zeitburg

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

MOROCCANOIL Intenzívna hydratačná maska 30 ml
285,33 €/1l
8,56 €
Predajca: Glamperfeu

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Nanoil - Hair Mask Keratin - Maska na vlasy s keratinem 300ml
53 866,66 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Aliver maska na vlasy s batanovým olejom - 60 g
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

Pantene Miracle Intenzívna hydratačná maska 300 ml
48,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kerasilk Spevňujúca maska 50 ml
228,14 €/1kg
15,97 €
Predajca: PerfumTraders

PROSALON Kokosová vlasová maska 1000 ml
13,99 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arkemusa | Maska na vlasy Botolike - 500 ml - zvýšenie objemu - intenzívna starostlivosť pre jemné vlasy
- Intenzívna starostlivosť pre jemné vlasy, ktorá dodáva objem a telo.
Profesionálna maska na vlasy pre väčší objem
- Arkemusa Hair Mask Botolike je profesionálna maska na vlasy na plnosť špeciálne vyvinutá pre jemné, poškodené a rednúce vlasy. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu poskytuje intenzívne zahustenie vlasov a hĺbkovú hydratáciu. Maska oživuje vlasy, posilňuje ich a dodáva im výrazne väčší objem.
Podrobnosti o výrobku a špecifikácie
- Maska na vlasy Arkemusa Botolike sa dodáva vo veľkorysej 500ml veľkosti, ktorá je ideálna na pravidelné používanie. Obsahuje vysokokvalitné zložky, ktoré sú známe svojimi vyživujúcimi vlastnosťami:
- Veľkosť: 500 ml
- Účinné látky: quinoa a kyselina hyalurónová
- Účinok: Rekonštrukcia štruktúry vlasov, zvýšenie objemu a pružnosti
- Aplikácia: 1-2 krát týždenne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov
- Bez silikónov: prirodzená starostlivosť bez zbytočného zaťaženia
Spôsob pôsobenia a aplikácie
- Maska sa nanáša na dĺžky a konce vlasov po umytí šampónom. Masku nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom ju dôkladne opláchnite. Ľahké zloženie zaručuje, že vaše vlasy nebudú zaťažené, ale zostanú plné pružnosti a vitality. Masku môžete používať 1 - 2 krát týždenne, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.
Výhody výrobku: - Vhodné pre vlasy s dlhým vlasom, ktoré sú odolné voči vode, a s dlhým vlasom, ktoré sú odolné voči vode
- Väčší objem: Dodáva jemným vlasom push-up efekt a vytvára objemný vzhľad.
- Budovanie štruktúry: Quinoa regeneruje poškodené pramene a posilňuje štruktúru vlasov.
- Pružnosť a pružnosť: Vlasy zostávajú ľahké a napriek tomu získavajú potrebnú plnosť.
- Intenzívna hydratácia: Kyselina hyalurónová má hĺbkový hydratačný účinok a chráni vlasy pred vysúšaním.
- Bez silikónov: Prírodná starostlivosť o vlasy, ktorá ich nezaťažuje.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Arkemusa maska na vlasy Botolike vám ponúka dokonalé riešenie pre jemné vlasy, ktoré potrebujú väčší objem a štruktúru. Vďaka vysokokvalitným zložkám regeneruje vaše vlasy, dodáva im výraznú plnosť a poskytuje intenzívnu starostlivosť. Maska je nielen účinná, ale aj šetrná k vašim vlasom, takže je ideálna na pravidelné používanie. Objavte výhody tejto profesionálnej objemovej masky a užite si silnejšie a objemnejšie vlasy plné života!
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836148367
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Muster & Dikson
- EAN kód
- 8000836148367
Hodí sa k tomu

Arkemusa | Plumping Shampoo Botolike - 500 ml - pre tenké vlasy - objem a starostlivosť - bez silikónov
12,92 €/1l
6,46 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Vlasové sérum Botolike Plumping - 100 ml - Zväčšujúci objem - Regenerácia - UV ochrana
95,80 €/1l
9,58 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Regeneračný šampón s keratínom 500 ml - Hĺbková regenerácia - Na poškodené vlasy - Intenzívne zvlhčenie
12,92 €/1l
6,46 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regeneračný - hĺbková regenerácia - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Keratínový regeneračný krém 75 ml - Intenzívna starostlivosť - pre poškodené vlasy - bez oplachovania
118,00 €/1l
8,85 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa maska na vlasy v spreji - 150 ml - Keratín - Regenerácia - UV ochrana - Hydratácia
61,40 €/1l
9,21 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Repair Plex - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hĺbková starostlivosť o poškodené vlasy
18,20 €/1l
9,10 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Keratín - 500 ml - Intenzívna regenerácia - Na poškodené vlasy - Hĺbková starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Smooth - 500 ml - Intenzívne vyhladenie - proti krepovateniu - Produkty pre profesionálnu starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy ARGAN - 500 ml - Intenzívna starostlivosť - Hydratácia - Regenerácia - Lesk
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Muster & Dikson | Šampón ARKEMUSA No Yellow - 500 ml - Proti žltnutiu - Na blond vlasy - Intenzívna starostlivosť
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Maska na vlasy Green Macadamia - 500 ml - hydratačná - vyživujúca - regeneračná
17,24 €/1l
8,62 €
Predajca: HAIRSALE

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
48,32 €/1l
19,33 €
Predajca: MANADA

Arkemusa | Šampón Repair Plex 500 ml - regeneračný - pre poškodené vlasy - intenzívna starostlivosť
15,78 €/1l
7,89 €
Predajca: HAIRSALE

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml
22,00 €/1l
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Sempre | Maska na vlasy Silk Sleek - 1000 ml - Intenzívna starostlivosť - Hodvábne proteíny - Hladké a lesklé
8,15 €/1l
8,15 €
Predajca: HAIRSALE

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Cream Treatment, For Repairing, 750 ml
21,97 €/1l
16,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Arkemusa | Keratin Regenerating Conditioner 500 ml - Intenzívna regenerácia - Hydratácia - Ochrana proti rozštiepeniu končekov
14,36 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE

Arkemusa | Uhladzujúci šampón 500 ml - proti krepovateniu - intenzívna starostlivosť o vlasy - hodvábne hladké
13,88 €/1l
6,94 €
Predajca: HAIRSALE

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 500 ml
62,62 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá liečba vlasov
Kondicionér a šampón na vlasy sú spolu dobrou kombináciou. Zatiaľ som vo fáze testovania, ale myslím, že pri tomto výrobku zostanem.
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia maska na vlasy, akú som kedy mala!
Prosím, viac! Je veľmi jemná, príjemne vonia a vydrží dlhšie. Milujem ju!
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
50,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
54 375,00 €/1kg