Excellent Pro | Olej na nechty Bubble Gum – 10 ml – intenzívna starostlivosť – pre zdravú kožtičku – s pipetou
10,53 €
1 053,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Oleje na nechty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Delia Cosmetics Bio olej na nechty a kožičku - hydratačný 10ml166,50 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Excellent PRO | Olej na nechty Cuticle Oil Natural - 10ml - Hĺbkovo účinný - S prírodnými olejmi - Starostlivosť o kožičku
512,00 €/1l
5,12 €
Predajca: Tersorte

Elisium Melónový olej na telo a kutikuly
255,33 €/1l
3,83 €
Predajca: Katomix

Olej na kožičku a nechty s vôňou žuvačky v 5 ml vrecúšku
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Olej na nechty Senso Kiss Me - 9ml - Hydratačný - Starostlivosť o nechty a pokožku
480,00 €/1l
4,32 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Piece of Fruit Cuticle Oil Mango, 5 ml
708,00 €/1l
3,54 €
Predajca: MANADA

Claresa Vyživujúci Citrónový Olej na Kutikuly, 5g
682,00 €/1l
3,41 €
Predajca: MANADA

Claresa Sweet Freedom Cuticle Oil 5 ml
337,00 €/1kg
3,37 €
Predajca: MANADA

Peggy Sage Osvežujúci olej na nechty a kutikuly, 11 ml.
631,82 €/1l
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Paese, Diamantový zakalovač nechtov, 9 ml
4 238,89 €/1l
38,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mavala Mavaderma Nutritive Massage Oil for Nails 10 ml
1 284,00 €/1l
14,70 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,84 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria Vynn | Gélová farba 378 Delulu - Intenzívna červenoružová - 8 ml - Gélové nechty - Starostlivosť o nechty
1 030,00 €/1l
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

Catrice - Glam in Gold olej na nechty
711,25 €/1l
5,69 €
Predajca: NutraBestBG

Silcare The Garden of Colour Oliwka do paznokci Yummy Gummy Pink, 75ml
90,27 €/1l
6,77 €
Predajca: MANADA

Catrice Prírodná 3v1 Zosilňujúca Báza a Lesk na Nechty, 10.5ml
1 049,52 €/1l
11,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Leštička na nechty Titania so 6 povrchmi
13,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Herome Nail Growth Explosion, Posilňovač nechtov, Ženy, 7 ml, Fľaša, 1 kusov, 30 mm
3 528,57 €/1l
25,31 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,70 €
Predajca: Bugelo

Keramická fréza malý kužeľ M 3/32" stredná
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MALUFIN® balzam na nechty – hĺbková starostlivosť o nechtovú matrix | Dermatest „veľmi dobrý“
1 026,67 €/1l
30,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MALUFIN
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Excellent PRO | Olej na nechty Bubble Gum - 10 ml - Intenzívna starostlivosť - pre zdravú kožičku - s pipetou
- Zažite intenzívnu starostlivosť o vaše kožičky s Excellent PRO Nail Oil Bubble Gum - pre zdravé a krásne nechty!
Starostlivosť o kožičky
- Excellent PRO Nail Oil Bubble Gum je intenzívne vyživujúci prípravok, ktorý bol špeciálne vyvinutý na regeneráciu a výživu vašich nechtových kožičiek. Vďaka príjemnej vôni žuvačky je jeho používanie skutočným potešením. Tento vysokokvalitný olej na nechty hydratuje a vyživuje jemnú pokožku v okolí nechtov a zanecháva ich zdravý a vyživený vzhľad.
Podrobnosti o výrobku
- Olej na nechty Excellent PRO je k dispozícii v elegantnej 10 ml fľaštičke s praktickou pipetou na jednoduché a presné nanášanie. Starostlivo vybrané zložky zabezpečujú účinnú regeneráciu pokožky.
- Obsah: 10 ml
- Vôňa: Bubble Gum
- Použitie: Pipeta na presné dávkovanie
- Typ pleti: Vhodné pre všetky typy pleti
- Účinok: Intenzívne vyživuje a regeneruje
Použitie a účinok
- Olej na nechty možno použiť po manikúre na optimalizáciu výsledkov. Stačí naniesť niekoľko kvapiek oleja na kožičku a jemne vmasírovať. Výživné zloženie sa rýchlo vstrebáva a zanecháva kožičku jemnú a pružnú a zároveň ju chráni pred vysúšaním. Pravidelné používanie podporuje rast zdravých nechtov a dobre upravených kožičiek.
Výhody produktu
- Intenzívna starostlivosť: Vyživuje a regeneruje kožičku pre zdravý vzhľad.
- Príjemná vôňa: Vychutnajte si sladkú vôňu žuvačky počas aplikácie.
- Praktická pipeta: Na jednoduché a presné dávkovanie oleja.
- Vhodný pre všetky typy pleti: Ideálne pre všetkých, ktorí si cenia upravené nechty.
- Optimálna úprava manikúry: Ideálna ako korunka vašej manikúry s produktmi Excellent PRO.
Najlepšie výhody používania oleja na nechty Excellent PRO
- Olej na nechty Excellent PRO Bubble Gum vám ponúka nielen príjemnú vôňu, ale aj intenzívnu starostlivosť o vaše nechty a okolitú pokožku. Je ideálnym riešením na revitalizáciu, posilnenie a udržanie zdravej kožičky. Vďaka praktickej pipete je aplikácia jednoduchá a môžete si byť istí, že každá aplikácia je dokonale dávkovaná. Hýčkajte seba a svoje nechty týmto vysokokvalitným olejom na nechty, ktorého zloženie obsahuje tie najlepšie zložky na zlepšenie zdravia a vzhľadu vašich nechtov.
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900437073
- Hmotnosť
- 0.01 kg
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- EAN kód
- 5903900437073
Bez signálneho slova
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel Thixo - Kávová béžová farba, 15 g - Samoliehovací - Vysoko krycí - Chránený UV žiarením
549,33 €/1kg
8,24 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | One Coat Top Shine & More – 11 g – vysoký lesk – UV lakovanie – odolný proti poškriabaniu a s dlhotrvajúcim účinkom
594,55 €/1l
6,54 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | One Coat Ultrabase s kyselinou – 11 g – Vysoká priľnavosť – Ideálny pre problematické nechty – Kvalita ako zo salónu
1 375,45 €/1l
15,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Thixotropie Gel Peachy Hexa 15g - Samonivelizačný - Glitter - UV gél s efektom
560,00 €/1l
8,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO Acid Primer na odmastenie nechtovej platničky 11ml
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vynikajúci | Tvoriaci gél - Thixo Light French Pink 50g - Vysoká kvalita - Ideálny pre prírodné nechty - Ideálny pre svadobnú manikúru
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Olej na nechty s mangom – 35 ml – Voňavý – Intenzívne vyživujúci – Pre zdravú kožtičku
211,43 €/1l
7,40 €
Predajca: Tersorte

INF Profesionálna sada štetcov na nechtové umenie (15 ks) čierna
7,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Excellent Pro | Bonder No Acid – 11 ml – bez kyselín – optimálna priľnavosť – príprava nechtov
10,94 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Victoria Vynn Pharm masť na nohy proti popraskaným pätám, 20 ml
499,50 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | Odmasťovač nechtov 11ml - Odmasťovač na prírodné nechty - Vysoká priľnavosť - Profesionálna kvalita
218,18 €/1l
2,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Pudding 15 g – béžový – samovyhladzujúci – s vysokou krycou schopnosťou – ideálny na modeláž nechtov
448,00 €/1kg
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro Builder Gel s tixotropnou intenzívnou ružovou 50g
240,00 €/1l
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Excellent Pro | Stavebný gél Thixo Cover 50 g – béžový – samovyhladzujúci – vytvrdzovanie UV žiarením – modeláž nechtov
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Tvoriaci gél THIXO - francúzsky ružový - 50g - vysoká kvalita - ideálny na nechtový dizajn - UV vytvrdzovanie
435,20 €/1kg
21,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
1 223,33 €/1l
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent PRO | Nástavbový gél 15 g - tixotropný svetloružový - samovyhladzujúci - štúdiová kvalita - na elegantnú manikúru
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita
288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Cleaner Shine&More – 500 ml – čistič na nechty pre lesk – 2 v 1 s ošetrujúcim olejom – intenzívna vôňa
6,72 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podkladová báza Thixo Light Skin 15g - Automaticky vyhladzujúca - UV krycí gél - Prírodný vzhľad
1 043,33 €/1kg
15,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Excellent Pro | Lepidlo na nechty – 7 g – silné – rýchloschnúce – na tipy a nail art
2,16 €
Predajca: HAIRSALE

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Excellent Pro | Vyrovnávacia hmota Economic Cover 50 g – farba pleti – samonivelačná – vysoká priľnavosť
240,00 €/1l
12,00 €
Predajca: HAIRSALE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Delia Cosmetics Bio olej na nechty a kožičku - hydratačný 10ml
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
166,50 €/1kg