5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior Eau Sauvage Extreme toaletná voda pre mužov 100 ml1 711,50 €/1l
171,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml1 302,50 €/1l
130,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Gucci Guilty Black Pour Homme toaletná voda pre mužov 50 ml1 768,00 €/1l
88,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Guilty Essence toaletná voda pre mužov 90 ml
872,78 €/1l
78,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Guilty Pour Homme, Muži, 150 ml, Citrón, Ružové korenie, Levanduľa, Neroli, Oranžový kvet, Cédrové drevo, Pačuli, Sprej
606,87 €/1l
91,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Guilty Cologne toaletná voda pre mužov 150 ml
1 260,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Burberry Her toaletná voda pre ženy 30 ml
1 133,33 €/1l
34,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci by Gucci Toaletná voda 75 ml
2 653,33 €/1l
219,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 100 ml
487,60 €/1l
55,59 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Guilty Intense pre mužov 50 ml toaletná voda v spreji
2 780,00 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Naseem Tamim toaletná voda pre mužov 100 ml
114,90 €/1l
11,49 €
Predajca: NutraBestBG

Christian Dior Eau Sauvage toaletná voda pre mužov 50 ml
1 980,00 €/1l
107,48 €
-8,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda, 90 ml + dezodorant, 75 ml
643,82 €/1l
106,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Gucci by Gucci toaletná voda 50 ml
2 700,00 €/1l
149,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Loewe I Loewe Me toaletná voda pre ženy 100 ml
764,20 €/1l
99,00 €
-22,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bvlgari Aqva Divina toaletná voda v spreji 25 ml
2 200,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 50 ml
874,60 €/1l
43,73 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
levandule,koriandr
květy pomerančovníku,neroli
pačuli,cedr
Toaletná voda od značky Gucci bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616305820792
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616305820792
Hodí sa k tomu

Gucci Guilty Essence toaletná voda pre mužov 90 ml
872,78 €/1l
78,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal GC7148, Čierna, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, Dotyk, Hra Grid, 600 cm²
210,51 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
263,95 €/1l
52,79 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Gucci Guilty Black Pour Homme toaletná voda pre mužov 50 ml
1 768,00 €/1l
88,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Guilty Black Essence Homme Edt 50ml
1 283,20 €/1l
64,16 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Gucci Guilty Pour Homme, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO...
975,00 €/1l
48,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace - Eros Flame EDP 200ml
461,35 €/1l
92,27 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage parfémovaná voda pro muže 200 ml
837,80 €/1l
167,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výkonnosť ceny
Je jednoducho top! Veľká vďaka za výhodnú ponuku.
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,00 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
572,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l