4,9



Na základe 20 hodnotení
Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Citrón, Figa, Cédrové drevo
52,18 €
1 043,60 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dubhe čistý parfém unisex 100 ml3 764,00 €/1l
376,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Gumin čistý parfém unisex 100 ml1 983,50 €/1l
198,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Miu Miu Miutine, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Strawberry, Gardénia, Hnedý cukor, Pačuli, Vanilka1 303,00 €/1l
130,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
627,00 €/1l
62,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli
773,20 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
611,50 €/1l
63,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edp Spray 50ml
1 088,00 €/1l
54,40 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edp Spray 100ml
680,60 €/1l
74,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,06 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
783,60 €/1l
39,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce&Gabbana K Parfum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sladké drievko, Figa
749,00 €/1l
74,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion For Men, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Citrón, Káva, Pačuli
842,60 €/1l
84,26 €
Predajca: Parfumtoi

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Heliotrope, Jantár
1 455,00 €/1l
43,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Givenchy Gentleman Society, Muži, 200 ml, Tekutý parfém, Kardamon, Šalvia, Narcis, Vetiver, Cédrové drevo, Vanilka
637,05 €/1l
127,41 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Givenchy Gentleman Society, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Kardamon, Šalvia, Narcis, Vetiver, Cédrové drevo, Vanilka
820,00 €/1l
82,00 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín
1 113,80 €/1l
55,69 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion For Men, Muži, 100 ml, Citrón, Káva, Pačuli, Sprej
531,40 €/1l
53,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
962,67 €/1l
28,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Citrón
- Poznámky k srdcu vône:
- Figa
- Poznámky k základu vône:
- Cédrové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL, CINNAMAL, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1), BHT, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Dolce & Gabbana K Edp Spray
- Model
- K pour Homme Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0.305 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8054754403305
- Číslo od výrobcu
- P1KQ1L02
- Model
- K pour Homme Eau de Parfum
- Hmotnosť
- 0.305 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8054754403305
- Číslo od výrobcu
- P1KQ1L02
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
704,20 €/1l
70,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Šafrán, Figa, Koža
627,00 €/1l
62,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli
773,20 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
611,50 €/1l
63,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edp Spray 50ml
1 088,00 €/1l
54,40 €
Predajca: somnia24

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edp Spray 100ml
680,60 €/1l
74,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,06 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
552,10 €/1l
55,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
1 440,60 €/1l
72,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana K Parfum, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sladké drievko, Figa
749,00 €/1l
74,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana, Intenso, Eau de Parfum, Für Männer, 200 ml
378,75 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
500,00 €/1l
85,32 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
615,40 €/1l
61,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce & Gabbana The One for Men Parfumovaná voda 150ml
619,93 €/1l
92,99 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín
717,80 €/1l
71,78 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho úžasné!
Objem 0,2 l
Navždy to bude môj obľúbený parfum. A úprimne, najnižšiu cenu som našla len tu
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo skvele
Objem 0,2 l
Spracovanie a odoslanie perfektné, flakón bol perfektne zabalený, vôňa mi bola veľmi dobre známa, originálny produkt, rád znova!
Hodnotenie z 21. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj dokonalý parfum
Objem 0,2 l
Pánsky parfém Odporúčam vyskúšať, parfém Magnet
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolce Cabana
Objem 0,2 l
Áno, veľmi
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Objem 0,2 l
Chcem odporučiť niektorým ľuďom
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l