1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff " V " Wardasina EDP 100 ml UNISEX1 697,50 €/1l
169,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Boadicea the Victorious Elaborate Pure Perfume 100 ml UNISEX2 503,00 €/1l
250,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX2 946,00 €/1l
147,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch First Instinct parfémovaná voda 100 ml pro ženy
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Away Woman Woda perfumowana, 100 ml
329,00 €/1l
32,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch - First Instinct Blue for Her EDP 50ml
448,00 €/1l
22,40 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer parfémovaná voda pre ženy 50 ml
360,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
419,80 €/1l
20,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch First Instinct Together parfumovaná voda pre ženy 100 ml
299,40 €/1l
29,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
2 045,30 €/1l
204,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff " V " Wardasina EDP 50 ml UNISEX
3 143,00 €/1l
157,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kenzo L'eau Ambree Edp, 30 ml
1 346,67 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Agent Provocateur Maitresse parfumovaná voda 50 ml
1 980,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Moudon Vevey Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
553,00 €/1l
55,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sorvella Perfume V238 For Women Woda perfumowana, 50 ml
577,00 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX
1 047,00 €/1l
104,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ajwad parfumovaná voda Unisex 60 ml
499,83 €/1l
29,99 €
Predajca: AromaVibe

Tous LoveMe parfémovaná voda unisex 50 ml
888,20 €/1l
44,41 €
Predajca: Parfumtoi

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
1 390,90 €/1l
139,09 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Abercrombie & Fitch First Instinct Women Edp Spray
[b]Tóny vône:[/b] sladká, kvetinová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] grapefruitová kôra, mučenka, magnólia[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] kvet pomarančovníka, orchidea, motýlia orchidea[br][br][br][b]Základné tóny:[/b] fazuľa tonka, jantár[br][br][br]Abercrombie & Fitch First Instinct Woman stelesňuje príťažlivosť a pocit spolupatričnosti dvoch ľudí s iskrou.
[b]Tóny vône:[/b] sladká, kvetinová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] grapefruitová kôra, mučenka, magnólia[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] kvet pomarančovníka, orchidea, motýlia orchidea[br][br][br][b]Základné tóny:[/b] fazuľa tonka, jantár[br][br][br]Abercrombie & Fitch First Instinct Woman stelesňuje príťažlivosť a pocit spolupatričnosti dvoch ľudí s iskrou.
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- First Instinct for Her
- Hmotnosť
- 0.349 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Sd Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Water/Eau (Aqua), Fragrance/Parfum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ext. Violet 2 (Ci 60730), Red 4 (Ci 14700), Red 33 (Ci 17200). , Tento zoznam zložiek môže
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 857150048020085715004802
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- First Instinct for Her
- Hmotnosť
- 0.349 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Sd Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Water/Eau (Aqua), Fragrance/Parfum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ext. Violet 2 (Ci 60730), Red 4 (Ci 14700), Red 33 (Ci 17200). , Tento zoznam zložiek môže
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 857150048020085715004802
Hodí sa k tomu

Abercrombie & Fitch First Instinct parfémovaná voda 100 ml pro ženy
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch First Instinct For Her parfumovaná voda pre ženy 50 ml
712,00 €/1l
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch First Instinct For Her parfumovaná voda pre ženy 30 ml
912,33 €/1l
27,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch First Instinct Together parfumovaná voda pre ženy 100 ml
299,40 €/1l
29,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
213,00 €/1l
21,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch - Away Tonight Man EDT 30ml
895,67 €/1l
26,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

MCM MCM Ultra EDP 75 ml W
587,33 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Seductive I'm Yours Woda toaletowa, 75 ml
362,00 €/1l
27,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Real Techniques Miracle Complexion Sponges 4 ks houbička na make-up
1 176,50 €/1kg
23,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Žena - Parfumovaná Voda 100ml
410,40 €/1l
41,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dunhill Desire Red Men Woda Toaletowa 100ml
277,90 €/1l
27,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Edp Spray
1 117,67 €/1l
33,53 €
Predajca: somnia24

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 50ml
392,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man toaletná voda pre mužov 30 ml
724,00 €/1l
21,72 €
Predajca: Glamperfeu

DKNY Donna Karan Nectar Love EDP 100 ml W
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men Edp 100ml
337,60 €/1l
33,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
261,11 €/1l
23,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Real Techniques Cestovná minisada štetcov Fantasy
27,25 €
Predajca: MANADA

Banana Republic Slate toaletná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Dare toaletná voda pre ženy 100 ml
205,70 €/1l
20,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 50ml
767,60 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Away Woman Woda perfumowana, 100 ml
329,00 €/1l
32,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Oscar De La Renta Volupté EDT 100 ml W
205,10 €/1l
20,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce parfumovaná voda pre ženy 30 ml
437,33 €/1l
13,12 €
Predajca: Glamperfeu

Real Techniques Flawless Base Set, Čierna, Oranžová, Ženy, 4 kusov
52,43 €
Predajca: LAVONIO

Dkny Be Delicious Fresh Blossom Edp 100ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Provocative, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
250,40 €/1l
25,04 €
Predajca: Glamperfeu

Ardell 74764679529, Páskové riasy, Čierna, Ženy, 4 kusov
28,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Estée Lauder DayWear, Ženy, 30 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
1 178,33 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neodporúčam! Nevonia tak, ako som zvyknutý.
Vôbec sa mi to nepáči. Parfém od Abercrombie and Fitch si objednávam už roky. A tento parfém nevoní tak, ako som zvyknutý. Neviem, či bola táto šarža celkovo nekvalitná, alebo či sa zmenilo zloženie parfému „First Instinct“. Už by som si ho znovu neobjednal.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l