4,9



Na základe 23 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Gritti 19-68 parfumovaná voda 100 ml969,00 €/1l
96,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gisada Uomo EDP M 100 ml
997,20 €/1l
99,72 €
Predajca: Glamperfeu

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Gisada Ambassador Intense Woda perfumowana, 50 ml
1 330,20 €/1l
66,51 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada - Ambassador Women EDP 50ml
1 272,60 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
1 364,00 €/1l
136,40 €
Predajca: somnia24

Kenzo L'eau Ambree Edp, 30 ml
1 346,67 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

VERSET Ikal edp 50ml
338,60 €/1l
16,93 €
Predajca: Pharmacygreek

VERSET Ceix for Him edp 100ml
304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Sorvella Parfum S161 Pre mužov Woda perfumowana, 50 ml
555,00 €/1l
27,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Arpège parfumovaná voda 50 ml
716,80 €/1l
35,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Jeroboam Gozo parfémová esencia, 100 ml
2 895,50 €/1l
289,55 €
Predajca: somnia24

Givenchy Very Irresistible Intene EDP 50 ml
2 700,00 €/1l
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nový dizajn pre novú éru? Objavte parfumovanú vodu Gisada Uomo, odvážnu a sofistikovanú vôňu, ktorá stelesňuje moderného, sebavedomého a charizmatického muža. Táto vôňa, prezentovaná v elegantnom a mužnom flakóne, je oveľa viac než len vôňa: je vyjadrením vášho cieľa, vyjadrením vašej individuality a sofistikovanosti.
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 7640164033129
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.05 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 7640164033129
Hodí sa k tomu

Gisada Uomo EDP M 100 ml
997,20 €/1l
99,72 €
Predajca: Glamperfeu

Gisada Ambassador For Men, parfumovaná voda, 50 ml
1 744,80 €/1l
87,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gisada Ambassador For Women, parfumovaná voda, 100 ml
834,30 €/1l
83,43 €
Predajca: Tersorte

Gisada Ambassador Intense 100ml parfumovaná voda pre mužov
959,10 €/1l
95,91 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gisada Ambassador Intense Woda perfumowana, 50 ml
1 330,20 €/1l
66,51 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Gisada Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
1 242,80 €/1l
62,14 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
500,00 €/1l
85,32 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gisada Titanium parfumovaná voda pre mužov 50 ml
1 300,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánsky parfum Gisada
Objem 0,05 l
Som spokojný s produktom aj s prijateľnou cenou.
Hodnotenie z 23. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné!
Objem 0,05 l
Rýchle dodanie, tovar podľa objednávky. Vrelo odporúčame!
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna pánska vôňa
Objem 0,05 l
Spĺňa to, čo sľubuje.
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum
Objem 0,05 l
Veľmi dobrý parfum
Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Už ho poznám a veľmi sa mi páči
Objem 0,1 l
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,1 l
SKVELÁ vôňa
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.nl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie, dobre zabalené
Objem 0,05 l
Kvalita je taká, ako som očakával, dobrý produkt. Doručené nepoškodené v peknom obale.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l