5,0



Na základe 9 hodnotení
Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olejový sprej s avokádovým olejom na nízkotučné vyprážanie, fritovanie a grilovanie - nízkokalorický a ideálny pre teplovzdušné fritézy
17,00 €
89,47 € / 1l
plus 17,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Slnečnicové oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box5,35 €/1l
53,46 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Tekvicový olej 1000 ml - BIOOIL38,99 €/1l
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sada Albaöl s knihou receptov "Recepty na varenie, pečenie a vychutnávanie" + Albaöl Air Fryer Spray 190 ml - ideálny na nízkotučné vyprážanie, pečenie a fritovanie114,95 €/1l
21,84 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša10,12 €/1l
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop

Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan
4,72 €/1l
47,23 €
Predajca: Store-Germany

Olej na vyprážanie - vysokoteplotný 500ml
12,72 €/1l
6,36 €
Predajca: taleoo

TeutoburgerBratprofi slnečnicový olej na vyprážanie vegánsky 500ml
18,98 €/1l
9,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olyxir –olej v spreji pre fritézu na horúci vzduch – slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, 250 ml
39,96 €/1l
9,99 €
Predajca: Benvolio_Punto_Bio

Bratöl 750 ml | ZELENÁ PRODUKCIA
6,97 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Olej - domáci makový 100ml
83,80 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Olej na ochutenie - Tandoori 100ml
73,30 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo

Slnečnicový Olej Bez Zápachu,5 L - Horeca
9,72 €/1l
48,62 €
Predajca: Biogo

Kamilkový olej 250ml
37,72 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

SLNEČNICOVÝ OLEJ NA VYPRAŽOVANIE ZA STUDENA, 500 ml - OLANDIA
20,50 €/1l
10,25 €
Predajca: Biogo

Slnečnicový olej panenský DEMETER - kanister 10l
11,44 €/1l
114,43 €
Predajca: taleoo

Slnečnicový olej 1000ml - OLVITA
11,49 €/1l
11,49 €
Predajca: medpak_shop

OLVITA Slnečnicový olej lisovaný za studena 500 ml
13,78 €/1l
6,89 €
Predajca: BRAT_PL

Slnečnicový olej s vysokým obsahom oleínu, 500 ml
17,70 €/1l
8,85 €
Predajca: Benvolio_Punto_Bio

Olej - slnečnicový natívny 500ml
23,32 €/1l
11,66 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vďaka spreju do fritézy Albaöl Air Fryer (2 x 190 ml) je zdravé varenie a vyprážanie hračka! Vysokokvalitný repkový olej v spreji bol špeciálne vyvinutý na použitie vo fritéze, na panvici, grilovanie a pečenie. Jemná hmla spreja umožňuje mimoriadne rovnomerné a šetrné rozloženie oleja - pre chrumkavé výsledky s menším množstvom tuku.
Vďaka svojej prírodnej receptúre bez prísad má olej Alba jemnú chuť, ktorá dokonale zvýrazní chuť vášho jedla. Sprej je tiež vegánsky, bez laktózy a bez lepku, takže je vhodný pre takmer každú diétu.
Praktické balenie po 2 kusoch zabezpečí dostatočné zásoby vo vašej kuchyni a uľahčí cielené dávkovanie bez nepríjemného kvapkania alebo rozlievania.
Výhody na prvý pohľad
Vysokokvalitný avokádový olej
Jemný rozprašovač na rovnomerné rozloženie a varenie s nízkym obsahom tuku
Všestranné použitie: fritéza, panvica, rúra alebo gril
Bez prídavných látok, vegánsky, bez laktózy a bez lepku
Praktické dvojité balenie (2 x 190 ml) na dlhodobé používanie
Ako používať
Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte Albaöl Spray zo vzdialenosti približne 20-30 cm na jedlo alebo priamo do horúceho fritovacieho hrnca. Ideálne na hranolky, zeleninu, mäso, ryby alebo pečivo.
- Objem
- 0.19 l
- Zloženie
- Slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, 5 % avokádového oleja
- Výživové údaje
- Energia: 3367 kJ I 819 kcal, Tuky: 91 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,0 g, -jediné nenasýtené mastné kyseliny: 73 g, -viacnásobné nenasýtené mastné kyseliny: 7,2 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g
- Potravinársky podnik
- Lohkamp & Schmilewski Gmbh Piperweg 55 33813 Oerlinghausen Deutschland
- Výrobca
- Lohkamp & Schmilewski GmbH & Co. KG
- EAN kód
- 4003331005900
- Objem
- 0.19 l
- Zloženie
- Slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, 5 % avokádového oleja
- Výživové údaje
- Energia: 3367 kJ I 819 kcal, Tuky: 91 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,0 g, -jediné nenasýtené mastné kyseliny: 73 g, -viacnásobné nenasýtené mastné kyseliny: 7,2 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0 g
- Potravinársky podnik
- Lohkamp & Schmilewski Gmbh Piperweg 55 33813 Oerlinghausen Deutschland
- Výrobca
- Lohkamp & Schmilewski GmbH & Co. KG
- EAN kód
- 4003331005900
Hodí sa k tomu

Arendo papier na pečenie pre teplovzdušnú fritézu, obdĺžnikový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézu Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 ks
0,77 €/1m
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Papier na pečenie Arendo pre teplovzdušnú fritézu, štvorcový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusov
1,04 €/1m
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dielov | Krájač na zeleninu | Krájač na špirály | Krájač Julienne | Krájanie na kocky
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Clatronic BZ 3740, 5 L, Nerezová oceľ, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
34,80 €
Predajca: Jurhan

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kovová forma na fritézu GLIDE štvorcová 22x21x7,5cm
9,95 €
Predajca: potz-tech

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Albaöl Air Fryer Spray s avokádovým olejom 190 ml na fritovanie a vyprážanie (balenie 1)
75,47 €/1l
14,34 €
Predajca: Fuduu-Shop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Karl Hausmann 72-dielna súprava príborov Lena, leštená strieborná, nerezová oceľ
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Varta 4922121412, Batéria na jedno použitie, Oxid zinočnatý a mangánový (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusov, Viacfarebný, 48,5 mm
3,29 €
Predajca: eu-bay_de

Jiubiaz Film na ochranu súkromia 3D okenný film Samolepiaci zrkadlový film Film na ochranu pred slnkom Kvety 60 * 200 cm
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Sada 10 svoriek Rouladen
12,98 €
Predajca: EDAXO_cz

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originálna nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C - originálne balenie
26,90 €
Predajca: NamdarStore

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
3,20 €/1kg
4,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,20 €
Predajca: Megasam24PL

Horúca lepiaca pištoľ 40W + 2x horúce lepiace tyčinky Transparentné lepiace tyčinky pre domácich majstrov a opravy Horúca lepiaca pištoľ
5,12 €/1kg
10,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá ovládateľnosť
Špičková kvalita, rýchle dodanie – v Kauflande nakupujem vždy veľmi rád
Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Olejový sprej Ayfreyer
Super, pretože výrobok je geniálny a každé jedlo v airfreyeri je s ním perfektné
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sprej na fritovanie na vzduchu
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
53,46 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,35 €/1l

Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olejový sprej s avokádovým olejom na nízkotučné vyprážanie, fritovanie a grilovanie - nízkokalorický a ideálny pre teplovzdušné fritézy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
17,00 €
Predajca: Fuduu-Shop
89,47 €/1l

Slnečnicový olej 1000ml - OLVITA
11,49 €
Predajca: medpak_shop
11,49 €/1l

Moritz organický slnečnicový olej prírodný orechový jemný 500ml
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,10 €/1l