5,0



Na základe 45 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
55,65 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Vita Elements Multikolagénový prášok 454g Kĺby Hyalurón Biotín Výživový Doplnok48,44 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Ďalšie informácie o reklame
UC-II - 90 tabliet I patentovaný kolagénový peptid I kolagén typu II I kolagén typu 2 I tvorba kolagénu I opotrebovanie kĺbov I kĺby I chrupavky I šľachy I väzy I zdravá funkcia chrupaviek I vitamín C I bez lepku412,33 €/1l
37,11 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SinoPlaSan Magnézium 8-násobný komplex | 180 kapsúl | 400 mg elementárneho horčíka | 8 rôznych druhov horčíka | vegánske | bez lepku a laktózy
97,47 €/1kg
16,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vysoké dávky multivitamínových tabliet, Vitastrong Vitamínový komplex najvyššej kvality s 13 základnými vitamínmi pre ženy a mužov, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
430,00 €/1kg
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: AltaShop

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Swedish Nutra Kolagn v prku - morsk - vlasy, pokoka, nechty, kby - podporuje hladk pokoku - rast vlasov - pevnos nechtov - morsk - 500 ml
68,00 €/1kg
44,58 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: Katomix

Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamín D3+K2 Osteo 2 000 IU vitamínu D3 + 80 ug K2, 120 kapsúl KAP
1 105,35 €/1kg
47,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Maca 8000 Gold - 200 vegánskych kapsúl - Vysoko dávkované: 24 000 mg Maca prášku na dennú dávku - - TRUE NATURE®
533,47 €/1kg
50,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Essensey Collagen Forte 2400 mg- 120 kapsl
130,68 €/1kg
17,72 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,50 €
Predajca: NutraBestBG

OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl
243,00 €/1kg
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ostrovit doplnky stravy BI9073
160,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Magnesium 400 Direkt, BI5235
93,10 €/1l
18,62 €
Predajca: LAVONIO

Kapsule s komplexom kyseliny hyalurónovej a kolagénu – 180 kapsúl na 3 mesiace
368,67 €/1kg
66,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Výhody a vlastnosti:
Zlepšuje pružnosť pokožky: Hydrolyzovaný kolagénny peptid a kyselina hyalurónová zlepšujú štruktúru pokožky, redukujú vrásky a zvyšujú pružnosť pokožky pre mladistvý vzhľad.
Podporuje zdravie kĺbov a kostí: Kolagén posilňuje kĺby, kosti a chrupavky, zlepšuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov.
Podporuje silné vlasy a nechty: Biotín (vitamín B7), zinok a selén prispievajú k zdravým vlasom a nechtom tým, že podporujú ich pevnosť a lesk.
Hĺbková hydratácia pokožky: Kyselina hyalurónová pomáha udržiavať vlhkosť a udržuje pokožku hydratovanú, hladkú a žiarivú.
Ochrana buniek pomocou antioxidantov: CoQ10 a vitamín C chránia bunky pred oxidačným stresom a podporujú omladenie pokožky a jej celkové zdravie.
Ingredients:
Hydrolyzovaný kolagén (2000 mg na dennú dávku)
Kyselina hyalurónová
Koenzým Q10
Vitamín C
Vitamín D
Biotín (vitamín B7)
Selén
Zinok
Bez lepku, bez laktózy, bez GMO
Spôsob použitia:
Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov užívajte 4 tablety denne s vodou (ideálne 2 tablety ráno a 2 večer).
Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti sa odporúča pravidelné užívanie.
Prečo si vybrať Vitastrong?
Prémiová kvalita: Náš kolagénový doplnok je vyrobený z vysokokvalitného hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyalurónovej a dôležitých vitamínov, ktoré poskytujú vysoko účinnú receptúru pre pokožku, kĺby, vlasy a kosti.
Pohodlné tablety: Na rozdiel od práškových výživových doplnkov naše pohodlné tablety poskytujú 2000 mg kolagénu a základných živín, ktoré potrebujete, bez neporiadku.
Určené pre mužov a ženy: Tento vzorec je navrhnutý tak, aby podporoval celkovú pohodu mužov a žien tým, že sa zameriava na viaceré oblasti zdravia, ako je zdravie pokožky, rast vlasov a pružnosť kĺbov.
- Skladovanie a použitie
- Používajte podľa odporúčania
- Zloženie
- COLLinstant® hydrolyzovaný kolagén, objemové činidlo: celulóza; hyaluronát sodný, pido-zinok (L-pidolát zinku), kyselina L-askorbová (vitamín C), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; koenzým Q10, L-selenometionín, cholekalciferol (vitamín D), D-biotín.
- Výživové údaje
- Produkty Vitastrong sú určené na podporu výkonu, regenerácie a celkovej pohody. Zvyčajne obsahujú vysokokvalitné bielkoviny, aminokyseliny (EAA/BCAA), kreatín, vitamíny a minerály - s nízkym obsahom cukru a tuku. Mnohé prípravky sú bezlepkové, bez laktózy a bez cukru a sú vhodné pre rôzne diétne požiadavky.
- Potravinársky podnik
- GN Distribution
- Obchodný názov
- Kolagén
- Výrobca
- VitaStrong
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- 4 tabletové tablety
- EAN kód
- 8055774500678
- Skladovanie a použitie
- Používajte podľa odporúčania
- Zloženie
- COLLinstant® hydrolyzovaný kolagén, objemové činidlo: celulóza; hyaluronát sodný, pido-zinok (L-pidolát zinku), kyselina L-askorbová (vitamín C), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; koenzým Q10, L-selenometionín, cholekalciferol (vitamín D), D-biotín.
- Výživové údaje
- Produkty Vitastrong sú určené na podporu výkonu, regenerácie a celkovej pohody. Zvyčajne obsahujú vysokokvalitné bielkoviny, aminokyseliny (EAA/BCAA), kreatín, vitamíny a minerály - s nízkym obsahom cukru a tuku. Mnohé prípravky sú bezlepkové, bez laktózy a bez cukru a sú vhodné pre rôzne diétne požiadavky.
- Potravinársky podnik
- GN Distribution
- Obchodný názov
- Kolagén
- Výrobca
- VitaStrong
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- 4 tabletové tablety
- EAN kód
- 8055774500678
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vitamín D3+K2 Osteo 2 000 IU vitamínu D3 + 80 ug K2, 120 kapsúl KAP
1 105,35 €/1kg
47,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Vysoké dávky multivitamínových tabliet, Vitastrong Vitamínový komplex najvyššej kvality s 13 základnými vitamínmi pre ženy a mužov, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
430,00 €/1kg
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

LED vianočná okenná silueta XXL - motív: hviezda
17,06 €
Predajca: Special-trends

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
75,93 €/1l
41,76 €
Predajca: PEAK

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
156 750,00 €/1kg
11,01 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,27 €
Predajca: Katomix

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus ochranná fólia na fotoaparát sklenená fólia pancierové sklo ochranná fólia na fotoaparát pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
196,27 €/1kg
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Kesper | detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, motív: alpaka, farba: sivá | 17702 13
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
98% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
98%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"Každý, kto dostane päťhviezdičkové hodnotenie, poskytuje aj päťhviezdičkovú kvalitu - rovnako ako tento produkt."
Ak získate 5-hviezdičkovú recenziu, produkt si zaslúžite. A to ho vystihuje najlepšie: kvalita, ktorá je nielen sľúbená, ale aj viditeľne funguje. Keď doplnok neustále získava najlepšie hodnotenia, nie je to vďaka náhode - je to vďaka skutočným účinkom, viditeľným zmenám a získanej dôvere. Sama užívam tento produkt a všímam si, čo robí: moja pokožka je pevnejšia, kĺby fungujú hladšie a moja regenerácia je plynulejšia. To je rozdiel medzi niečím - a niečím, čo naozaj funguje.
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zatiaľ povýšené!
Používam ho už niekoľko týždňov a veľmi sa mi páči. Moja pleť je hydratovanejšia a "plnšia" a tiež som si všimla zlepšenie na nechtoch, ktoré sa mi teraz menej lámu. Tablety sa ľahko užívajú a kompletné zloženie (kolagén + kyselina hyalurónová + vitamíny) je naozaj pohodlné, pretože nemusím užívať tisíc rôznych doplnkov. Žiadne žalúdočné ťažkosti.
Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Už asi mesiac užívam tento doplnok a musím povedať, že som naozaj nadšený výsledkami! Už od prvých dní som si všimla, že moja pokožka tváre je hydratovanejšia, žiarivejšia a pevnejšia, a ako týždne plynuli, videla som aj zlepšenie tónu a štruktúry pleti.
Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výsledky už za niekoľko dní!
Fantastický produkt, skúšal som iné produkty s kolagénom a tento sa zdá byť najkomplexnejší. Počas niekoľkých dní používania som začala vidieť lepšie vyzerajúcu pokožku tváre. Zmenu som si všimla aj na vlasoch a stehnách. Určite si ho objednám znova!
Hodnotenie z 21. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt na tréning a regeneráciu!
Po intenzívnom tréningu sú moje kĺby a šľachy oveľa stabilnejšie a regenerácia je tiež rýchlejšia. Produkt obsahuje všetko, čo ako športovec potrebujete - 2000 mg hydrolyzovaného kolagénu, kyselinu hyalurónovú, zinok, selén, koenzým Q10 a vitamíny C a D.
Hodnotenie z 28. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Tento kolagénový doplnok používam už niekoľko týždňov a výsledky sú viditeľné! Svetlejšia pleť, silnejšie vlasy a oveľa pevnejšie nechty. Ľahko sa rozpúšťa a má príjemnú chuť. Naozaj výborný produkt, vrelo odporúčam!
Hodnotenie z 28. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
SUPER kvalitný produkt
Produkt s vynikajúcim pomerom ceny a kvality! Ako všetky výrobky značky vitastrong. Svoju úlohu plní bezchybne v skutočnosti si okamžite všimnete dobrý rozdiel v krátkom čase, kedy ho užívate. Vrelo odporúčame!
Hodnotenie z 3. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Okamžite podporil moje kĺby ako maratónsky bežec!
Okrem kĺbov tu profitovala aj moja pokožka a vlasy. Vo veku 57 rokov si okamžite uvedomíte, čo dokáže dobrý kolagén, a navyše je to lacné & rýchle dodanie. Raz Vitastrong, vždy rád znova!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg