4,3



Na základe 6 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Samsung Galaxy SmartTag2 sledovač objektov, čierny, vyhľadávanie AR, režim NFC „Stratené“
38,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 38,60 €/ ks
Naše najlepšieponuky
Alarmy do auta a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Thitronik 105301 - Schlüsselanhänger für NFC Modul25,38 €
Predajca: Klangwerk

Univerzálny alarm
17,32 €
Predajca: Amracing

Urmet 1133-1115 – Interkom 2 syn s elektronickým alebo bzučiacim tónom
82,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Snímač, vonkajšia teplota
4,69 €
Predajca: AutoTuning

Originálny alarm OPEL PLAME0000018
55,42 €
Predajca: Eminia

80000 COPENHAGEN TRACKERS Cobblestone GPS Tracker (Speditionsversand)
242,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálny symbol RENAULT Thalia – alarm 7711425197
169,36 €
Predajca: Eminia

Wattmeter energy GB620E GreenBlue
15,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Technaxx 4743, Auto, Zapaľovač, 5 V, Čierna
34,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AMiO Autoalarm s diaľkovými ovládačmi CA14
41,32 €
Predajca: Amracing

Alarm zapaľovania auta 12-24V
82,70 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Secutek

Technaxx TX-388, Batérie, 500 mA, 1460 h, 52 mm, 52 mm, 14 mm
89,40 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,00 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Parkovacia zábrana s integrovaným zámkom
99,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Centrálny modul Jr1922rxs pre Mercedes Actros Jc999
28,43 €
Predajca: somnia24

Originálny alarm FIAT, číslo dielu: 50290165
142,96 €
Predajca: Eminia

ARTAGO 870 zámok volantu 120dB alarm proti krádeži
130,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Originálne autoimmobilizátor Volkswagen, číslo dielu: 5JA054613
77,14 €
Predajca: Eminia

AMiO Autoalarm s diaľkovými ovládačmi
29,02 €
Predajca: AllSafe

Bezpečnostný reťaz KOVIX KC10B-120
26,29 €
Predajca: Amracing

Autoalarm PNI OV288 s 2 diaľkovými ovládačmi a centrálnym zamykaním
39,99 €
Predajca: PNI-EU
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S Samsung Galaxy SmartTag2, čierny, vyhľadávanie AR, režim NFC pre stratené predmety môžete ľahko lokalizovať svoje cennosti. Toto kompaktné príslušenstvo je navrhnuté tak, aby sa dalo pripevniť na vaše osobné veci.
- Kompaktný tvar: jednoduché pripevnenie k osobným veciam.
- Vyhľadávanie AR (rozšírená realita): Intuitívne vizuálne vyhľadávanie prostredníctvom smartfónu.
- Režim „Stratené“ s NFC značkou: Umožňuje nálezcom vás.
Pripevnite SAMSUNG Galaxy SmartTag2 na svoje kľúče, tašku alebo iné predmety, ktoré chcete sledovať, a v prípade potreby ho rýchlo lokalizujte pomocou smartfónu.
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0.036 kg
- EAN kód
- 5941989234381
- Obsahuje batérie
- Nie
- Číslo od výrobcu
- SAM8806095039893
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0.036 kg
- EAN kód
- 5941989234381
- Obsahuje batérie
- Nie
- Číslo od výrobcu
- SAM8806095039893
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

LED svetelná sieť 3x3 m - teplá biela Linder Exclusiv
28,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Proki

Philips SHAVER Series 9000 SH91/50, Holiaca čepeľ, 3 hlava/hlavy, 96 mm, 116 mm, 24 mm, 34 g
47,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy SmartTag2, Položka, Sledovacie zariadenie, Biela, Prachuodolný, 120 m, IP67
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

SAMSUNG Galaxy SmartTag2 biela
39,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Samsung Galaxy SmartTag 2 EI-T5600 4 Per Pack 2x black+ white, Položka, Sledovacie zariadenie, Čierna, Prachuodolný, 120 m, IP67
71,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

GPS Tracker Android bez predplatného, 4 ks Bluetooth tracker s certifikáciou Google, lokátor kľúčov na kufor, bicykel, auto, čierny
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ABNordic

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
566,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

GPS tracker do auta odolný voči poveternostným vplyvom IP67, GPS tracker s magnetickým držiakom na vozidlo, bez predplatného - TRAKSY
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Samsung Galaxy SmartTag, Položka, Sledovacie zariadenie, Čierna, Prachuodolný, 120 m, IP67
21,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Čierna
763,73 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: tridisonline

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Splňuje svoj účel
Veľmi rýchla inštalácia bez problémov. Plní to, na čo je určený. Dodávka prebehla veľmi rýchlo.
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Splňuje svoj účel
Dobré spracovanie a materiály, ktoré pôsobia kvalitne.
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Som spokojný
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
zlá užívateľská skúsenosť
zlá skúsenosť používateľa s produktom
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Svorka na kolesá Nemesis



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
341,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

80000 COPENHAGEN TRACKERS Cobblestone GPS Tracker (Speditionsversand)



2,4Priemerné hodnotenie: 2,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
242,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parkovacia zábrana s integrovaným zámkom
99,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARTAGO 870 zámok volantu 120dB alarm proti krádeži
130,12 €
Predajca: everybuy_at

Samsung Galaxy SmartTag2 sledovač objektov, čierny, vyhľadávanie AR, režim NFC „Stratené“



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
38,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe

Bullock Defender Pro univerzálny zámok volantu pre automobily, zosilnený bezpečnostný štít zo zliatiny, jednoduchá inštalácia, žltá farba
69,99 €
Predajca: LIEMI_EU

110 dB, 12 V DC, drôtová siréna s hlasným zvukom, reproduktor, poplachový systém proti vlámaniu pre vonkajšiu ochranu
16,02 €
Predajca: funnyshopping

2,4 GHZ bezdrôtový imobilizér Zvuková signalizácia proti únosu Zámok motora pre 24V auto Nákladný autobus RV
29,99 €
Predajca: Zanjo24

Thitronik 105301 - Schlüsselanhänger für NFC Modul
25,38 €
Predajca: Klangwerk