5,0



Na základe 1 hodnotenia
Tellicherry korenie celé | Prémiové čierne korenie z Indie (Piper nigrum L.) | Aromatické, orieškové a mierne pikantné - 80g
8,38 €
104,75 € / 1kg
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čierne korenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kotanyi korenie čierne mleté hromadné spotrebiteľské stravovanie 630g43,07 €/1kg
31,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Timutský korenie z Nepálu 100 g Citrus 'Sichuanské korenie' Zanthoxylum199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Bunter Pfeffer celé zelené biele čierne korenie 1000g42,14 €/1kg
42,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mleté čierne korenie 500g Brat.pl14,93 €/1kg
7,69 €
Predajca: BRAT_PL

Farebné korenie celé - zmes 5 korenín Premium pre mlynček na korenie - 125g
83,84 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Kamis drvené čierne korenie 250 g
58,59 €/1kg
18,17 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: Katomix

Pfeffer schwarz - ganz Beutel 180g | BRECHT
75,72 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

ČIERNE PORENIE Mleté, BEZLEPKOVÉ,100 g - PÄŤ PREMEN
0,06 €/1kg
6,12 €
Predajca: Biogo

Kotanyi Kajenské korenie – chili 1000 g
16,06 €/1kg
22,44 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,18 €
Predajca: Megasam24PL

Bio kajenský koreň 500 g
54,20 €/1kg
27,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

čierne korenie celé 1000g - jednoduché korenie od Lebensbaum
64,02 €/1kg
64,02 €
Predajca: taleoo

Čierny kmeňový korenie 500 g, aromatické prírodné semená, kvalita 1
159,80 €/1l
7,99 €
Predajca: PHRoyal

Kotányi Čierny mletý korenie 17 g
56,00 €/1kg
2,11 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,12 €
Predajca: Katomix

Mleté čierne korenie 500 g, aromatické prírodné korenie, kvalita 1 Premium
159,80 €/1l
7,99 €
Predajca: PHRoyal

Fuchs Professional Pepper čierne celé korenie horúce 500g
40,44 €/1kg
20,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pieprz ziołowy Kamis 15 g
299,50 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Prymat Pieprz Ziołowy Mielony 20 g
22,00 €/1kg
1,76 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,66 €
Predajca: Katomix

Bio čierne korenie Tellicherry, 600 g
65,33 €/1kg
39,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mleté kajenské korenie 100 g, prírodné korenie, extra pikantné
39,80 €/1l
1,99 €
Predajca: PHRoyal

Bio čierna soľ s plodmi schinus, 600 g
62,67 €/1kg
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zažite neporovnateľnú chuť pravého korenia Tellicherry - jednej z najlepších odrôd čierneho korenia (Piper nigrum L.).
Naše zrnká korenia pochádzajú z Indie, kde sa tradične zbierajú a starostlivo vyberajú.
Špeciálny chuťový zážitok
Korenie Tellicherry poteší svojimi veľkými, čiernymi a mierne zvráskavenými zrnami. Jeho aróma pripomína jemnú chuť čaju a jemného santalového dreva. Jeho chuť je intenzívnejšia, teplejšia, mierne orechová a o niečo ostrejšia ako chuť bežného čierneho korenia - ideálna, ak chcete svojim pokrmom dodať osobitý nádych.
100 % prírodné - bez kompromisov
Naše korenie Tellicherry je 100 % prírodné - bez prísad a umelých aróm. Celé zrnká korenia sú balené tak, aby si zachovali svoju chuť a vy ste si mohli vychutnať plnú, čerstvú arómu pri každom jedle.
Všestranné
Či už ide o mäso, ryby, zeleninu, cestoviny, omáčky alebo polievky - korenie Tellicherry vylepší každé jedlo. Čerstvo mleté, jeho intenzívna chuť sa skutočne prejaví a premení každé jedlo na malú chvíľku potešenia.
Vaše výhody v skratke:
- Prvotriedna kvalita z kontrolovaného pestovania v Indii
- Intenzívna, aromatická chuť s orechovým teplom
- 100 % prírodné, celé zrnká korenia (Piper nigrum L.)
- Všestranné použitie v kuchyni
- Chuťovo nepriepustné balenie pre dlhotrvajúcu čerstvosť
Získajte skutočný poklad s allerFeinst! Tellicherry korenie je skutočným koreniacim pokladom pre vašu kuchyňu - a dochucujte ako profesionál.
- Zloženie
- Tellicherry korenie, celé
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- allerfeinst, Hammerkamp 77, 58566 Kierspe
- Obchodný názov
- Tellicherry korenie, celé
- Výrobca
- allerFeinst!
- EAN kód
- 4260707590549
- Zloženie
- Tellicherry korenie, celé
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- allerfeinst, Hammerkamp 77, 58566 Kierspe
- Obchodný názov
- Tellicherry korenie, celé
- Výrobca
- allerFeinst!
- EAN kód
- 4260707590549
Hodí sa k tomu

Umami korenie - bez glutamanu - Pikantné univerzálne korenie - 100g
78,60 €/1kg
7,86 €
Predajca: allerFeinst

Sušené okvetné lístky ruží 50 g Jedlé kvety Okvetné lístky ruží
200 000,01 €/1kg
10,00 €
Predajca: WINOSZARNIA

Farebné korenie celé - zmes 5 korenín Premium pre mlynček na korenie - 125g
83,84 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bio čierne korenie, 1 kg
41,30 €/1kg
41,30 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Kamelur

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Fleisch Wunder - Korenie na mäso - univerzálny prípravok na mäso - 100g
83,80 €/1kg
8,38 €
Predajca: allerFeinst

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verzia s funkciou vyhýbania sa prekážkam, 700 ANSI lúmenov, 15000:1, inteligentné zarovnanie plátna, Apollo-P40
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UltimeaGmbH

Prémiové korenie na ryby a scampi | gurmánske korenie | korenie na ryby, krevety, lososa atď. - 100g
73,30 €/1kg
7,33 €
Predajca: allerFeinst

Prémiové korenie na pečené kurčatá - Mega Chicken - lahodná koreninová soľ na kuracie mäso, marinády, krídla a iné - 150g
38,40 €/1kg
5,76 €
Predajca: allerFeinst

Príprava korenia na čevapčiči a mleté mäso - 125g
67,04 €/1kg
8,38 €
Predajca: allerFeinst

Philips Sonicare HX6064/10, 4 kusov, Biela, Stredná, Univerzálny, 2 rok / roky, 60 mm
27,52 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Panko strúhanka 1 kg Bez konzervačných látok a soli
6,49 €/1kg
7,93 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,68 €
Predajca: Megasam24PL

100% prášok z hríbov - mleté hríby - 1a prémiové gurmánske korenie - 30g
314,33 €/1kg
9,43 €
Predajca: allerFeinst

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

VEVOR Digitálne piano so 61 klávesmi 200 tónov 200 rytmov Prenosné elektrické piano Neštandardné rozmery
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Pulled pork - Smoky premium rub - vysokokvalitná suchá marináda - 150g
48,87 €/1kg
7,33 €
Predajca: allerFeinst

Relaxdays Panvica na palacinky z liateho hliníka 25 cm, liata panvica s nepriľnavým povrchom na palacinky, nenáročná na údržbu, extra plochá, čierna
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Peugeot Kampot čierne korenie, Korenie, Korenie, Pre mlynček na korenie Peugeot, 3 x 20 g vrecúška, 42462
661,17 €/1kg
39,67 €
Predajca: BalticVaris_DE

Prémiové korenie na pizzu | Talianska zmes korenia pre milovníkov pizze | Zmes korenia na pizzu a omáčku na cestoviny - 70g
119,71 €/1kg
8,38 €
Predajca: allerFeinst

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Prémiová hľuzovková soľ s 5 % hľuzoviek | Gurmánske hľuzovkové korenie Fleur de Sel | Pravé letné hľuzovky | Tuber aestivum - 50 g
209,60 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Mlynček na soľ a korenie z agátového dreva s podložkou - Udržateľné drevo- Odolný keramický mlynček - Neobsahuje plasty
67,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mleté čierne korenie 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

Farebné korenie – 500 g
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,32 €/1l

Zelené korenie 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,52 €/1kg

Biele korenie 500g Brat.pl
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,94 €/1kg

Timutský korenie z Nepálu 100 g Citrus 'Sichuanské korenie' Zanthoxylum
9,99 €
Predajca: PHRoyal
199,80 €/1l

Fuchs Bunter Pfeffer celé zelené biele čierne korenie 1000g
42,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
42,14 €/1kg

Zrnká čierneho korenia VMLYNU 90 g - DARY NATURY
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
9 390,00 €/1l

Kotanyi korenie čierne mleté hromadné spotrebiteľské stravovanie 630g
31,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,07 €/1kg

Čierne korenie 500g Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
77,79 €/1kg

Mleté čierne korenie 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Vybrané prémiové zelené korenie 110 g v opakovane použiteľnej plechovke
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Aromatické ružové korenie s červenými zrnami, 100 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Mlynček na sečuánske korenie 20 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Špeciálne korenie Block House Steak Pepper v plechovke 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,60 €/1kg

BEZLEPKOVÉČIERNE PORENIE 100 g - PÄŤ PREMEN



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,81 €
Predajca: Biogo
58,10 €/1kg

Mleté sečuánske korenie 25 g
2,99 €
Predajca: PHRoyal
0,12 €/1kg

Červené korenie 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,91 €/1kg

Mleté čierne korenie značky Royal 200g Premium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

Fuchs kajenské korenie mleté z jemne mletých odrôd chilli 1000g
23,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,70 €/1kg

Citrónový korenie 100 g, aromatické, na ryby a zeleninu, korenie prémiovej kvality
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l